majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
brateq
VWholic ;D
VWholic ;D
Posty: 274
Rejestracja: pn paź 12, 2009 00:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: brateq » pn cze 04, 2012 17:28

Gentos pisze:no np moja paczka miala ze mna jechac, ale mowia ze nie jada bo jada na telebim do miasta, juz 3 auta mniej. fakt faktem ze euro jest pierwszy i ost raz w Polsce a majovwka co roku. a co do pogody to wlasnie za plecami w telewizji mowia ze na rozpoczecie euro przyjdzie do nas ladna pogoda, takze majowka powinna byc udana
Będą stać w tłumie, na majóVWce będzie lepiej ;D i browarek bez mandatowo do meczyku można wypić :pub:


3 Victorie, lewa, prawa jedna na górze, jeżdżę Volkswagen-em, to leży w mojej naturze =)
Golf 3 Red Devil By Me ;D

VIN
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 429
Rejestracja: pn gru 27, 2010 16:07
Lokalizacja: Poleskie

Re: majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: VIN » pn cze 04, 2012 17:40

Gentos pisze:no np moja paczka miala ze mna jechac, ale mowia ze nie jada bo jada na telebim do miasta, juz 3 auta mniej. fakt faktem ze euro jest pierwszy i ost raz w Polsce a majovwka co roku. a co do pogody to wlasnie za plecami w telewizji mowia ze na rozpoczecie euro przyjdzie do nas ladna pogoda, takze majowka powinna byc udana
Ja tam nie rozumiem w czym problem, mecz Polska-Grecja jest chyba w piątek o 18tej, kończy się koło 21, więc można wsiadać w auto i przyjechać na zlot :pub:


Nie mam dostępu do historii serwisowej, nie sprawdzam numerów na PW, nie pisać.

Awatar użytkownika
Gentos
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 156
Rejestracja: czw mar 31, 2011 14:57
Lokalizacja: LKR

majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: Gentos » pn cze 04, 2012 17:48

no ale ja sam jednak uwazam ze jezeli by byl jakis wglad na euro na zlocie to byloby lepiej, cos tam by sie ogladalo piwko by sie lało....


SPRZEDAM: DYSTANSE PRZELOTOWE PA6 ZE SRUBAMI 5MM

Awatar użytkownika
krzylo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 403
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 18:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: krzylo » pn cze 04, 2012 17:52

coś pomyślimy :pub:
Dzwonią do mnie ludzie i pytają czy na lotnisku jest prąd żeby tv sobie przywieźć :grin: Dla chcącego nic trudnego :jezor:
Dodatkowo w Rykach nie jedna knajpa ma legalna transmisję :D


krzylo7@wp.pl
Lubelskie Stowarzyszenie VW Audi
GSM 516 833 337
www.majovwka.pl

Awatar użytkownika
Gentos
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 156
Rejestracja: czw mar 31, 2011 14:57
Lokalizacja: LKR

Re: majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: Gentos » pn cze 04, 2012 17:55

krzylo pisze:coś pomyślimy :pub:
Dzwonią do mnie ludzie i pytają czy na lotnisku jest prąd żeby tv sobie przywieźć :grin: Dla chcącego nic trudnego :jezor:
Dodatkowo w Rykach nie jedna knajpa ma legalna transmisję :D
pomyslcie, pomyslcie :hmm: i dajcie cynk na forum co wymyslicie ;d


SPRZEDAM: DYSTANSE PRZELOTOWE PA6 ZE SRUBAMI 5MM

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: Rydzu » pn cze 04, 2012 18:00

Wy jedziecie na zlot samochodowy czy piłkę nożną oglądać? Chyba impreza jest w innym temacie...

Organizatorzy co mają jeszcze zapewnić? No proszę Was, bez przesady. Jak ktoś lubi w soboty oglądać kino nocne to też trzeba mu zapewnić taką możliwość?



Awatar użytkownika
Marszall
Forum Master
Forum Master
Posty: 1937
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 16:47
Lokalizacja: Łuków
Kontakt:

majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: Marszall » pn cze 04, 2012 18:22

Popieram przedmówcę!
Nie po to sie jedzie na zlot żeby sobie mecz na telebimie oglądac, bo to możecie zrobić w tych śmiesznych strefach pseudokibica.
Organizatorzy Majóvwki i tak wiecej zrobili dobrego niż organizatorzy euro
a wiec FUCK EURO!


BLACK BERTA 2.0 16V(T) >>> viewtopic.php?f=91&t=604514

Awatar użytkownika
marcino
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 773
Rejestracja: pn sty 23, 2006 20:14
Lokalizacja: Lublin,
Kontakt:

majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: marcino » pn cze 04, 2012 19:14

Fuck Euro po raz Enty
Szlak mnie bierze już przez te Ojro
Wielcy patrioci się znaleźli i jeżdżą z flagami na kiju i na lusterkach, a ciekawe ile z tych osób Upamiętnia 1-3 maja, 9 maja, 1 sierpnia czy 11 listopada,Stawiam ze garstka
Czasy Repry się skończyły kilka lat temu teraz same pikniki którzy kibicują Nie Reprezentacji Polski a Skorumpowanej reprezentacji PZPN,Je.ać PZPN i tyle w tym temacie
Nawet Hymn na stadionie nie potrafią zaśpiewać jak należy, szkoda gadać dlatego majoVWka dla prawdziwego pasjonata powinna byc ważniejsza niz turniej dzieki któremu ktoś nażłopie się kasy a Mecze Reprezentacji PZPN to juz nie to samo co kilka lat temu chociażby na meczach na Narodowym w Chorzowie.
Mozecie myśleć o mnie co chcecie, ale majoVWka to majoVWka a jeden mecz nikogo nie zbawi
Mam nadzieje ze po Euro wszystko wróci po staremu
zacytuje Dariusza Dudka po meczu Polska-Andora
Mimo, że w czasie meczu z Andorą trybuny stadionu Legii były wypełnione, nie płynął z nich niemal żaden doping. Dariusz Dudka zwrócił na to uwagę.

- Ja miło wspominam mecze kadry w Chorzowie, czy kilka lat temu na Legii. Może niektórzy ludzie się teraz na mnie obrażą, ale w tej chwili nie ma kiboli,
Tyle w temacie a Kumaci wiedza o co mi chodzi
Wszyscy na MajoVWke a dla upartych:Ktoś TV będzie pewnie miał
Obrazek


Lubelski Klub VW na http://www.vaglublin.pl" onclick="window.open(this.href);return false; Zapraszamy
majoVWka 2007,2009,2010,2011.2012
vagnysa 2011
vwmania 2008,2009

Obrazek

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7797
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: Adrian1989 » pn cze 04, 2012 19:30

marcin,kocham ta wypowiedz!popisuje sie 'recami i nogami' ! Ja tam jade na zlot ;) chce taka koszulke!;D Hehe


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: zielu » pn cze 04, 2012 19:32

marcino pisze:jeżdżą z flagami na kiju i na lusterkach
nawet nie mów... chętnie bym wyszedł z auta na skrzyżowaniu i łamał każdemu po kolei te flagi... :grrr:

ale nie odbiegajmy od przyjemnego tematu majóVWki :)


Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: POOREK » pn cze 04, 2012 19:33

marcino pisze:Fuck Euro po raz Enty
Szlak mnie bierze już przez te Ojro
Wielcy patrioci się znaleźli i jeżdżą z flagami na kiju i na lusterkach, a ciekawe ile z tych osób Upamiętnia 1-3 maja, 9 maja, 1 sierpnia czy 11 listopada,Stawiam ze garstka
Czasy Repry się skończyły kilka lat temu teraz same pikniki którzy kibicują Nie Reprezentacji Polski a Skorumpowanej reprezentacji PZPN,Je.ać PZPN i tyle w tym temacie
Nawet Hymn na stadionie nie potrafią zaśpiewać jak należy, szkoda gadać dlatego majoVWka dla prawdziwego pasjonata powinna byc ważniejsza niz turniej dzieki któremu ktoś nażłopie się kasy a Mecze Reprezentacji PZPN to juz nie to samo co kilka lat temu chociażby na meczach na Narodowym w Chorzowie.
Mozecie myśleć o mnie co chcecie, ale majoVWka to majoVWka a jeden mecz nikogo nie zbawi
zacytuje Dariusza Dudka po meczu Polska-Andora
Mimo, że w czasie meczu z Andorą trybuny stadionu Legii były wypełnione, nie płynął z nich niemal żaden doping. Dariusz Dudka zwrócił na to uwagę.

- Ja miło wspominam mecze kadry w Chorzowie, czy kilka lat temu na Legii. Może niektórzy ludzie się teraz na mnie obrażą, ale w tej chwili nie ma kiboli,
Tyle w temacie a Kumaci wiedza o co mi chodzi
Wszyscy na MajoVWke a dla upartych:Ktoś TV będzie pewnie miał
podpisuję się w całej rozciągłości, czasy się delikatnie zmieniły, mimo tego że dopingować naszych należy, warto oglądać ważne wydarzenia sportowe, nie uważam się za anty patriotę, to "nic" nie stracę jak dowiem się wyniku na bieżąco z internetu czy od kogoś z tv obok... proponuję odbić ten temat, komu nie pasuje niech ładuje 4 litery dopiero w piątek po 21 albo w sobotę rano, tyle w temacie bo zaraz się wszyscy pokłócą n/t sportowych poglądów :pub:

a sprawę flag na patykach i flag na lusterkach pozostawmy bez komentarza, kibice na siłę, myślicie że tym im pomożecie wygrać mecz? :grin: wypad na stadion na trybunę kibicować ;)

i tak jak Marcin, pozdrawiam Kumatych, ktoś tam TV zawsze będzie miał, zrobimy własną strefę kibica :okej:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
marcino
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 773
Rejestracja: pn sty 23, 2006 20:14
Lokalizacja: Lublin,
Kontakt:

majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: marcino » pn cze 04, 2012 19:46

Adrian1989, zielu, POOREK, Będziemy Pić :pub: :pub: :pub:
Moze za ostro pojechałem,ale gdzie nie spojrzę to Euro, Radio -Euro,Wiadomości -Euro,CB- EUro wchodzę na forum myśląc ze tu spokój, a tu Euro no kurde
Ale jak ktoś jest zainteresowany tym co mówię to tutaj jest ładnie napisane
http://www.weszlo.com/news/10423-Fuck_E ... wde_chodzi" onclick="window.open(this.href);return false;
i konsekwencje http://www.weszlo.com/news/10423-Fuck_E ... wde_chodzi" onclick="window.open(this.href);return false;

Prąd jest, ktoś TV pewnie weźmie, radio jest w każdym aucie, są telefony, o wynik się można dowiedzieć :hmm:
a jak to nadal mało to zapraszamy w piątek po meczu lub w sobotę rano na Melanż :pub:
Koniec Tematu OJRO


Lubelski Klub VW na http://www.vaglublin.pl" onclick="window.open(this.href);return false; Zapraszamy
majoVWka 2007,2009,2010,2011.2012
vagnysa 2011
vwmania 2008,2009

Obrazek

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7797
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: Adrian1989 » pn cze 04, 2012 20:10

dobra,to ja podbije na melanz,miej tam krate w zapasie ;D Hehe


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
VwMaly
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: ndz gru 14, 2008 15:51
Lokalizacja: Mikołóvw
Kontakt:

majóVWka 2012 - 8-10 Czerwiec,Lotnisko Ułęż,Lubelskie

Post autor: VwMaly » pn cze 04, 2012 21:30

czy ktoś wie ile będzie mniej więcej osób bo z tego co obserwuję to mało kto pisze kto z kim jedzie gdzie o której i jak bo rok temu 4 dni przed majóvwką było pełno postów a teraz nic.. miejmy nadzieje że organizatorzy wyjdą na swoje a nie jak rok temu plecy... no i oczywiście zobaczymy się za rok :bajer: :bajer:


Mój Golf II GTD
viewtopic.php?f=87&t=231774

Obrazek

KUPIĘ PŁOTY DO BBS RS

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości