[MK2] Montaż klimatyzacji do 1.6 D od czego zacząć ?

Wszystko na temat chłodzenia i grzania w naszych autach

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Johnny_GTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 09, 2014 23:15

[MK2] Montaż klimatyzacji do 1.6 D od czego zacząć ?

Post autor: Johnny_GTI » wt cze 17, 2014 22:57

witam wszystkich rowniez przymierzam się do montażu klimy tyle że do mk II 1.8 PF i mam pytanie odnosnie akumulatora podciśnienia czy wystepuje on seryjnie w ori klimie poniewaz w moim zestawie z golfa us z 90 r nie ma go i nie wiem czy czasem go nie brakuje bo poza tym wyglada na to ze mam wszystko prosze o pomoc i o jakiekolwiek materialy zwizane z klima w mk II, schematy równiez mile widziane



Awatar użytkownika
sarisman12310
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt sie 11, 2009 22:40
Lokalizacja: krosno

[MK2] Montaż klimatyzacji do 1.6 D od czego zacząć ?

Post autor: sarisman12310 » wt sty 27, 2015 20:59

Tematy związane z klimatyzacją do MK II w dieslu.... ciężki temat.
Koledzy orientujecie czym rożni się kompresor SD 508 a 709? i czy podejdzie 508 do diesla?
Jestem na etapie zbierania gratów pod klime do swojej dwójeczki.


Czarna strzała w klekocie
ObrazekObrazek
MK II viewtopic.php?p=3355918#3355918" onclick="window.open(this.href);return false; :bigok:
Aktualnie GTDJRIC ;)

Awatar użytkownika
Johnny_GTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 09, 2014 23:15

[MK2] Montaż klimatyzacji do 1.6 D od czego zacząć ?

Post autor: Johnny_GTI » czw sty 29, 2015 15:52

witam roznica miedzy nimi nie powiem ci jaka jest ale w razie innych pytan mogę pomoc bo zjadłem zeby na klimie do mk II. mysle ze może to być roznica samej klimy była po prostu produkowana w innych latach i może mieć inne wyjście na przewody bo mocowanie raczej to samo. albo może to być klima akcesoryjna montowana przez autoryzowane warsztaty z tamtych lat klima tego typu była zalaczana tymi dwoma smiesznymi przełącznikami Obrazek



Xab
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 00:36
Auto: Golf MK2 2.0T
Silnik: AGG

Re: [MK2] Montaż klimatyzacji do 1.6 D od czego zacząć ?

Post autor: Xab » czw mar 12, 2020 02:29

Mam klimę z Toledo, przycisk z Golfa MK3. Nie pasuje mi to jakoś optycznie. Co polecacie zrobić? Z czego włącznik kupić, lub czy może są jakieś uniwersalne, żeby ładnie wkomponować w zaślepkę przycisku w MK2?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Klimatyzacja i ogrzewanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości