Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Meegi » pn cze 06, 2011 21:46

pawel2062pl pisze:bo jak komuś powiedział był tak zaje**ny, że nie pamięta co się działo... To jest organizacja na zajebistym poziomie ??
Ja tam też widziałam jaszczura i był moim zdaniem trzeźwy. Może za rok ty zorganizujesz taką imprezę ? :satan:


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: martinezz123 » pn cze 06, 2011 21:46

pawel2062pl dokładnie cos tam z tym konkursem nie poszło , co się stało ?? , dziewczyny faktycznie się przygotowały , kojarzę je nawet mam fotki z nimi stroje zaje*iste miały i pamiętam słowa kolegiJaszczura że nagroda się należy , nawet pani co z nim była powiedziała że stroje bardzo fajne :) , bardzo miła pani :) pozdrawiam panią :) . pod spodem fotka :) owych zacnych pań :)
Obrazek


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » pn cze 06, 2011 21:48

kostek pisze:Ja również widziałem jaszczura w stanie po spożyciu alkoholu ale co z tego?
tak dokładnie po 2 piwach 2 lufach cytrynówy od bzyka,nie wspominając o waniliowej coli od dj toma :bajer:



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: barteKKK03 » pn cze 06, 2011 21:52

A ja bym się tak do tego odniósł...
jaszczur pisze:co do samych konkurencji,prośba o nie spinanie sięi podchodzenie z dystansem do w/w,ponieważ traktujmy to jako zabawę,bo o to w tym chodzi



Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Meegi » pn cze 06, 2011 21:55

jaszczur, Po co się komu tłumaczysz twoja sprawa czy pijesz czy nie :)
barteKKK03 pisze:jaszczur napisał(a):co do samych konkurencji,prośba o nie spinanie sięi podchodzenie z dystansem do w/w,ponieważ traktujmy to jako zabawę,bo o to w tym chodzi
O to właśnie chodzi :bajer:


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
ralphkoza
MAFIA PINGWINOWA
MAFIA PINGWINOWA
Posty: 175
Rejestracja: ndz lip 04, 2010 12:18
Lokalizacja: Łaniec woj. OPOLSKIE

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: ralphkoza » pn cze 06, 2011 21:55

Wielkie podziękowania dla Jaszczura i wszystkich organizatorów :okej: Impreza mega na MAX
pogoda wdeche wogóle super ale..... wariatów walocych deche do odcięcia powinno się upomnieć raz jak nie pomaga to dowidzenia za brame. co do motocykli smród gumy był bardzo dokuczliwy i tak jak napisał kolega wcześniej tych co twierdzą na bramie ze VW sie zepsół niech pokazują dokumenty do kontroli co do następnej NYSY powinno być więcej ochrony, zakaz trąbienia i gazowania do odcięcia od godziny 23-6 niektórzy przyjeżdżają z dziećmi tak jak koleżanka FIONA zresztą nie wszyscy są na takiej fali ze niepamiętają co się dzieje (im to i tak lata) a niektórzy rano muszą wstać w miarę wyspani KIEROWCY
Jeszcze raz podziękowania dla całej ekipy z którą mile spędziłem czas GASHKA krem na opalanie na przyszłość daj znać jak tam Bochen FIONA dzięki za pogaduchy do wieczora
a gościa z 3 na śmietniku nie żal mi bo jak by nie było był regulamin i pewien punkt "ZAKAZ PALENIA GUMY"
POZDRO DLA WSZYSTKICH i czekam na VAG NYSA 2012


Obrazek
RED VW TRAKTOR
Nie pomoże KONI kupa jak kierowca :ass:
Im Wolniej Jedziesz Tym Dłużej Cie Widzą !!! :grin:
Ps.sorki za błędy nigdy nie byłem dobry z j.polskiego

Awatar użytkownika
Fiona
_
_
Posty: 1395
Rejestracja: pn lis 23, 2009 03:03
Lokalizacja: Byczyna
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Fiona » pn cze 06, 2011 21:58

ja powiem krótko: impreza zacna, dzięki za trud wszystkich, którzy sie tam napracowali naprawde, spiekli na bramce, nabiegali na tym upale, by to mialo ręce i nogi :pub: :pub:

a dziwnych typów z BMW pozdrawiam, za to że chamówe odwalali, tych co hałasowali nad ranem również, tym co jeździli bez potrzeby w koło, nie zważając, że też byli ludzie z dziećmi, dla nas rodziców, to takie zachowanie napawa nas obawą, że naszym pociechom może się coś stać, a wystarczy naprawdę uważać, a TO, ŻE PO SPOŻYCIU ALKOHOLU DO SAMOCHODU WSIADAĆ SIĘ NIE POWINNO, to powinien każdy wiedzieć, kto ma ten plastik zwanym PRAWO JAZDY!

przykre, ze przez takich typów, co wchodzili tylko w grupy osób po to, by się zaczepiać i prowokować - większość czasu spędziłam na pilnowaniu swojego auta i dziecka zarazem, niech wam będzie to kiedyś wynagrodzone Panowie Maniacy BMW. :banghead:
Ostatnio zmieniony pn cze 06, 2011 22:00 przez Fiona, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: szawełło » pn cze 06, 2011 22:00

Obrazek[/quote]

Ta w zielonym zaje...... :okej: :okej: :okej:


Ba.........................

;)

Nowciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 19:53
Lokalizacja: vw.jgora.pl
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Nowciu » pn cze 06, 2011 22:04

martinezz123 pisze:pawel2062pl dokładnie cos tam z tym konkursem nie poszło , co się stało ?? , dziewczyny faktycznie się przygotowały , kojarzę je nawet mam fotki z nimi stroje zaje*iste miały i pamiętam słowa kolegiJaszczura że nagroda się należy , nawet pani co z nim była powiedziała że stroje bardzo fajne :) , bardzo miła pani :) pozdrawiam panią :) . pod spodem fotka :) owych zacnych pań :)
Obrazek

Moim skromnym zdaniem NALEŻY SIĘ nagroda skoro zapowiedziana była, a kobiety tak pięknie się zaprezentowały :) ... POCZTĄ WYSŁAĆ! :) :okej:


Obrazek

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Rydzu » pn cze 06, 2011 22:08

Nie miałem okazji odnieść się wcześniej do pewnych stwierdzeń jakie tutaj padły. Nie chcę komentować wypowiedzi wcześniej padających a po prostu napisać wam kilka uwag które z pozycji organizatora innej imprezy myślę że się przydadzą.
Przede wszystkim nasze imprezy od zawsze były wspierane przez kolegów z innych regionów i tworzone przy wspólnym (mniej lub bardziej) oficjalnym wsparciu. Ja od Jaszczura dostałem namiar na kilku sponsorów, on dostał opinie o kilku sponsorach ode mnie czy i kto na tym skorzystał to mało ważne. Nysa-Bielawa to zupełnie inne imprezy choćby z racji miejscówki i to czego nie można zrobić u nas, można zrobić u chłopaków z grupy Opolskiej.

Co do spożywania alkoholu...miałem okazję w Nysie w końcu się napić piwa i z ludźmi spędzić tyle czasu ile się tylko dało, bo chciałbym zdecydowanie więcej. Z doświadczenia wiem że jako organizator Jaszczur poświęcił imprezie dużo czasu przed, w trakcie jak i po imprezie. Spotkaliśmy się w sobotę rano i już wtedy wyglądał jak wrak człowieka, ale nie ze względu na ilość wchłoniętych napojów wyskokowych a po prostu ze względu na zmęczenie.
Nie chcę nikogo bronić bo faktycznie Sebastian jest dla mnie przyjacielem (i tak go odbieram) więc byłbym stronniczy, ale przy organizacji takiej imprezy i podpisywaniu wielu dokumentów swoim nazwiskiem ten człowiek odpowiadał za to co się na terenie ośrodka działo. Ubezpieczenie imprezy (a przecież takie było) jak również pomoc policji i firmy ochroniarskiej nie ma znaczenia gdy główny organizator jest pijany.

Dajmy więc spokój wyliczaniu kto i ile wypił i czy był zajeb..od alkoholu czy po prostu ze zmęczenia. Chłopaki co źle zrobili dobrze wiedzą bo sami to widzieli, na tym polegają takie imprezy że albo ogarniasz tysiąc innych spraw albo zajmujesz się jedną konkurencją. Dziewczyny widać przygotowane profesjonalnie, ślicznie wyglądają i to że nie dostały nagrody to naprawdę błąd, myślę że w ramach przeprosin dostaną od organizatorów kolejnej edycji darmową wjazdówkę. Ponieważ uzgodniliśmy już dawno że nasze imprezy są i będą cykliczne, ze swojej strony mogę powiedzieć że jeśli przyjadą z tymi strojami na kolejny VAG Meeting to na Bielawę mają wjazd za darmo.

Narodził się także pomysł na nową formułę imprez przez nas organizowanych i z racji lokalizacji na połączenie w jeden cykl Bielawy-Majówki-Nysy ale to pewnie wyjdzie jeszcze w trakcie.

Z mojej strony ponownie gratulacje dla chłopaków za ogarnięcie tego wszystkiego, bo wiem jak było trudno :pub:



Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: ygd » pn cze 06, 2011 22:12

pawel2062pl pisze:Na samym początku chciał bym zaznaczyć, iż imprezę spędziłem dobrze w miłym towarzystwie, i w dobrej ekipie..
A dalej już nie będzie za fajnie...
O ja...to był twój pierwszy zlot pewno? Nie wiem jak możesz mieć pretensje do kogokolwiek, nie było i pewno długo nie będzie lepszej imprezy w PL.


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

Awatar użytkownika
neske
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 12:57
Lokalizacja: Kępno

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: neske » pn cze 06, 2011 22:13

1 raz bylem na takim duzym zlocie :) super bylo to ze palowali do odcinki denerwuje ich auta oni beda remontowac :)
tylko mial bym taka prozbe do organizatorow i rozwazenie mojej propozycji zeby konkurs na najladniejsze auto podzieli moze na germana rata itd sam posiadam auto w racie i troche smutno ze nie spotkalem sie z takim konkursme a chetnie bym pokazal autko (nie chodzi o nagrode lecz o zabawe ) a ratow bylo duzo na nysie i mysle ze to dobry pomysl :) noi oczywiscie czekam na nasepny zlot a wlepa super kozacko dobrane kolory :)


Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć można, ale czegoś brakuje

Moj gRAT

Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: martinezz123 » pn cze 06, 2011 22:15

Również i ja chciałem bardzo podziękować organizatorom za cudownie spędzony wikend , dla mnie to na prawdę był wyczesany zlot , Nysa ma swój niepowtarzalny klimat i ciężko bedzie to przebić , przyjechaliśmy zarąbistą ekipą w tym roku :) i naprawdę bawilismy się od początku do końca i jeszcze jeden dzień dłużej i za rok na pewno się spotkamy pewnie jeszcze w większym składzie :), bo z roku na rok pobijamy rekordy frekwencji :)
teraz takie spostrzeżenia tak jak napisała koleżanka Fiona trochę więcej ochrony by sie przydało , ja miałem przyjechać z córką i dobrze że tego nie zrobiłem , bo co niektórych ponosiło , a panom od odcinki przez cały zlot to w przyszłym roku podziękujemy , NIE PRZYJEŻDŻAJCIE !!!!!!!!!!! :( :(


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości