VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
Vox_Dei
VW Grupa Chojnice
VW Grupa Chojnice
Posty: 227
Rejestracja: ndz lip 18, 2010 21:30
Lokalizacja: Tuchola/ Chojnice, CTU/GCH
Kontakt:

VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: Vox_Dei » pt lip 13, 2012 18:49

Grupa Chojnice Również się zjawi !! :) 3 Dni !!! :D

poza tym nawiązując do "zeszłorocznych cyrków" ..co tu dużo mówić, jakie małpy...taki cyrk ... w tym roku CAŁKOWITY ZAKAZ PORUSZANIA AUTEM , i bardzo dobrze, jak ktoś chce obejżeć autka niech się przespaceruje, a jak jezdzić autem to ma wyścig na dochodzenie i 1/4 ... to jaka będzie tegoroczna Mania bądź co bądź zlależy tylko i wyłącznie od Nas samych.

Organizatorzy zapewniają jakieś atrakcje , bufet, no i starają sie o Nasze bezpieczeństwo, ale zawsze ktoś musi się pokazać z tej negatywnej strony, podejrzewam,że 90% ludzi jedzie się dobrze bawić, 7% poświrować i pokazać kim to oni nie są, a niestety najmniej chlubne 3% jedzie po prostu pokraść te gadżety, których sami sobie sprawić nie mogą...zorganizowane jest mało wiele , ale to jest po prostu POLSKA ...

nieważne jak .. ja bede napewno na mojej kozicy :D

pozdrawiam i do zobaczenia ! :)


Nie jeździj szybciej, niż potrafisz myśleć ...
Vox Dei (łac. Głos Boga)

MK4 Green Bottle by Vox_Dei

Awatar użytkownika
Dziowid
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 21:20
Lokalizacja: Włocławek

VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: Dziowid » pt lip 13, 2012 23:11

Włocławek też zawita :D



Awatar użytkownika
michoswwy
...
...
Posty: 924
Rejestracja: ndz lip 08, 2012 16:35
Lokalizacja: Wyszków

VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: michoswwy » pt lip 13, 2012 23:35

Ja jeszcze na 100% nie wiem mam spory kawałek drogi ale planuję przybyć zobaczymy jak to jeszcze będzie ewentualnie jedzie ktos z okolic Wyszkowa,Warszawy pisać to byśmy razem śmigneli.



Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: noname_conek » wt lip 17, 2012 18:19

kolejne zmiany i troche nowego info zapraszamy na FB

http://www.facebook.com/vwmaniateam" onclick="window.open(this.href);return false;


MÓJ GOLF:
Obrazek

Awatar użytkownika
apek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pt lip 01, 2011 17:21

Re: VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: apek » śr lip 18, 2012 18:27

mam takie pytanko czy wjazdówkę można kupić na miejscu czy wyłącznie internetowo??



Awatar użytkownika
honorowy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob maja 24, 2008 11:12
Lokalizacja: Brodnica CBR
Kontakt:

Re: VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: honorowy » śr lip 18, 2012 20:48

apek pisze:mam takie pytanko czy wjazdówkę można kupić na miejscu czy wyłącznie internetowo??
Tak można na miejscu, nie ma ilości ograniczonej tak że o której byś nie był to i tak kupisz i wjedziesz :) internetowe zakupy wjazdówek chyba już zamknięte o ile się nie mylę.

Pozdrawiam.


VW TEAM BRODNICA

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: noname_conek » śr lip 18, 2012 20:51

UWAGA!!!!

Jeśli uważasz, że Twoje auto, równie dobrze prezentuje się jak przedstawiane do tej pory na naszym Funpage'u VAGi, oraz meldujesz się na tegorocznej VW Manii już od piątku i chciałbyś wziąć udział razem z innymi w VIP imprezie?! Wyślij do nas zdjęcie auta oraz krótki opis na adres vwmania2012@o2.pl a możliwe że dołączysz do grona wyróżnionych! ;)

czekamy na Wasze e-maile ;)


http://www.facebook.com/vwmaniateam" onclick="window.open(this.href);return false; :okej: :okej:


MÓJ GOLF:
Obrazek

Awatar użytkownika
macabra_
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2126
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 22:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: macabra_ » śr lip 18, 2012 21:20

apek pisze:na miejscu czy wyłącznie internetowo
dokładnie internetowe zakupy już zamknięte ;) mam tylko nadzieję, że moje kupione na ostatnią chwilę dotrą do dnia wyjazdu... :panna: :helm:



Awatar użytkownika
apek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pt lip 01, 2011 17:21

VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: apek » czw lip 19, 2012 09:19

no to oczywiscie meldujemy sie w piątek polówka:)



Awatar użytkownika
Alchemik_2006
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn sie 31, 2009 00:59
Lokalizacja: GDA

VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: Alchemik_2006 » pt lip 20, 2012 13:34

:bigok:


VWManiak

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: noname_conek » pt lip 20, 2012 21:02

Już w przyszły weekend, tj 27-29 lipca w Pruszczu Gdańskim odbędzie się VW Mania

Jak niektórzy z Was już wiedzą, w tym roku za organizację Manii, oprócz stałej ekipy wzięły się nowe osoby, ze świeżymi pomysłami. Jedną z ważniejszych zmian ma być zwiększenie bezpieczeństwa poprzez sukcesywną eliminację patoli. Układ rozmieszczenia aut będzie zmieniony, na terenie zlotu będzie obowiązywać strefa ruchu, jednostki patologiczne będą usuwane z imprezy.

Poza tym organizatorzy pragną podkreślić obecność najlepszych aut poprzez skoncentrowanie ich w oddzielnym sektorze. Z monitoringiem i zwiększoną ochroną. Oprócz tego owe wybrane auta zapraszamy na mały before w pruszczańskiej faktorii

http://faktoria-pruszcz.pl/page/wirtualna-wycieczka" onclick="window.open(this.href);return false;
http://faktoria-pruszcz.pl/page/o-faktorii" onclick="window.open(this.href);return false;

Spotkanie to ma na celu wyróżnienie aut zrobionych w dobrym stylu, które będą uczestniczyć na tegorocznej VWMANI. Dla zaproszonych aut przewidziane jest wiele atrakcji takich jak pokaz multimedialny historii VW Manii, wystawa aut zabytkowych, występy DJ, sesje zdjęciowe, DARMOWY posiłek dla kierowcy

Na terenie faktorii będzie pobierana opłata za zlot vwmania 2012 aby nie kolidować przejazdu na teren lotniska oraz uniknąć niepotrzebnych korków

SZCZEGÓŁOWY PLAN

Spotkanie rozpoczynające imprezę VWMANIA 2012
Termin: 27.07.2012 godz. 12:00

Atrakcje, pokazy, wydarzenia:

1. Pokaz historii imprez VWMANIA na sali multimedialnej w zabudowaniach Faktorii,
2. Posiłek dla zaproszonych gości (kierowcy),
3. Wstęp wolny na teren grodu dla zaproszonych gości ( formie opaski)
4. Autokar imprezowy BIBOBUS wraz z DJ,
5. Myjnia bezwodna na terenie spotkania,
6. Samochody zabytkowe,
7. Wykonanie sesji zdjęciowych do kalendarza VWMANIA na terenie Grodu dla wybranych uczestników spotkania,
8. Parada aut zaproszonych na teren imprezy VWMANIA 2012.
9. Video i foto relacja z imprezy

Program Imprezy :
12:00 Otwarcie bram, wjazdy zaproszonych uczestników na teren Faktorii
12:00 – 18:00 Atrakcje, m.in. pokaz multimedialny „ Historia VW Manii”, zabawa z DJ., pokaz samochodów zabytkowych, zwiedzanie grodu, sesja zdjęciowa do kalendarza oraz do czasopism motoryzacyjnych, pokaz modeli RC
19:00 Parada aut z terenu Faktorii na lotnisko w Pruszczu Gdańskim
19:30 Dla zaproszonych osób na terenie lotniska wyznaczony będzie specjalnie dozorowany sektor i będzie możliwość ustawiania sie w nim


Jeśli ktoś zamierza zawitać na Manię już w piątek, to zachęcamy do wysyłania zdjęć swoich aut wraz z krótkim opisem na adres:
vwmania2012@o2.pl

Wybrane auta zaprosimy do uczestnictwa w imprezie w Faktorii

Zapraszamy również na nasz fanpage na facebooku:

https://www.facebook.com/vwmaniateam" onclick="window.open(this.href);return false;

Tam na bieżąco są podawane szczegóły dotyczące zlotu

Dodam jeszcze, że w tym roku zmianie ulegnie również formuła przyznawania nagród. Znika podział na kategorie modelowe, na rzecz ogólnego Show&Shine. Oprócz tego doszły dodatkowe wyróżnienia za koło, wnętrze, komorę silnika, oraz zabudowę bagażnika. Również skład sędziowski będzie inny. Burmistrz Pruszcza Gdańskiego był w porządku, ale powiedzmy że trochę "nieobyty" w stylach Podpowiem tylko że warto starać się o zostanie najlepszym...

Przypominam: 27-29 lipca, Pruszcz Gdański - VW Mania. Zlot, który dla wielu był początkiem przygody z VAGami

Na terenie Faktorii będą sesje do GT, VW TRENDS i VOLXZONE dla każdego kierowcy jest obiad FREE, będzie także kręcony film pamiątkowy z samego grodu :bigok:

także nic tylko podsyłać zgłoszenia lub odpowiadać na zaproszenia indywidualne ;)

tu mamy galerię aut które pojawią sie na faktorii :
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 772&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;


MÓJ GOLF:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dino MK2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 06, 2009 10:09
Lokalizacja: Brodnica

VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: Dino MK2 » sob lip 21, 2012 22:11

VW Team Brodnica zawita w składzie ok 17-tu aut i na pewno będzie głośno.
Jakby ktoś chciał z nami lecieć to ruszamy w piątek z Brodnicy stacja Statoil godz 15-ta myślę ,że tak koło 16: 30 - 17-tejbędziemy wjeżdzać na autostradę w Marzach.


VW Team Brodnica www.sm.brodnica.org.pl

Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: olozwirski » ndz lip 22, 2012 22:38

noname_conek pisze:Oprócz tego doszły dodatkowe wyróżnienia za koło, wnętrze, komorę silnika, oraz zabudowę bagażnika
Jak się zgłosić na najlepszą zabudowę bagażnika? :grin:
Oczywiście będę.



Awatar użytkownika
umyk2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw gru 02, 2010 19:07
Lokalizacja: pomorskie

Re: VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: umyk2 » ndz lip 22, 2012 22:59

michoswwy pisze:Ja jeszcze na 100% nie wiem mam spory kawałek drogi ale planuję przybyć zobaczymy jak to jeszcze będzie ewentualnie jedzie ktos z okolic Wyszkowa,Warszawy pisać to byśmy razem śmigneli.



dasz rade jezdzilem do wyszkowa na delegacje a 7 juz nie jedzie sie tak zle :) ja bede :)



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości