Problem z ciśnieniem 1.6td

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TD.Turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy

Moderatorzy: Michał_1977, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
wtulich1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt lip 03, 2007 20:40
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Problem z ciśnieniem 1.6td

Post autor: wtulich1 » pt kwie 27, 2012 23:36

Tak jak pisałem wcześniej, byłem w płocku u "pompiarza". Zawiozłem mu tą pompę
http://allegro.pl/show_item.php?item=2247903785" onclick="window.open(this.href);return false;

Domyślałem się że pompa będzie wymagała regulacji i uszczelnienia i liczyłem się z kosztem 300 - 500zł łącznie z dojazdem.
Po jej rozebraniu okazało się że jest ona w tak fatalnym stanie (wyrobiony wałek itd) iż sama jej naprawa wyniesie około 900zł!! :rozpacz:
Byłem w szoku bo oczywiście sprzedawca twierdził że sprawdza towar przed wystawieniem na aukcję i jest on sprawny.
Zadzwoniłem do niego ale jak się można domyślać towar nie podlega zwrotowi po 9 dniach tylko po 7 (jednak na aukcji takich info niema) a jeszcze jak ją mechanik sprawdzał to na pewno wrzucił do niej jakieś stare części i teraz ja chcę ją oddać. :grrr: Załamałem się bo jak kupię kolejną pompę i wyjdzie to samo to ani pompy nie będzie ani kasy.
Zostawiłem pompę i za dwa tygodnie mam się po nią zgłosić z tysiącem zł w kieszeni bo tyle to wyjdzie razem z montażem. :banghead:

Gdyby ktoś kiedyś czegoś potrzebował jakiejś części z allegro to tylko nie od użytkownika kistela1
Zwykły oszust i cham jakich mało :? przed kupnem wszystko ładnie pięknie a po wpłacie na konto kasy całkowita olewka i w dodatku miał być paragon a nie było zupełnie nic ale to już pomińmy



:panna:



andMK2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr lut 10, 2016 22:30

Problem z ciśnieniem 1.6td

Post autor: andMK2 » wt cze 14, 2016 11:39

Witam.Mam silnik 1v z pompa 8mm.Kupilem w niemczech pompe od SB z grzybkiem bez przerobek w orginale 165 tys km.Czytalem na forum,ze wymiana jest prosta i ze wszystko pasuje bez przerabiania.Czytalem tez ze musze nabyc cos by podlaczyc podcisnienie od pompy.Wie ktos moze jak co sie ma do czego.Co musze kupic i co zmienic.Albo jakis schemat wezy podcisnien.



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14608
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Problem z ciśnieniem 1.6td

Post autor: Michał_1977 » śr cze 15, 2016 02:55

Nie ma żadnego podciśnienia.
Chodzi o dorobienie malutkiego króćca w kolanku przu kolektorze ssącym i założenu na niego wężyka,oraz na króciec przy grzybku pompy.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „TD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości