BMW E39 2.8

Nasze auta - pozostałe nie związane z grupą VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

mlody1991ldz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt kwie 21, 2015 17:09

BMW E39 2.8

Post autor: mlody1991ldz » ndz lut 07, 2016 21:55

Witam!
Dzisiaj chciałbym zaprezentować mój nowy wózek do jazdy dziennej.
Po długich nie udanych poszukiwaniach sensownej nie zajechanej Bory w tdi trafiła się okazja kupić od znajomego ładne E39 parę dni biłem się z myślami brać nie brać xD
Nooo i po wizycie u niego i wypiciu 3 butelek trunku wyskokowego kupiłem BMW 528, do tej pory nie żałuje tej decyzji ogólnie samochód bardzo przyjemny i komfortowy. Zrobiłem nim już trasę do Francji 2400 km i zmęczenie organizmu dużo mniejsze niż w mojej Borze ( którą jakaś medna pier..... mi ukradła )

Motor 2.8 + podtlenek gazu, moc 193 km, średnie spalanie w pięknej zakorkowanej Łodzi wynosi 15 litrów LPG, rocznik 1999

Furmanka na wyposażeniu posiada:
-Skórzana tapicerka
-Kierownica M pakiet
-Gałka zmiany biegów M pakiet
-Elektrycznie regulowane fotele
-Klimatronik
-Czarną tapicerke na suficie
-Elektryczny szyberdach
-Grzane dupki
-Navi
-Zmieniarka w bagażniki na 6 płyt
-Zawieszenie Nivo
-Czujnik deszczu
- Elektryczne szyby + lusterka
Ogólnie wersja bardzo bogata.

Foto:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


<podpis wymoderowano>

Awatar użytkownika
Ogoniasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1223
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 22:10
Lokalizacja: Lublin

BMW E39 2.8

Post autor: Ogoniasty » ndz lut 07, 2016 22:49

Gratki za autko i za silnik. Sam szukałem e39 w 2.8, ale malowanie e30 za bardzo uszczupliło mi budżet :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Emciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: wt cze 23, 2015 12:40
Lokalizacja: GA

Re: BMW E39 2.8

Post autor: Emciu » wt lut 23, 2016 17:26

jak wyglądają koszty eksploatacji takiego wozu jako dupowóz?



mlody1991ldz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt kwie 21, 2015 17:09

Re: BMW E39 2.8

Post autor: mlody1991ldz » wt kwie 05, 2016 21:32

Emciu pisze:jak wyglądają koszty eksploatacji takiego wozu jako dupowóz?
Spalanie w totalnie zakorkowanej Łodzi przy normalnej jeździe to 16 litrów gazu, w weekendy ruszam na działke za miasto to mieści się w 13 litrach, autostrada do 180 km/h to spalanie 14 litrów gazu.
Jako że nie uznaje zamienników firmy " krzak" staram się kupować markowe produkty do samochodu, ostatnio doprowadziłem do porządku przednie zawieszenie 4 wahacze lemfordera dostałem za 750zł oczywiście jest to cena po znajomości sprzedawcy i na firmę. Łożysko piasty ( występuje razem z całą piastą ) normalnie jest to wydatek rzędu 500 zł za dobry zamiennik mi udało się zdobyć trochę taniej.

Ogólnie części są wszędzie dostępne od ręki, ceny w porównaniu do golfa są dosyć spore, ale jak dla mnie nie ma tragedii.


<podpis wymoderowano>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości