[mk4] Opinie o klockach i tarczach delphi takie mi wstawili bez konsultacji

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

harvard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob sie 29, 2009 10:04
Lokalizacja: jukej

[mk4] Opinie o klockach i tarczach delphi takie mi wstawili bez konsultacji

Post autor: harvard » sob sty 18, 2020 09:05

Witam
Gofra oddaję powoli synowi a że klocki wymieniane lata temu bez tarcz, postanowiłem, dla bezpieczeństwa młodego, aby wymienić z przodu komplet klocki plus tarcze. Niedawno, w tej markowej stacji, wsadzili mi na tył komplet bosha. Tym razem prosiłem, aby na przód wstawić coś podobnego, ale bez szaleństw cenowych. Wstawili klocki i tarcze delphi bez konsultacji. Trochę wqrw mi się zrobił, bo różne opinie czytam, jedni, że to shit inni hamuje i tyle. Niby jechałem ponad 120km/h i jakoś to hamuje. Zastanawiam się czy aby nie wyrzucić ich i wstawić coś lepszego u innych mechaniorów, bo wstawiać coś bez konsulatacji to wg. mnie niekompetencja i tyle. A co Wy sądzicie o delphi i czy warto kolejne pieniądze wsadzać z bardziej markowy komplet?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

[mk4] Re: Opinie o klockach i tarczach delphi takie mi wstawili bez konsultacji

Post autor: wesol » sob sty 18, 2020 17:02

Jeśli komplet dali tarcze i klocki jednej firmy to myślę że powinno to całkiem dobrze się sprawować. Kiedyś sprowadziłem z Holandii astrę i miała właśnie tam jeszcze założone na przód i tył całe komplety Delphi i powiem szczerze że chodziło to elegancko.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Hamulcowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości