VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
asik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1230
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 04:16
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Hyundai Tucson

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: asik » ndz cze 08, 2014 22:47

A tak w ogole ogromne podziekowania dla organizatorow, ktorzy tą imprezę ogarneli. Jestem pelna podziwu!!!! :prayer: :prayer: :prayer:



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: szawełło » ndz cze 08, 2014 22:51

asik, wiem , za rok go już nie będzie :los2:


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
SeDay
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 11:54
Lokalizacja: FWS
Kontakt:

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: SeDay » ndz cze 08, 2014 23:04

co jak co ale mimo że byłem tam zaledwie kilka godzin to klimat mega :okej:

za rok też jadę ale tym razem zostanę na noc :D Najlepsza impreza w roku.


Skuter ZIPP Vapor 50/80cm3 '06 --> Škoda Felicia 1.3 MPI '97 Kombi --> VW Polo III 1.3 '94 HB --> Fiat Punto II FL 1.9 JTD '00 HB --> Ford Focus MK1 1.8 16V '99 Kombi --> VW Golf IV 1.6 SR '98 HB / Opel Zafira A 2.0 DTI '02

Awatar użytkownika
asik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1230
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 04:16
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Hyundai Tucson

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: asik » ndz cze 08, 2014 23:05

szawełło pisze: za rok go już nie będzie
:prayer:

przepraszam, bo trochę zaspamowalam temat. juz znikam :pub:



Awatar użytkownika
czesiu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz maja 08, 2011 23:35
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: czesiu » ndz cze 08, 2014 23:12

witam Vag Nysa ma swój klimat czas spędziłem super Dzięki organizatorom za pomoc na bramie. Dawidowi za sprawną przeprowadzkę :grin: a co do atmosfery to byłem czwarty raz i cieszę się że w tym roku wynajołem żonie i dziecią pokój po za ośrodkiem bo w tym roku to coś niektórym brakowało znacznie kultury :-( choć czas ze znajomymi spędziłem świetnie :pub: pozdrowienia dla organizatorów i powodzenia w organizowaniu przyszłego vaga



Awatar użytkownika
tomek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 20:50
Lokalizacja: BIERUŃ
Kontakt:

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: tomek88 » ndz cze 08, 2014 23:14

Powiem ze jest to fajna impreza ale niektórym brakuje kultury i umiaru. Zastanawiałem się czy by pomogła selekcja przy zgłoszeniu parę zdjęć, i doszedłem do wniosku ze nie pomoże buraki też jeżdżą dobrymi autami.



Awatar użytkownika
Jeżu
VW Baron
VW Baron
Posty: 3396
Rejestracja: wt sie 05, 2008 14:35
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Auto: VW Golf mk1 cabrio 91
Silnik: 2H

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: Jeżu » ndz cze 08, 2014 23:21

imprezka fajna jak co roku byłem juz 4 raz,pare fotek odemnie :hmm: ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... d440272d5d]Obrazek[/url


Był vw golf Mk2 1,3 GT
Był JazzBlue 1,6 SR mk4 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=437292" onclick="window.open(this.href);return false;
Był Passat 3BG Black Magic 1,9 TDi
Był vw Golf mk4 cabrio 1.8 GT
Był Audi A6 c5 1.9 Tdi AVG
Był a4 b6 cabrio 1.8T BFB
Jest vw tiguan 2.0 tdi 140 4 motion
Jest vw Golf mk1 cabrio 91
Był vw sirocco mk2 White scala 87 JH
Jest VW Scirocco mk2 1.600 GTI 1981
Jest new beetle 1.9 TDI 99

Awatar użytkownika
motoboy10
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: czw mar 10, 2011 00:24
Lokalizacja: Lubliniec SLU

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: motoboy10 » pn cze 09, 2014 00:14

To moze zrobmy tak ze postawimy za rok auta, pozamykamy je i na spokojnie bez alkocholu siadziemy sobie i bedsiemy tak sobie siedzieć. Kit z tym ze ktos porobil dobrze silnik i wydech za gruba kase i nie ma tam byle czego a nawet nie moze pokazac jak to oddycha. A z roku na rok coraz drozej wjazd co nie oznacza ze troche osob przesadzalo i faktycznie bylo szkoda silnikow


Kto SmarujeTen Jedzie :)

AUS LIEBE ZU DEN AUTOS DER GRUPPE "VAG"


Volkswagenwerk AktienGesellschaft

Awatar użytkownika
Tukan12
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: sob mar 17, 2012 15:03
Lokalizacja: Żory

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: Tukan12 » pn cze 09, 2014 00:43

Były też te pajace z campingu co na skuterach jeździły, 0 wyobraźni, po namiotach miedzy autami... debile, idioci. Nic tylko w pałe jednemu i drugiemu, jak głupi sie urodził to mądry nie umrze.

Iii pare fotek ode mnie :)

https://www.facebook.com/tukann12/media ... 600&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;

https://plus.google.com/u/0/photos/1036 ... 6168305041" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony pn cze 09, 2014 09:23 przez Tukan12, łącznie zmieniany 1 raz.


Coś powoli sie dzieje ;) Tukan Customs.
SWAP 1.6 SR -> 2.3v5 AGZ
Zapraszam ! -> https://www.facebook.com/mk4bytukan

S.
Super eS.
Super eS.
Posty: 816
Rejestracja: wt gru 02, 2008 20:55
Lokalizacja: Santorini

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: S. » pn cze 09, 2014 00:58

damian81Z pisze: robi sie masówka- szkoda klimat tej imprezy wiele traci
Po części się zgodzę. Była do moja 7 edycja i co jak co, ale pierwsze Nysy to było coś :grin: Bardziej kameralnie, klimatycznie itd. ;)

Mimo wszystko ukłon w stronę organizatorów, bo ogarnąć tak wielki event to jest coś :bajer:
Dobrze się bawiłam, miło było zobaczyć znajome twarze i do zobaczenia za rok :pub:



Awatar użytkownika
kisielek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 379
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 19:35
Lokalizacja: Siedlce

Re: VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: kisielek » pn cze 09, 2014 14:34

a więc kilka zdań podsumowania...

na Nysę przyjeżdżam od 2 imprezy, a więc byłem już 7 raz.
mogę się śmiało nazwać doświadczonym iwentowiczem :chytry:

na początek wielkie brawa dla organizatorów za wysiłek włożony w samo zorganizowanie imprezy, że powstała i się odbyła :bigok:
dzięki temu spotkałem starych i nabyłem nowych znajomych, spędziłem bardzo fajnie weekend i odliczam czas do kolejnej imprezy :okej:

niestety mam kilka zastrzeżeń co do całego obrazu i nie dotyczy to tylko organizatorów tylko samych Nas - uczestników

bo jak można mieć pretensje do organizatorów za pijanych kierowców, pasażerów na dachu, czy na masce (o oknach i bagażnikach nie wspomnę)
wina leży po naszej stronie, bo gdzie byli znajomi i koledzy tych ludzi??? powinniśmy przede wszystkim sami pilnować siebie nawzajem, a organizatorów proszę o większą interwencję w takich sytuacjach


kolejna sprawa to śmieci których było na potęgę - tutaj przesyłam też pozdrowienia dla 3 panów którzy chodzili i z kopa rozwalali stosy z workami, robiąc rozpierduchę totalną - mam nadzieję że w przyszłym roku będę mógł takiego kopa sprzedać każdemu z nich w d....



to chyba tyle
do zoba za rok :pub:


www.mk1cabrio.pl

Mój lansowóz:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2255656#2255656

Awatar użytkownika
Maniek954
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 17:30
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: Maniek954 » pn cze 09, 2014 15:15

Co do tych kolesi na skuterach.. Podobno to ci sami którzy wjechali czerwonym bmw 1502. Pewności nie mam, tak tylko słyszałem. I o ile to prawda, to faktycznie z tymi skuterami przeginali, ale na ogół to fajne chłopaki są :P . Zero spin z nimi było, a parkowali przez całe 3 dni obok nas :P

Natomiast co do kilku osób, to faktycznie tragedia... Katowali te auta że aż czasem miałem wrażenie że im tłoki wydechem powylatują :) . Jeden gość jak już się dobrał do audi 4.2, to od rana do wieczora kat i tak przez 3 dni ;)

Jedyne auto którego upalanie mi się podobało, to golf 3 na kompresorze, który pięknie gwizdał :D


Seat Ibiza GT TDI by ManieK !
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=554412" onclick="window.open(this.href);return false;

szczyku

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: szczyku » pn cze 09, 2014 15:41

to był mój pierwszy zlot, spędziłem go z osobami które były tam nie pierwszy raz i miałem troszkę porównanie :bigok:

co do śmieci ja dostałem na wjeździe worek, tak więc jak leżały w około to tylko i wyłącznie wina ludzi (według mnie organizatorzy się spisali), nawet w niedziele jak pewna pani zobaczyła że mamy dużo śmieci to przyniosła nam dodatkowy worek :bigok:

co do skuterów, to byłem nawet przy jednej bójce, organizatora i jednego z tego skutera, gościu niby mówił że nic nie podpisywał (deklaracja) i on ma to w dupie, więc będzie palił kapcia skuterem :jezor: nie wiem jak to opisać

ogólnie impreza na duży plus i na pewno będę w następnym roku :okej:



Awatar użytkownika
Młoda
KS KathStyle
KS KathStyle
Posty: 13142
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 19:35
Lokalizacja: PO
Auto: Czarna Wdowa <3

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: Młoda » pn cze 09, 2014 16:25

Chłopaki Sebuś, Andrzejku :kwiatek: Wielkie dzięki za organizację tak dobrej imprezy, gdzie kultury mogą się uczyć inni organizatorzy wielkich eventów w całej Polsce :bajer:

Ogromny szacunek za poświęcony czas wolny, na organizację, dopięcie wszystkiego na ostatni guzik! Za rewelacyjną atmosferę i ogólne sprawy ;)

Po prostu jesteście geniuszami zła koniecznego :satan: :kwiat: :kwiat: :kwiat: Brakuje mi słów w zasadzie, aby opisać jak było dobrze :grin:

W tym roku wkurzyli mnie dwaj pacjenci swoim zachowaniem, jeden R1 co palił kapcia, a drugi co jeździł nabombany jak automat z piwem w ręku i robił gnój.

Chłopaki, nie wiem czy to przeczytacie czy nie, ale jeśli w przyszłym roku będzie podobna sytuacja z wami, zabieram wam kluczyki i dostaniecie w niedzielę kiedy będę wyjeżdżać, ze zlotu :bajer: Na szczęście organizatorzy i ich pomocnicy nie spali i postawili do pionu, ale mimo wszystko zrobię tak jak zapowiedziałam. I będę mieć to w 4 literach jak z pianą na pysku będziecie skakać. Robicie gnój, to wypad!

Następnie widzowie, którzy wchodzili sapali się o to cytuję "skur*&%$&&*ny się wycwanili i teraz 4kę trzeba płacić ye&*&%%" Słuchajcie wielcy goście, jeśli myślicie, że 4 zł to dużo to idźcie kupcie sobie piwo i pijcie w domu zamiast marudzić :bajer:


A teraz tak sinusoidalnie, aby było zgodnie chce z całego serducha pozdrowić chłopaków, którzy w niedzielę koło 15 lecieli obwodnicą wrocławską w 3 samochody na rejestracji DMI Była to Jettka niebieska i jak dobrze pamiętam ciemny korek ;) Pozdrawiam was gorąco - viśniowe vento na psz ;) :kwiat:


:satan: Squad Nocne Mary Enigmatycznie... "(...) Jeśli niebo - to siódme, jeśli piekło -to samo dno. Żadnych półśrodków(...)"

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości