VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
Radi mk3
nisko latam
nisko latam
Posty: 185
Rejestracja: pn sie 27, 2007 10:51
Lokalizacja: GKA
Kontakt:

Re: VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: Radi mk3 » śr sie 01, 2012 09:53

Bodzio22 pisze:było fajnie ale w tamtym roku było lepiej :bajer:
Było lepiej chyba tylko frekwencja bo co do reszty to chyba tylko Tobie sie podobało :bajer:


nisko latam
http://www.golf3.pl/topics2/golf-mk3-gt-i-i-vt21196.htm

Głowaś
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 22:43
Lokalizacja: Poznań

Re: VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: Głowaś » śr sie 01, 2012 18:39

izqaa1992 pisze:do Poznania jechaliśmy 5h
ileee..?? mi to zajęło 3 godz z minutami...

Co do tegorocznej Manii ...
Było na pewno bezpieczniej przy tym ustawieniu.
Wg mnie trochę późno była 1/4 ... Czekając od rana na tym słońcu o 17 już się średnio chciało stać i oglądać.
W poprzednich latach starty były wcześniej i było więcej zainteresowanych.
Na Plus szybkość startów. szło na prawdę szybko i sprawnie ( pomijając zawirowania w półfinałach/finałach klasy diesel...)

Na minus na pewno mniejsza liczba osób.. Wielu znajomych, którzy od lat jeździli na ten zlot sobie odpuścili...

P.S. Wie ktoś ile było osób w tym roku a ile w "najlepszym" roku Manii ??:>


www.pieluszynska.pl

PARTNER OF WWW>DETAILERCENTER.PL

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: noname_conek » śr sie 01, 2012 18:56

Głowaś pisze:Czekając od rana na tym słońcu o 17 już się średnio chciało stać i oglądać
w tamtym roku wszyscy narzekali ze pokrywały sie z S&S i car audio hehe to w tym roku organizatorzy dali później


MÓJ GOLF:
Obrazek

Bzykstg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 20:50

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: Bzykstg » śr sie 01, 2012 22:19

Conek .... nie wszystkim zawsze dogodzisz :/
Co do zawodów to prawde mówiąc wbite :) było ok połowe przegapiłem bo byłem wręcz usmażony na tym słońcu (szukałem bardziej cienia) o 19 sie dowiedziałem że od 4 godzin drift jest ... tak w akcji byłem :P Ale było ok :)
Co od ochrony to w piątek było wręcz bosko :) w sobote po południu zaczęło sie poprawiać to co rano było nie ok :) (chodzi o alejke główną) Mimo bandy odcinaczy 1.4 w gazie było całkiem sympatycznie.
Moja propozycja na przyszły rok to stworzyć wlepy (wypluwacz tłoków) i używać to jako ostrzeżeń :) jedno ostrzeżenie i out :) (oczywiście tablice zapisywane na wypadek zdrapania wlepy) ALe i tak jest mega poprawa w porównaniu do zeszłego roku, za co Bardzo dziękuje organizatorom.



Awatar użytkownika
Gruby_malbork
Forum Master
Forum Master
Posty: 1156
Rejestracja: śr lut 14, 2007 23:23
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: Gruby_malbork » śr sie 01, 2012 23:18

Właśnie co do 1/4... Sprawność przejazdów - wszystko szybko ładnie szło... ale wg mnie brakowało kilku słów od kierowców - model, silnik, mody, moc...
Po 1 klasie odeszliśmy od wyścigów bo słychać było tylko "wygrał golf, brawo!" (a startowały 2 golfy)... To do ogarnięcia za rok!


Obrazek
VAG Nowy Staw '10, '11, '12, Vw Mania '07,'08,'09,'10,'11,'12

Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: olozwirski » sob sie 04, 2012 21:21

A mi się podobało jak zawsze, choć samochodów z rejestracją na W można było na palcach policzyć. Do przyszłego roku!



FRANZ GHL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob lut 10, 2007 20:29
Lokalizacja: sopot

Re: VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: FRANZ GHL » ndz sie 05, 2012 18:01

Bzykstg pisze:.
Moja propozycja na przyszły rok to stworzyć wlepy (wypluwacz tłoków) i używać to jako ostrzeżeń :) jedno ostrzeżenie i out :) (oczywiście tablice zapisywane na wypadek zdrapania wlepy) ALe i tak jest mega poprawa w porównaniu do zeszłego roku, za co Bardzo dziękuje organizatorom.
byly w tym roku pieczatki jedna ostrzezenie, nastepny raz out za brame laweta. niestety nikt sie nie skusil. nie tylko organizatorzy robia ten zlot ale przedewszystkim uczestnicy wiec skoro macie jakies pomysly na konkursy niemotoryzacyjne dla ekip prosze je napisac np w tym temacie. jeszcze raz powtorze bo znowu ktostam pare stron wczesniej napisal ze ochrona moze zabrac malolatom kluczyki itp. jesli widzicie taka sytuacje zareagujcie sami i wezwijcie ochrone. zaraz ktos napisze ze placi 20zl to ma w dupie bo trzeba dac wiecej ochrony za jego pieniadze. powstrzymajcie sie od takich komentarzy bo sa zenujace.


Facebook.com/AutoUbojnia zapraszam do zakupow!

Awatar użytkownika
izqaa1992
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn sie 02, 2010 11:47
Lokalizacja: Poznań

Re: VW Mania 27-29.07.2012

Post autor: izqaa1992 » ndz sie 05, 2012 22:51

izqaa1992 pisze:
Głowaś pisze:ileee..?? mi to zajęło 3 godz z minutami..

no a gdzie nam sie spieszylo :) powoli sobie smigalismy nikt nas nie gonil :)


BYŁ GOLFIK :D
Obrazek
JEST AROSA :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=527193" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
apek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pt lip 01, 2011 17:21

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: apek » pn sie 06, 2012 12:43

jedna rzecz mi nie przypadła do gustu a mianowicie pijane buraki jeżdżące w nocy po całym teranie w nocy i w dzień (podobno mieli być wyrzucani po 21 jakoś tego nie było widać to bym akurat zrobił od razu).... przykład granatowy b5 z dmuchana lalka na masce...



Ziemek80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 30, 2012 15:28

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: Ziemek80 » wt sie 07, 2012 11:25

może za rok będę...



Tomaszek_p
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 29, 2012 22:19

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: Tomaszek_p » czw sie 30, 2012 13:52

Oo jeszcze tak dla przypomnienia - dodali to jeszcze: http://polnocna.tv/vid/motoryzacja/870" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Golfiarz MK2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:08
Lokalizacja: Gdynia

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: Golfiarz MK2 » sob wrz 08, 2012 15:35

Zlot ogólnie udany,ale frekwencja do bani, pogoda tez, od SB w nocy lało, zimno się zrobiło no i jak co roku stanie i czekanie do 18, rozumiem,ze trzeba wszystko ogarnąć ale 18 to chyba przesada, ja na szczęście stałem na poboczu w cieniu ale jak ktoś napisał stanie w słońcu i czekanie to chyba jednak nie tak.2 kwestią jest pozamykanie części dróg na terenie zlotu dla ruchu, mało miejsca coby się pokręcić autem, ale ogólnie było ok


Czysta droga przed sobą i MK 2, czy jest coś piękniejszego?


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=370964" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam brewkę do grilla na 4 lampy
Filmik o moim http://www.youtube.com/watch?v=vgbp54UbDQY" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
macabra_
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2126
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 22:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: macabra_ » sob wrz 08, 2012 15:42

Golfiarz MK2 pisze:pozamykanie części dróg na terenie zlotu dla ruchu, mało miejsca coby się pokręcić autem
frekwencja po zeszłym roku nie dziwi chociaż według mnie i tak dopisała, może za rok będzie lepiej :) pogoda to niestety co roku loteria ale ciężko winić o to organizatorów ;) co do dróg to o to chodziło żeby za dużo tymi autami się nie kręcić, przejechać się było gdzie, resztę spokojnie można było obejść pieszo ;)



Awatar użytkownika
Golfiarz MK2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:08
Lokalizacja: Gdynia

VW Mania 2012 - opinie po imprezie

Post autor: Golfiarz MK2 » sob wrz 08, 2012 15:57

macabra_, co do dróg to wiem, bo gadałem przed zlotem z jednym z organizatorów, mieszka niedaleko mnie :bajer: , ale ja największe pretensje mam do tego przetrzymywania ludzi do 18-bzdura, nie wierze, ze nie mozna tego zrobić wcześniej, wiaqdomo wqystawcyq, teren, srety pierdety ale nie organizuje się tego przeciez z dnia na dzień


Czysta droga przed sobą i MK 2, czy jest coś piękniejszego?


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=370964" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam brewkę do grilla na 4 lampy
Filmik o moim http://www.youtube.com/watch?v=vgbp54UbDQY" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości