Napękniecie i rysy na spojlerze zderzaka tylnego.

Wszystko co związane z pielęgnacją lakieru i wnętrza naszych pojazdów.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Razor1711
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 24, 2010 15:58
Lokalizacja: Włocławek

Napękniecie i rysy na spojlerze zderzaka tylnego.

Post autor: Razor1711 » pt gru 27, 2013 14:21

Witam! Otóż wczoraj przy cofaniu nie zauważyłem kamienia. Przy cofaniu pękł spojler zderzaka tylnego. Nie tylko pękł widać również dość głębokie rysy. Co z tym fantem zrobić? Wymienic cały spojler? Dam radę sam? Na allegro koszt nowego około 50 złotych. Niby nikt się nie przygląda od spodu, ale mi to strasznie się rzuca w oczy. Proszę o poradę. Dodaję zdjęcie.Obrazek



Awatar użytkownika
italiano_83
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 11896
Rejestracja: śr gru 03, 2008 21:21
Lokalizacja: NL/Zeeland
Auto: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA Turbobenzina
Silnik: 1.4T

Napękniecie i rysy na spojlerze zderzaka tylnego.

Post autor: italiano_83 » pt gru 27, 2013 15:58

Rys z plastiku nie usuniesz w taki sposób, aby nie zostawić śladu, nie uzyskasz struktury wierzchniej materiału.
Za 50zł nie ma sensu kombinować tylko wymienić dokładkę na nową, tylko zwróć uwagę na jakość materiału, żeby po pół roku nie wypłowiał w słońcu, jak i również porównaj strukturę wierzchnią, bo może się różnić od oryginału i może to być dla Ciebie irytujące, więc czasami lepiej poszukać oryginału używki zamiast zamiennika nowego.
Kwestia gustu ja mam dziarę na dokładce przedniej i jakoś mnie to specjalnie nie irytuje, gdyż 90% ludzi tego nie zauważa do póki nie zwróci się im na to uwagi, pozostałe 10% to cacy jak "my" którzy szukają tego co nam się w aucie nie podoba.


Było MK4 1.9 TDI ALH Generation 151PS 309Nm Techno blue metalic Obrazek

Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir Turbo Benzina 170PS 250Nm

Ducati Monster 696+


Obrazek

Awatar użytkownika
Razor1711
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 24, 2010 15:58
Lokalizacja: Włocławek

Napękniecie i rysy na spojlerze zderzaka tylnego.

Post autor: Razor1711 » pt gru 27, 2013 16:46

Wiesz może na jakiej zasadzie są tam zatrzaski? Jakoś podwadzic i zaraz odchodzi?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Detailing”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości