Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
zuo7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: ndz sty 02, 2011 00:38
Lokalizacja: Oława

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: zuo7 » ndz cze 05, 2011 18:01

Jak dla mnie impreza super :bigok: Niby wpadlem jako turysta , ale ludzie i samochody super - zbytnio buractwa nie zauwazylem. Ja rowniez prosze o zdjecia zaparkowanego trójasa w smietniku , bo przegapilem atrakcje :blush: DO PRZYSZLEGO ROKU PANOWIE :pub:



pawel szymczak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz maja 18, 2008 15:52
Lokalizacja: Namysłów

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: pawel szymczak » ndz cze 05, 2011 18:07

Imprezka bardzo udana, pogoda dopisała w 1000%!!!!!!!!!!!. Bardzo mile spędzony czas w super towarzystwie!!! :bigok: :pub: :pub: oby takich inprez więcej, :bylo: super!!!!!
ps. Pozdrowionka dla całej Opolskiej :pub:



BeZeL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 30, 2009 14:49
Lokalizacja: Duszniki Zdrój
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: BeZeL » ndz cze 05, 2011 18:21

Pierwszy mój zlot w Nysie. Wrażenia mega pozytywne, atmosfera super, organizacja super, ludzie na poziomie. Tam gdzie staliśmy nie było aż tak słychać odcinek, ani tych idiotycznych trąbek a o wybryku jakiegoś buraka dowiedziałem się rano od mocno wkur....ego jaszczura. Nie dziwie się kolegą, którzy byli bliżej tych idiotów, mnie też trafiłby szlak!!! WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW!!! Mam nadzieję, że taka wyjątkowa impreza jak VAG Nysa nie przejdzie do historii i w przyszłym roku ponownie będzie można na nią przyjechać. A BRAKOM MÓWIMY STANOWCZO NIE!!! Pozdrawiam.


:)

Awatar użytkownika
Fabian LDZ
_
_
Posty: 11385
Rejestracja: pt cze 03, 2005 09:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Fabian LDZ » ndz cze 05, 2011 18:22

twix87 pisze:mk3 od kovwala czy jakoś tak 1.2cm od wahacza pobodno koles tak codziennie jeździ :bajer:
dokładnie MK3 Kowala z Tomaszowa Łódzkiego, kowal tak jeździ codziennie



Awatar użytkownika
wandal
Grupa Śląsk
Grupa Śląsk
Posty: 490
Rejestracja: pt sty 04, 2008 19:11
Lokalizacja: ZabrzE
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: wandal » ndz cze 05, 2011 18:29

twix87 pisze:1.2cm od wahacza pobodno koles tak codziennie jeździ :bajer:
tak a krowy lataj :grin:
To napisze jeszcze raz organizacja super frekfencja dopisala w tym roku :grin: a co do buractwa to tak samo chcialbym pozdrwoic kolesia z czerwonego polo ilez mozna katowac silnik masakra :panna: :panna: :panna: noc z piatku na sobote mialem nieprzespana dlatego tez zawinalem sie w sobote wieczorem do domu bo wiedzilem ze tez bedzie ciezko w nocy sie wyspac.
jaszczur, mam nadzieje ze w przyszlym roku uda sie zorganizowac zlocik. Z mojej strony taka propozycja na przyszlosc zeby wprowadzic calkowity zakaz poruszania sie aut po godzinei np 21 tak jak jest na VW Manii i w czasie konkurencji udroznic jakos przejaz dla aut ktore startuja bo sie troche nastalo w korku. Aha i jak by byla taka mozliwosc to zeby na wjezdzie kazdy dostawal jednak ten worek na smieci bo jest problem pozniej
Pozdrawiam wszystkich z ktorymi pogadalem i dla calej ekipy naszej bylo grubo :okej: :bajer:


Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania...

Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1736
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Kowal_ » ndz cze 05, 2011 18:33

wandal pisze:Z mojej strony taka propozycja na przyszlosc zeby wprowadzic calkowity zakaz poruszania sie aut po godzinei np 21
A jak ktoś chce naładować akumulator nocą bo puszcza muzykę to tylko na wolnych obrotach, palowanie nic nie da, inaczej wypad, jak ktoś się zachowuje jak wytresowany szympans do trzymania gazu to do zoo, a nie na zlot.


330KM/450Nm

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32748
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: djtom » ndz cze 05, 2011 18:35

Specjalne pozdrowienia dla Djtom'a oraz Igora z Warszawy


dziękuję i wzajemnie, miło było poznać

Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.


Tyle ode mnie, do zobaczenia na vwmanii. W razie jakby ktoś mnie średnio kojarzył, nasza ekipa była związana z jednąz perełek na zlocie czyli fiat 125 w barwach wyścigu Złombol Katowice - Istambuł, który już za miesiąc jedzie do potwora z Lochness. :grin:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

wojtas304
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 30, 2008 22:34
Lokalizacja: Szyszków

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: wojtas304 » ndz cze 05, 2011 18:40

BIG THX za impreze tutaj kilka fotek:
https://picasaweb.google.com/1060474132 ... 3dedoIzEUg#" onclick="window.open(this.href);return false;
do nastepneGOOO :okej:


wOjtAs

Awatar użytkownika
peniek87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw sie 05, 2010 17:52
Lokalizacja: Głubczyce

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: peniek87 » ndz cze 05, 2011 18:40

Grubo było, wlep zabrakło ale udało mi się kupić jedną z kilku ostatnich :P



Bato Label
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 13:45

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Bato Label » ndz cze 05, 2011 18:44

To co się działo było po prostu obłędne. Byłem od piątku wieczorem do dzisiejszego południa. Nie żałuję. Pogoda super, klimat i ludzie też. Dużo aut, bardzo ładnych (jak np golf GTI jedyneczka przy wejściu w sobotę), ale konkurs audio mógł być lepiej zorganizowany. Trochę lipa że nikt nie wpadł na puszczanie tylko jednego kawałka, lub np linii basowej, potem sopranowej-było by rzetelniej. Ale było git :)



obcy87

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: obcy87 » ndz cze 05, 2011 18:50

impreza świetna, bawiłem sie doskonale ale jest jedna rzecz...Osoby które pierwszy raz chciały by przyjechać na zlot,same z daleka, miały by spory problem ze znalezieniem miejsca. Nie było żadnego znaku w Nysie ( nawet na głównych drogach) gdzie trzeba sie kierować...



Awatar użytkownika
czaro_DziejKa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn kwie 20, 2009 17:55
Lokalizacja: Katowice

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: czaro_DziejKa » ndz cze 05, 2011 18:52

:bigok: Witam. Ja bym chciała podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji czegoś takiego. Byłam od piątku, dopiero niedawno dotarłam do domu. Było kosmicznie i mega, mega, mega fajnie =)) Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :) Dziękuje tez tym, którzy sie mna zaopiekowali, z którymi spedzalam ten czas. Nysa to chyba cso czego nie da sie zapomniec. Jeszcze raz dziękuję =)


:bigok: Life is short. Smile while you still have teeth :bigok:
VW Passat B4 Kombi 1.8

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości