Przeguby golf III

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Davis1995
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt maja 16, 2014 15:26

Przeguby golf III

Post autor: Davis1995 » czw lis 24, 2016 15:28

Cześć wszystkim. Mam takie szybkie pytanko. Chcę wymienić przegub i by sobie to ułatwić chciałem uwolnić piastę odkręcając sworzeń. Czy lepiej jest to zrobić uwalniając go od strony piasty czy od strony wahacza? I NAJWAŻNIEJSZE - czy gdy uwolnię już tą piastę to muszę jechać na zbieżność? Czy nie ma opcji żeby na sworzniu coś się przestawiło?



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Przeguby golf III

Post autor: Mavrick » sob lis 26, 2016 09:46

Odkrecasz nakretke trzymajaca sworzen do zwrotnicy (albo jedna pionowo od gory albo pozioma) nastepnie wybijasz go ze zwrotnicy w dol i juz masz dostep. Nie zapomnij przed wybiciem sworznia o odkreceniu polosi. Jezeli robisz przegub wewnetrzny to wytarczy ze wybijesz sworzen. Jezeli zrobisz tak jak Ci napisalem to nie trzeba nic ustawiac.



Davis1995
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt maja 16, 2014 15:26

Przeguby golf III

Post autor: Davis1995 » ndz lis 27, 2016 08:16

Dziękuję, bardzo mi pomogłeś :) Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. Robię zewnętrzny, ale wydaje mi się, że uwolnienie piasty od sworznia wystarczy by go wydobyć :) Męczyła mnie jedynie ta zbieżność, ale najwyraźniej niepotrzebnie. Do zamknięcia, Pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Przeguby golf III

Post autor: Mavrick » ndz lis 27, 2016 10:36

Po wybiciu sworznia spokojnie dasz rade na tyle odgiac zwrotnice aby wyciagnac polos.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości