Jaki klucz pneumatyczny

Informacje na temat wyposażenia warsztatów oraz opisy narzędzi

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Regulamin forum
1. W dziale NARZĘDZIA obowiązuje Ogólny regulamin forum,tutaj piszemy tylko o narzędziach.O problemach technicznych w aucie,proszę pisać w dziale "Techniczne

2. Dział ten powstał w odpowiedzi na rosnącą liczbę tematów odnośnie wszelkiej maści narzędzi, przyrządów serwisowych, pomiarowych, oraz specjalistycznego wyposażenia warsztatowego.
Wypowiedzi użytkowników jak i nasz wkład pracy, stać się mają pomocne dla innych prosimy więc o rzeczowe podejście.
3. Pytania w formie tematów zakładamy używając prefixów, w danym temacie opisujemy i dyskutujemy wyłącznie na temat danego wątku
1) Polecany zestaw narzędzi -Piszemy jedynie o tym, jaki zestaw posiadamy i do czego on nam służy
2) Narzędzia specjalne – Tu opisujemy specyficzne rodzaje narzędzi, właśnie z wymiarowanie, opisem do czego konkretnie służy.
3) Pytania o narzędzia –Można tutaj zadawać pytania o narzędzie potrzebne do danej czynności

4. Narzędzia możemy oceniać ze względu na Jakość oraz Trwałość w skali 1-10,np. Trwałość 8/10 Jakość 3/10
bez zbędnej dyskusji typu ”badziew””do d….”. Posty z tego typu Epitetami zostaną usunięte, rajem dla spamerów miejsce to niestety nie będzie.
Tom_PL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 07, 2017 08:48
Lokalizacja: SŁUPSK
Auto: Volkswagen Golf
Kontakt:

Re: Jaki klucz pneumatyczny

Post autor: Tom_PL » czw mar 01, 2018 09:27

kolego Sprat i jak sprawdza się ten klucz, testowałeś już ?



sprat
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: pt lis 15, 2013 14:17

Re: Jaki klucz pneumatyczny

Post autor: sprat » wt mar 06, 2018 12:45

tak, ten ats p160 naprawde spoko lata, jestem miło zaskoczony. myslalem ze bedzie jakis chinski badziew. no i calkiem niezle wykonany. Powiedziałbym:
- jakość 9/10
- wygoda używania - 9/10 - fajnie leży w dłoni
- głośność 7/10 (no troche jednak jest głośny, ale bez przesady, są głośniejsze)
- moc 10/10
- cena - 10/10 - za nieco ponad 230 zeta to uważam ze nie jest zle

takze ogolnie nie jest taki zły ten klucz.

Wogle teraz zastanawiam się nad kupnem jeszcze trochę gratów od tego samego sprzedawcy, ale to już raczej sprawa na oddzielny temat.

pozdrawiam



warczewski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 04, 2018 09:26
Auto: Volkswagen Golf

Re: Jaki klucz pneumatyczny

Post autor: warczewski » śr lip 04, 2018 09:29




Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Jaki klucz pneumatyczny

Post autor: wesol » śr lip 04, 2018 10:28

Obie pozadnie firmy. Co mialem w pracy na codzien także nim parę kół odkręciłem. Falcon to klucze płaskie mam też to powiem że super precyzja i mega mocne. Jeśli pneumatyczny jest na tym samym poziomie to myślę że będziesz bardziej jak zadowolony.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
Gesiu_15
_
_
Posty: 934
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 17:25
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Jaki klucz pneumatyczny

Post autor: Gesiu_15 » śr lip 04, 2018 20:10

Ja kupiłem klucz pneumatyczny elektryczny z Julii za 120 zł ;) Działa , śruby w kołach odkręca spokojnie :) ZA taką kwotę to śmiech :D


Moje GTI by Grzesiu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=523088" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Jaki klucz pneumatyczny

Post autor: wesol » śr lip 04, 2018 20:49

Akurat odkręca taki klucz to na czym mi najmniej zależy. Niech odkręca jakieś śruby konkret nawet takie od sztaplarki. Ja swoim też elektrycznym już parę razy odkręcam takie śruby na klucz 27 itp.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Tomek789
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt cze 12, 2018 15:13
Auto: Volkswagen Golf

Re: Jaki klucz pneumatyczny

Post autor: Tomek789 » czw wrz 05, 2019 11:17

Ja ostatnio kupiłem coś takiego https://narzedziowy24.eu/Klucz-pneumaty ... PER-p34924. Próbnie go odpaliłem i muszę przyznać, że daję rade. Fajna opcja do szybkiej wymiany kół pod domem albo do odkręcenia zapieczonej śruby w jakimś uciążliwym miejscu. Na razie nie testowałem go jakoś intensywnie, ale sprostał moim oczekiwaniom i odkręcił śruby w kole zakręcone w warsztacie innym pneumatem więc mogę śmiało polecić!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Narzędzia i Sprzęt Warsztatowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości