jak poskładać przegub?

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

andrew1986666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 14, 2010 09:51

jak poskładać przegub?

Post autor: andrew1986666 » pn paź 18, 2010 18:49

cześć wam. Ma ktoś może pomysł jak złożyć do kupy przegub wewnętrzny z golfa III? Rozsypał mi się w kawałki jak go myłem i niestety ale jakoś brak pomysłu znaczy jak go dopasować ?:/



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

jak poskładać przegub?

Post autor: Paweł Marek » pn paź 18, 2010 21:23

Nie wiem czy dostaniesz receptę na piśmie, byłem kiedyś świadkiem zawodów składania, czas od 30 sekund do nieskończoności, wyginaj na boki i wkładaj kulki opisać nie umiem inaczej


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Tomasz Bis
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 592
Rejestracja: sob cze 06, 2009 06:30
Lokalizacja: lubelskie Bychawa
Kontakt:

jak poskładać przegub?

Post autor: Tomasz Bis » pn paź 18, 2010 21:32

W przegubie wewnętrznym istnieje możliwość złego złożenia . Prawidłowo złożony oprócz ruchu jak na zewnętrznym / na boki / powinien występować jeszcze poosiowy . Czyli półoś powinna się wysuwać i wsuwać ,na zewnątrz i do wewnątrz samochodu . Wygląda to na coś skomplikowanego ale w realu jest proste . Czy o to Ci chodziło ?


Jak się mylę proszę poprawić , nie obrażać .
http://www.youtube.com/watch?v=iatezFC1aFk&NR=1" onclick="window.open(this.href);return false;

andrew1986666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 14, 2010 09:51

jak poskładać przegub?

Post autor: andrew1986666 » wt paź 19, 2010 14:20

tak i nie bo w zasadzie siedziałem nad tym godzinę niby wszystko pasuje ale tak ciężko chodzi że ruszyć się nieda:/ może temu ze smaru nie dałem ale jest czyste bo benz. umyłem więc i tak powinna lekko chodzić bez smaru. Rozleciał się i próbuje go poskładać. Ale dzięki za info.



Awatar użytkownika
Tomasz Bis
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 592
Rejestracja: sob cze 06, 2009 06:30
Lokalizacja: lubelskie Bychawa
Kontakt:

jak poskładać przegub?

Post autor: Tomasz Bis » wt paź 19, 2010 23:22

andrew1986666 pisze:ciężko chodzi że ruszyć się nieda:
Troszkę oleju powinno pomóc , ewentualnie udało ci się źle złożyć.Spróbuj przesunąć o jeden kanał względem siebie pierścienie . Przegub wew... musi się tak zachowywać ,jak pisałem wcześniej.


Jak się mylę proszę poprawić , nie obrażać .
http://www.youtube.com/watch?v=iatezFC1aFk&NR=1" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości