IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
junior44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw sie 12, 2010 22:49
Lokalizacja: DZA

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: junior44 » pn cze 15, 2015 08:21

Ja mysle, że nie ma co marudzić bo ja jezdze od 5 lat i co roku tak jest że glosna muzyka jazda dookoła i odcinka bo to własnie klimat tej imprezy.
Jak ktos przyjechał sie wyspać wypocząć to pomylił imprezy :)
Nie rozumiem tylko tych ktorzy są w stanie niszczyć innym samochody ( porysować ) co akurat kolega stał sie ofiara.

Do organizatorów nie ma co miec pretensji bo jak garstka osób ma ogarnąć tyle bydła. Albo poprostu Ty zorganizuj taka impreze i ciekawe jak wtedy bedzie.

Ogólnie pozytywnie nie ma co marudzić !



Awatar użytkownika
darkmen21
Oberschesien
Oberschesien
Posty: 376
Rejestracja: czw lut 19, 2009 19:03
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: darkmen21 » pn cze 15, 2015 08:54

Czytam i nie można: " co roku upalanie", "co roku pijaństwo", "objazdówki" i ja powiem, rok w rok po każdym zlocie, czy Mani czy NYSIE wszyscy pierniczą tylko takie pierdoły. było upalanko- jak zawsze i co?, objazdówki po terenie??-nawet w worthersee się odbywają, młoda rzygająca ekipa?ich problem jak są baranami. Typowe polaczkowe narzekactwo. Ja też jestem już zdziadziałym dziedygą i moja Pani była dołączyła pierwszy raz bo nie bardzo jara się motoryzacją. Ale jesteśmy zadowoleni, impreza była przednia. Samochody grube, dużo fajnych jedyneczek.Dziękuje organizatorom, a narzekaczom polecam zrobić miejsce w przyszłym roku tym zadowolonym, bo pitolicie, że z roku na rok coraz gorzej- to nie jeździjcie, ja progresu zła nie zauważyłem, było dobrze, odpocząłem w gronie tego co lubię.


Było kilka VAGÓW- około 9, jednak nastał czas powrotu do kanciastych kształtów...
Jetta a2 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=593732&p=6948476#p6948476

Awatar użytkownika
jozek88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: czw lut 22, 2007 23:00
Lokalizacja: Krakow, Lewniowa
Kontakt:

Re: IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: jozek88 » pn cze 15, 2015 10:13

junior44 pisze:
k0nr4d pisze:Dejcie mi namiar gdzie kupić płytę tego Gangu Albanii, normalnie nie mogę się tego nasłuchać i chcę jeszcze!
W kazdym empiku 35 zeta :bajer:
To koledzy się zrozumieli :panna:


K1 GTI by Jozin :)viewtopic.php?f=87&t=508979

Awatar użytkownika
jozek88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: czw lut 22, 2007 23:00
Lokalizacja: Krakow, Lewniowa
Kontakt:

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: jozek88 » pn cze 15, 2015 10:19

Narzekania zawsze są i będą ale ludzie będą wracać bo to nadal będzie najlepszy zlot. Ja sam jakoś głośno nie narzekam bo wiadomo to zlot motoryzacyjny to upalania itd będę sam nie mam nic przeciwko jak auto przejezdza i siedząca grupa krzyknie dej mu to niech ktoś przegazuje ale przesada jest jak *#cenzura#* gość odcina o 4 rano i to non stop


K1 GTI by Jozin :)viewtopic.php?f=87&t=508979

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: szawełło » pn cze 15, 2015 10:35

Dziękujemy , dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy Wszystkim Uczestnikom IX VAG Nysa 2015 za , mamy nadzieję udany weekend :) .

Jak powiedział Bartek W.
„ VAG Nysa to mały " RAJ " na ziemi ! ! !
Jeden weekend w roku , gdzie można klimatycznie odpocząć od przytłaczającej codzienności „

Za rok 10 edycja ! ! !

Przepraszamy tylko za pogodę , zamówione 34 stopnie to jednak za dużo ;) .
Ale piątkowy prysznic się przydał ;)
Za rok zamawiamy 26 stopni :)


:)


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
MaciuśLDZ
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 558
Rejestracja: pt cze 11, 2010 20:02

Re: IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: MaciuśLDZ » pn cze 15, 2015 10:45

junior44 pisze:Ja mysle, że nie ma co marudzić bo ja jezdze od 5 lat i co roku tak jest że glosna muzyka jazda dookoła i odcinka bo to własnie klimat tej imprezy.
Jak ktos przyjechał sie wyspać wypocząć to pomylił imprezy :)
Nie wiem czy doczytałeś to co kolega napisał wyżej. Bo jeżeli jeździsz na Nysę 5 lat i uważasz, że upalanie auta o 4 nad ranem jest normalne to powiem Ci, że jako uczestnik uważam, że mylisz pojęcia zlotów O.O
Tak przyjechałem na Nysę oderwać się od pracy, codzienności, spotkać się z całą ekipą i również zrelaksować i uważam, że nie pomyliłem imprez, moim skromnym zdaniem zaliczasz się do grupy gdzie lubi porobić trzodę bo jest "VAG Nysa"

Kiedy przyjechałem po raz pierwszy na Nyse 6 lat temu było inne pokolenie młodzieży niestety. Co roku uczestnicze w tym zlocie i na pewno zjawię się za rok, aczkolwiek nowe pokolenie jest zbyt głupie i dziecinne - tutaj leży problem.

Również zbyt duża pobłażliwość organizatorów, gdzie w piątek po deszczu jeżdżącą trzy osobowa grupka dziewczyn na dachu Golfa 3, gdzie kierowca dawał po gazie tak, żę mało co nie spadli z dachu - GRATULACJE dla kierowcy, za dobre wgniecenie na dachu jak i również zdanie organizatora " Mamy zdjęcie, będzie za rok na czarnej liście" heh
Ciekawe gdyby się wcześniej zjeb*li i rozwalili głowę czy też by poszedł taki tekst.

Trzeba wypisywać błędy by na następny rok je niwelować.

POzdrawiam



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6257
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: k0nr4d » pn cze 15, 2015 11:22

To była ironia ;)


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
Tukan12
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: sob mar 17, 2012 15:03
Lokalizacja: Żory

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: Tukan12 » pn cze 15, 2015 11:29

Kazdy ma po trochu racji, co nie zmienia faktu, że impreza była przednia :) Deszczyk sie przydał, powietrze zaraz było dużo milsze :)
Zawsze znajdą sie "ludzie" którzy albo mają za dużo kasy, albo naprawde myślą, że są fajni i pałują całe 3 dni z 15minutowymi przerwami. Niech upalą panewki, niech im wyjdzie korba bokiem.... może czegoś sie nauczą.

Przejazdy w kółko to chyba już jakiś rytuał, rozumiem przejazd raz czy dwa ok, no ale... taki mamy klimat :]

Serdeczne pozdrowienia dla organizatorów ! Szacun za ogarnianie takiego .... bydełka :bigok: Pozdrawia czarne 2.3v5 z naprzeciw lewiatana ;)


Coś powoli sie dzieje ;) Tukan Customs.
SWAP 1.6 SR -> 2.3v5 AGZ
Zapraszam ! -> https://www.facebook.com/mk4bytukan

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: szawełło » pn cze 15, 2015 13:14

UWAGA !!!
Już 26 czerwca w Kamieniu Śląskim k. Opola wielka mobilizacja VW !!!

Bijemy rekord !!!

My Polacy właściciele VW chcemy zapisać się w Księdze Rekordów Guinnessa !!!
Zabierzmy ten rekord „canarinhos” !!!

Jak przyjedziecie tak licznie jak na VAG Nyse rekord Brazylijczyków 2728 aut , zostanie przez Nas pobity.

" onclick="window.open(this.href);return false;


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
junior44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw sie 12, 2010 22:49
Lokalizacja: DZA

Re: IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: junior44 » pn cze 15, 2015 13:36

MaciuśLDZ pisze: Tak przyjechałem na Nysę oderwać się od pracy, codzienności, spotkać się z całą ekipą i również zrelaksować i uważam, że nie pomyliłem imprez, moim skromnym zdaniem zaliczasz się do grupy gdzie lubi porobić trzodę bo jest "VAG Nysa"
Akurat ja w tym roku przyjechałem ze złamana noga, wiec sobote spedziłem grzecznie przy grillu, bez "trzody" cokolwiek to w ogole znaczy - wiec mogles zachowac ten zbedny komentarz.
Kazdy ma prawo sie wypowiedziec jak to wygladało z jego strony.
Nie długo zaczną jeszcze narzekać ze muzyka na scenie gra za głośno i powinni ściszać po 22 bo nie którzy chcą sie wyspać.



Awatar użytkownika
ThomasSRS
VWolksVWagenoVWo
VWolksVWagenoVWo
Posty: 1218
Rejestracja: czw cze 12, 2014 13:05
Lokalizacja: RŚL

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: ThomasSRS » pn cze 15, 2015 14:32

Ludzie!!! po co się przegadywać między sobą zamiast się cieszyć że było nam dane być na tej imprezie ?? było fajnie głośno itd ale przecież o to w tym chodzi prawda ??


On the seventh day God created the VW and He knew that he was good...

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=551000" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
wojtek1619
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 416
Rejestracja: sob paź 11, 2014 00:45
Lokalizacja: okolice Kołobrzegu

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: wojtek1619 » pn cze 15, 2015 15:42

nie byłem na nysie ale chyba na każdym zlocie znajda sie osoby które się na....ą i upalaja o 4 rano



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: szawełło » pn cze 15, 2015 15:55

[youtube][/youtube]:grin:


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
pitu96
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw maja 01, 2014 00:46
Lokalizacja: Lubliniec

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: pitu96 » pn cze 15, 2015 16:31

Byłem tam pierwszy raz..co prawda na 5 godzin tylko,ale według mnie było naprawdę super! Nie doświadczyłem tego upalania o 4 rano,ale myślę że jednym się to mogło spodobać a innym nie. Różne mamy gusta! Wiadomo bydło też się znalazło,bo przez ten czas co mogłem pozwiedzać to zdążyłem zauważyć,no ale nie ma co narzekać. Jest to impreza motoryzacyjna więc hałas i dym temu towarzyszyły :) Podsumowując było naprawdę super! i Za rok jadę tam jeszcze raz. Pozdrawiam :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości