Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

twromek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 739
Rejestracja: pn maja 21, 2007 18:10
Lokalizacja: Oderwalde
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: twromek » ndz cze 05, 2011 16:19

SlawekNR, innymi markami wjeżdżali tylko Ci, którzy nie byli powiązani z zlotem a mieli tam wynajęte lub własne domki, pracowali tam, itd. Tak jeśli ktoś przyjechał, i obojętnie czy to był Twój kolega, czy też całkiem inna osoba która ot tak sobie chcąca wjechać żeby być bliżej wody nie została wpuszczona. Każdy mógł sobie znaleźć miejsce na parkingu przed bramą i wejść za free. Aż takie odległości to nie są, żeby nie szło się przejść :)



Tygrys13333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 17, 2008 21:10
Lokalizacja: Dzierżoniów

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Tygrys13333 » ndz cze 05, 2011 16:33

Siemka też wróciłem do domu i jestem mega zadowolony ze zlotu jaszczur graty i nie poddawaj się a takimi osłami się nie przejmuj dzięki wszystkim tym których poznałem bawiłem się zaje...e.



Awatar użytkownika
Ryjek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 13:10
Lokalizacja: Cieszyn

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Ryjek » ndz cze 05, 2011 16:35

ja mam nadzieję ze następna Nysa sie odbędzie, tylko proponuje dodac do regulaminu zakaz odcinki! i ograniczenie predkosci zrobić do 10km/h pod groźba ucięcia jajek po same uszy delikwentowi który dopuści sie złamania regulaminu



SlawekNR
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 18:37
Lokalizacja: Nowa Ruda / Sobótka
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: SlawekNR » ndz cze 05, 2011 16:38

twromek pisze:innymi markami wjeżdżali tylko Ci, którzy nie byli powiązani z zlotem a mieli tam wynajęte lub własne domki, pracowali tam, itd. Tak jeśli ktoś przyjechał, i obojętnie czy to był Twój kolega, czy też całkiem inna osoba która ot tak sobie chcąca wjechać żeby być bliżej wody nie została wpuszczona. Każdy mógł sobie znaleźć miejsce na parkingu przed bramą i wejść za free. Aż takie odległości to nie są, żeby nie szło się przejść
Ok z mojej strony temat ktory zaczalem uwazam za zamkniety poniewaz nie mamy do nikogo zalu z wiadomych wzgledow! To impreza VAGa ale nie wszyscy tam pracowali bo swietnie sie bawili przy grillu z uczestnikami zlotu i spali w autach wiec napewno nie mieli wynajetych domkow :) Chce jeszcze podziekowac wszystkim, ktorzy potrafili sie bawic bez odcinki, palenia kapcia i burd!! :) Mam nadzieje, ze widzimy sie za rok w jeszcze liczniejszym, badz pomniejszonym o buractwo gronie!! :)


Wiele serc, jedno bicie - VW Golf ponad zycie!!

mieszczuch91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 16:31

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: mieszczuch91 » ndz cze 05, 2011 16:46

Bylo Super Dzieki wszystkim za Mila atmosfere mam nadzieje ze na Naspetny przyjade juz swoim;)



Awatar użytkownika
Fabian LDZ
_
_
Posty: 11385
Rejestracja: pt cze 03, 2005 09:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Fabian LDZ » ndz cze 05, 2011 16:52

Jaszczur pełen szacunek dla Ciebie i wszystkich którzy przyłożyli się do organizacji tego zlotu.
Niepowtarzalny klimat!!
Niestety buractwo znajdzie się wszędzie i tego nie da się w 100% wykluczyć, ale uważam że na taką ilość aut i ludzi było BARDZO DOBRZE!!!



Awatar użytkownika
tomek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 20:50
Lokalizacja: BIERUŃ
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: tomek88 » ndz cze 05, 2011 16:56

dziękuje organizatorom za dobrą imprezę, do zobaczenia przyszłym roku. Pozdrawia ekipa TheFamilyRe5pect



Awatar użytkownika
twix87
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: pt cze 19, 2009 20:06
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: twix87 » ndz cze 05, 2011 16:58

Zgodze sie z resztą osób wypowiadających sie tutaj że impreza udana , frekwencja zajebista :) tylko to buractwo :panna: :panna: też pozdrawiam kolegę z czerwonego polo masz zajebisty dźwięk przy oddcince :panna: :panna: oraz kolesia z czerwonej Ibizy rejestrasja dolonośląska co w kółko usiłował pokazać jaką to ma zajebistą płytkę z 4 utworami disco polo a o 2 w nocy krzyczy awaryjne włączcie, trąbka od Czechów też powinna być skonfiskowana już w piątek. Nie mogę wspomnieć już o fakcie przyjechania na zlot 2 aut a mianowicie zajebistego japońskiego chyba seata bo to była taka rzeźba że nie byłem wstanie określić marki samochodu oraz drugiego auta Passata ci co widzieli nie muszę opowiadać jak to wyglądało :) to chyba jedyny samochód który trzeba było pchać bo nie potrafił odpalić ( brak lpg czy benzyny ) niewiem jak oni wjechali na zlot :P

miałem zostać do niedzieli ale niestety po nie przespanej nocy z piątku na sobotę w sobotę o 22 w desperackim geście spakowałem się i pojechałem do domu i bogu dzięki nie widziałem jak trójeczka parkuje w śmietniku

co do Nysy 2012 mam nadzieje że będzie bo to jedyna taka impreza w takim miejscu gdzie można wypocząć po opalać się, popływać :)

pozdrawiam całą ekipę z którą miałem przyjemność imprezować :) :bigok:


Na rozstaju dróg... Redukcja i but!!
Obrazek<= moje kochane dwie miłości
SPORTLINE <==== było minęło...

Awatar użytkownika
gregory_22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz paź 17, 2010 11:30
Lokalizacja: Witków / Legnica

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: gregory_22 » ndz cze 05, 2011 17:10

Macie zdjęcia tej trójki która wpakowała w śmietnik



Awatar użytkownika
dogu18
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 673
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 21:39
Lokalizacja: Czerwionka - Czuchów
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: dogu18 » ndz cze 05, 2011 17:44

Witam

bylem pierwszy raz i ani troszkę nie żałuje:D:D dotarłem już w piątek wieczorem, super super :):):) jedyny wałek to jw. buractwo:/ czarne A3 z Bytomia i ta trójka:/ szkoda aut ale właściciela się nie wybiera:/



Awatar użytkownika
Jimer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 20:20
Lokalizacja: Ząbkowice Śl

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Jimer » ndz cze 05, 2011 17:54

może mi ktoś powiedzieć jakie auto zdobyło najniższą glebę?



maciekkarkocha
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: pn cze 22, 2009 23:21
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: maciekkarkocha » ndz cze 05, 2011 17:57

Impreza pierwsza klasa :) Z roku na rok coraz lepiej :) Za rok obowiązkowo trzeba zawitać :)Pozdro dla wszystkich którzy tam byli ;)



Awatar użytkownika
twix87
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: pt cze 19, 2009 20:06
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: twix87 » ndz cze 05, 2011 17:58

Jimer, mk3 od kovwala czy jakoś tak 1.2cm od wahacza pobodno koles tak codziennie jeździ :bajer:


Na rozstaju dróg... Redukcja i but!!
Obrazek<= moje kochane dwie miłości
SPORTLINE <==== było minęło...

Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Piaseczeq » ndz cze 05, 2011 18:01

Zlot super, szacun dla organizatorów za ogarnięcie tematu. Mam nadzieje że za rok spotkamy się bez debila trąbiącego o 5.30 rano, jadącego na odcince w nocy, czy palącego gumę na trawie. Pomijając to impreza naprawdę udana, dużo dobrych furek fajni ludzie i miejsce.

Kilka fotek ode mnie

https://picasaweb.google.com/PPIIAASSEE ... vLuO7O77Xw#" onclick="window.open(this.href);return false;


"Dodatkowa moc czyni cię szybszym na prostych, obniżenie wagi czyni cię szybszym wszędzie..."

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości