Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
woyteck
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 244
Rejestracja: śr maja 04, 2005 11:47
Lokalizacja: okolice bielska białej
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: woyteck » pn cze 06, 2011 12:05

kisielek pisze:słuchajcie ludziska, piszecie o katowaniu samochodów nocą, słuchaniu głośniej muzyki, za dużo alkoholu

a przecież to właśnie stwarza otoczkę zlotu i atmosfery
niekoniecznie, wielu ludzi w tym ja jezdzimy na Nysę ze względu na spokój i możliwość pogadania, to że nie ma wyścigów czy palenia gumy ściąga inny rodzaj ludzi, nie każdemu zależy na "lansie"
muzyka,alkohol- w porządku byle nikt pozniej nie jedził, niektórym też agresor się włączał - panowie mleko pić jak ma wam odbijać, auta tez sobie katujcie, to Wy płacicie za naprawę, byle ok 3-4 był już względny spokój(nie wymagam całkowitej ciszy) , niektórzy muszą przynajmniej 3-4 godziny pospać

fotki- tylko to nie są fotki samochodów ale ludzi, głównie z piątku-Śląsk,Opolszczyzna,Lublin i trochę innych
http://hotfile.com/dl/120001768/1864fb3/nysa1.rar.html
http://hotfile.com/dl/120006713/3655544/nysa2.rar.html


było MK3 1Z 116ps 284Nm - zrobiłem 130 000km bez awarii !!! auto nie do zdarcia
w oczekiwaniu na spadek cen MK6/SuperB

Awatar użytkownika
Kapela
VWmaniak
VWmaniak
Posty: 1940
Rejestracja: czw paź 23, 2008 22:43
Lokalizacja: Wrocław/Milicz/Pleszew

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Kapela » pn cze 06, 2011 12:33

jak dla mnie bylo mega . z roku na rok coraz lepiej.podziekowania dla organizatorow za wspaniala impreze.
spalem moze trzy godziny bo ciagly chalas do 4 nie pozwalal usnac, a gdy zrobilo sie ok to o 7 znowu zaczela napierniczac muza
ale taka impreza jest raz w roku wiec trzeba sie poswiecic bo jest tego warta.pozdrowienia dla wszystkich ktorych widzialem w nysie :okej: :okej:


Obrazek
Zielone....TDi... :weedman: Panie,to nie na polske drogi

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: barteKKK03 » pn cze 06, 2011 12:39

kris823 pisze:jak masz na myśli kluczyki z dołączoną czarną smyczą to ja je znalazłem, więc nie ma za co
Masz piwo u mnie :pub:
Innego mk4 czerwonego KOS raczej nie było
viewtopic.php?f=89&t=320205
Tak... to ten burak!!



Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: ygd » pn cze 06, 2011 12:43

gluszcz pisze:bora - Frykas
golf usa - Konradzik
dali Ci linkę ,ja z rozpędu zatrzymałem się ze 300m dalej ...
Na A4 powąchaliście trochę mojego dymu ;)


Meegi pisze:dawać więcej fot :D
http://www.vwgolf.pl/galeria/pozostale/ ... galeria-2/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja od siebie dodam tylko tyle, jaszczur z chłopakami zrobili najlepszą imprezę motoryzacyjną w Polsce :bigok: Incydenty, czy różne dziwne zachowania pod wpływem zawsze się przytrafią, biorąc pod uwagę liczbę aut, było ich naprawdę niewiele :) Niestety, aby nie wpuszczać do ośrodka aut/motocykli postronnych, trzeba by wykupić wszystkie prywatne domki, których tam jest chyba kilkadziesiąt na tę okazję, nie mówiąc już o tym, ze plaża jest publiczna...


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: ygd » pn cze 06, 2011 12:48

Jeśli ktoś ma zdjęcia/filmy i chce je zamieścić na stronie głównej http://www.vwgolf.pl" onclick="window.open(this.href);return false; proszę je wrzucać na specjalnie do tego celu przygotowany serwer ftp:

Dane do logowania:
- nazwa użytkownika: nysa
- hasło: vagnysa2011
- host ftp: tdi.ygd.pl

Proszę zakładać swoje katalogi z nickiem autora zdjęć.



VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

Awatar użytkownika
manior15
VW- Das Auto
VW- Das Auto
Posty: 513
Rejestracja: śr mar 04, 2009 00:19
Lokalizacja: Wieluń

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: manior15 » pn cze 06, 2011 13:04

Również dziękuje organizatorom za ogarniecie tego wszystkiego jak też ekipie z Tomaszowa Koval gratki za glebę :okej: było naprawdę PROFI! dozoba za rok!


GT17/20 AJM+/ASZ+ Alu 18" Gwint FK, and more.. zapraszam :)No Smoke No Fun - TDI Rulez :D
Stage 1 DONE - 167Ps@404Nm
Stage 2 DONE - 195Ps@424Nm
viewtopic.php?f=89&t=276520

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: MAPET » pn cze 06, 2011 13:15

Obrazek


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
Kinia TBu
Piguła
Piguła
Posty: 1107
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 12:35
Lokalizacja: Kielce

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Kinia TBu » pn cze 06, 2011 13:26

Brawo dla organizatorów za trud włożony w przygotowanie imprezy :bajer:
oczywiście :bylo: super :bigok: :-)



Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: michalqqr » pn cze 06, 2011 13:35

Leszek Madison pisze:szczególne pozdrowienia dla Shibby'ego i Michała za pogaduchy do rana, aż mi się alkohol skończył
to ja dziękuję, że można było sobie pogadać bo niewiele osób do tej godziny wytrwało :helm:
MłodyGT pisze:Innego mk4 czerwonego KOS raczej nie było
viewtopic.php?f=89&t=320205
to ten golf ... pozdro dla właściciela :panna:



Awatar użytkownika
kowalartur
Grupa Tomaszowska
Grupa Tomaszowska
Posty: 1484
Rejestracja: wt maja 19, 2009 13:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: kowalartur » pn cze 06, 2011 13:38

Jeszcze raz powiem IMPREZA MMMEEEEEEEGGGGGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAAAAA SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! PODZIEKOWANIA OD CAŁEJ NASZEJ GRUPY TOMASZOWSKIEJ
Tylko troche szkoda ze nie dostałem zadnego dyplomu za zajecie pierwszego miejsca ale i tak było super!!!! :pub:
DZIEKI ZA SWIETNĄ ZABAWE !!!! :pub:
WIDZIMY SIE ZA ROK!!!!!


Auto powinno LEŻEĆ na Ziemi jak SUKA koło nogi swojego Pana..!!!!!!!!

Awatar użytkownika
T O M A S
_
_
Posty: 6283
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:58
Lokalizacja: SGL - STA - SPI
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: T O M A S » pn cze 06, 2011 14:01

kisielek pisze:co do jazdy samochodami i incydencie ze śmietnikiem to niestety, ale nie jest to wina organizatorów
a nasza, uczestników, wszyscy mówią że "ktoś" hałasował, katował, itd..
a sam jest zawsze najlepiej zachowującym się uczestnikiem, tylko skoro tak każdy gada to kto hałasował ??

powinniśmy się też pilnować na wzajem
kisielek, święte słowa :okej:
Poświęciłem swój czas,jako pomocnik organizatora,co otrzymałem w zamian :dol:
Pozostawiając swój samochód ,aby wszystko ogarnąć i realizować wszystko z planem imprezy otrzymałem podziękowanie od jakiś kolesiów z audi cabrio ,którzy w nocy z soboty na niedzielę siedzieli mi na masce oczywiście ją rysując :grrr: ,nie mówiąc o nogach na zderzaku :helm: dobrze,ze przynajmniej nie ma wgnieceń :bajer:

Reagując na różne incydenty otrzymałem piękny prezent -WIELKIE DZIĘKI :grrr:



Awatar użytkownika
SMG-Sound
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 06, 2011 00:25

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: SMG-Sound » pn cze 06, 2011 14:02

Przyznam, że zlot w Nysie to jeden z najlepszych eventów które mieliśmy okazję poprowadzić. Klimat który panował podczas tegorocznej imprezy był niesamowity.

Było to nasze drugie spotkanie w tym miejscu i życzę zarówno Wam jak i nam, aby było takich więcej :)


http://www.SMG-Sound.pl - Profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych i nie tylko.

Awatar użytkownika
CzibAN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 650
Rejestracja: czw cze 30, 2005 19:42
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: CzibAN » pn cze 06, 2011 14:31

Dziękuję wszystkim za przybycie i miłą zabawę mimo, że pomagałem w Organizacji zlotu i nie było kiedy się bawić.
Miło było popatrzeć jak zmagacie się z turlaniem beczki i przeciąganiem auta gdzie mierzyłem wam czas (tu podziękowania dla DJ za podejście z mikrofonem SMG-Sound dzięki wielkie :pub: ) - jak ktoś ma zdjęcia z tych konkursów jak i z innych to proszę o PW.
Na miejscu wraz z majstrem heńkiem byłem jako jedna z pierwszych 4 osób jeszcze w piątek przed 9 rano.
Ciężka praca od piątku zaowocowała wspaniałą imprezą, która nie jednej osobie zapadnie w pamięć.
Jak ktoś mnie nie kojarzy to ten rozdający nagrodę to ja:
Obrazek
asborsuk pisze:Powiem tak, "korba bokiem" dla wszystkich tnących zapłon w godzinach nocnych ... :los2:
Zwracałem na to uwagę nie jednej osobie i w odpowiedzi co dostawałem "bo oni nas zaczepiają", "bo oni nas podpuszczają", "bo oni wczoraj katowali auto to dziś ja im nie dam spokoju" - normalnie jak dzieci w przedszkolu.
Z trąbieniem to samo - jak Ty trąbniesz to oni na pewno nie przestaną, a wręcz przeciwnie tylko się nakręcą bo nie są sami i są inni debi...le co mówią tym samym językiem.
Viriss pisze:Proponował bym wprowadzić zakaz jeżdżenia z wyjątkiem podjazdu na konkurencję
Niestety cały czas w sobotę ludzie wjeżdżali na teren ośrodka i jakoś musieli dojechać do znajomych bądź znaleźć miejsce.
Po przedłużającym się konkursie na car audio w sobotę miała być przerwa przed konkursem na najniższe auto, ale zrobiła się taka kolejka, że w korku utknęły Niedźwiadki, których uspakajałem i konkurs trzeba było przyśpieszyć.
jaszczur pisze:dziękuję wszystkim którzy pomogli,ogarnąć temat i włożyli całe swoje serce aby wyszło jak najlepiej
Sebastian to my dziękujemy Tobie bo największe serce z pośród nas masz Ty. Kolejny raz zorganizowałeś najlepszą imprezę w kraju tym samym podnosząc poprzeczkę dla innych. Cieszę się, że mogłem być Twoją małą mrówką pomocnicą i być częścią tego wspaniałego wydarzenia.
skaktus pisze:Po ośrodku śmigał niedopieszczony chłoptaś na swoim motocyklu. Co chwilę palił gumę, gazował, wchodził na takie decybele że ludzie uciekali, jeździł naprawdę szybko po alejkach. Kiedy auta jechały na konkurs audio, gość stał w kolejce z nimi - tylko po co ?
Powiem tak do ośrodka nie prowadziła tylko 1 droga. Jedna dla aut, ale dla ludzi czy tez mniejszych pojazdów typu rower/motor istniały jeszcze 2 alternatywy i w ten sposób mogły się dostać różne czuby.

Mam nadzieję, że osoby które namawiały do "DAJ MU" siedząc sobie wygodnie na krzesełkach koło drogi, albo taśmą zagradzając drogę autom mimo wielokrotnych upomnień mojej i innych osób nadal to robiły przyznają się do tego i przeproszą. Nie chcę póki co wskazywać ich palcem, ale moim zdaniem ich tez powinno się wpisać na czarną listę bo w ich zachowaniu można doszukiwać się przyczyn późniejszych wydarzeń. :ban: :doom:
Bzyku27 pisze:na pewno nie było trąbione z niej po godzinie 23 bo nie było już w niej gazu. a z uwagami przyszedł jeden ,,kolega" który bardzo nie kulturalnie nas wyzwał
Po 23 ale chyba w sobotę bo w piątek to do rana trąbiliście zachęcając innych do trąbienia klaksonami. Szkoda, że was tylko zwyzywał a nie wsadził wam tej trąbki w :ass: i nie włączył. :mlotek: :dzida:
marcino pisze:
D1_PITER pisze:Możesz powiedzieć jak to było? Bo słyszałem same pogłoski i spekulacje
Ktoś się nie bał i wymurował śmietnik i było :banghead:
Zdjęcie jeszcze z Piątku
Obrazek
Z piątku to incydent był z Audi A3, która nie miała żadnej naklejki z przynależnością do jakiegoś forum.
Obrazek

Podsumowując:
Dzięki wszystkim którzy się kulturalnie bawili.
Podziękowania dla ekipy z Gr. Śląskiej za pomoc przy organizacji (tym którzy coś robili, a nie siedzieli z założonymi rękami).

OBY DO ZOBACZENIA ZA ROK !! :food:

Fotki wrzucę później na jakiś hosting i później zapodam krótki filmik. :food:



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości