Golf MK1 1.1 KOMPLEKSOWA ODBUDOWA 2-Gie Życie By Jendra's

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
wojtek1619
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 416
Rejestracja: sob paź 11, 2014 00:45
Lokalizacja: okolice Kołobrzegu

Golf MK1 77' 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: wojtek1619 » pn lut 22, 2016 20:48

to teraz poleciałeś :D jest dobrze w ch_j :bajer:



Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Golf MK1 77' 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: Stalu » wt lut 23, 2016 13:54

Obserwuje ten temat od dawna i jestem pod wrażeniem, a żebyś miał dalszą motywację to ......



Witamy w projektach :bigok:


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

kopalniak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: pt sty 01, 2016 20:52
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Golf MK1 77' 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: kopalniak » wt lut 23, 2016 19:10

Stalu pisze:Obserwuje ten temat od dawna i jestem pod wrażeniem, a żebyś miał dalszą motywację to ......



Witamy w projektach :bigok:

Dobrze przeczuwałem , że tak się stanie. Zasłużył ;)
Gratuluje JendrasMK1 :pub: i powodzenia w dalszych pracach :bigok:


KUPIĘ KONSOLE VOTEX !!!

Awatar użytkownika
KoguT
I am the Stig
I am the Stig
Posty: 2048
Rejestracja: wt lis 14, 2006 21:07
Lokalizacja: Dębica
Auto: VW Golf MK4 Cabrio
Silnik: ABF
Kontakt:

Golf MK1 77' 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: KoguT » śr lut 24, 2016 20:29

Jestem w szoku jak patrzę na etap malowania...

Sądzę że ten golf nie był tak wypieszczony i wymalowany na taśmie...



JendrasMK1

Golf MK1 77' 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: JendrasMK1 » śr lut 24, 2016 23:57

Powolutku spelniam pierwsze z nie słomianych swoich marzeń i myślę , że jeszcze troszkę i akcja rekonstrukcji dobiegnie konca , i bedzie czas na mody , i sam wklad finansowy , jakis swapik silnika wydech stolki heble i potężne koło , pozyjemy zobaczmy najpierw chciałem prawidlowo odbudować szprotke :D.
Dziękuję za motywację do dalszych działań , jak dobrze pójdzie a musi , w polowie marca kolejny aktual z woskowania profili zamknietych i pierwsze skladania przewodów i zawiechy ;) .



r1_rek1n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw maja 08, 2014 22:04

Re: Golf MK1 KOMPLEKSOWA ODBUDOWA 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: r1_rek1n » pn lut 29, 2016 19:42

Napisz jak sprawuje się masa uszczelniająca Boll, czy jest łatwa w aplikacji i późniejszym wygładzaniu, czy jest plastyczna i nie ciągnie się?

Czym ją wykańczasz, pędzlem, czy paluchem ? :)



JendrasMK1

Golf MK1 KOMPLEKSOWA ODBUDOWA 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: JendrasMK1 » śr mar 02, 2016 02:35

Hmm jak sprawuje się masa uszczelniajaca boll , dla Mnie to najlepsza alternatywa jeżeli mowimy o tubach 330 ml , jezsli chodzi też o nanoszenie jej wyciskaczem ręcznym , nke wiem jak sprawuje się na pneumat ,
Łatwość aplikacji , tak jak wyżej napisałem , ja nanosilem ją wyciskaczem recznym , przed nalozeniem jej postawilem tubki na piec gdzie dosyc się nagrzaly , mogl bym powiedziec , że do 40-50 stopni Celsjusza , po takim nagrzaniu tuby , wycisniesz ją z łatwością nawet przez milimetrowy otwór na końcu zwęzki , w komorze silnika jak i wnetrzu pojazdu wygładzalem ją pędzlem teflonowym ( biały twardy ) , strasznie się ciągnie , więc musisz rozciągnąć jednym ruchem od początku do konca łączenia , zeby to jakoś wyglądało .

Parówy jak to parówy do tego musisz już sam dojść jak je wykonać , kazdy robi inaczej , rozciąganie oczywiscie paluchem wciakasz gumę w szczelinę , poczym rozciagasz ją paluchem .

Moim zdaniem guma boll 330 ml na wyciskacz to najlepsza algernatywa za nie drogie pieniądze można samemu wykonać oryginalną gumę łączeń blach vw pierwszej generacji .



Awatar użytkownika
Maygo99
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: ndz lut 20, 2011 20:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Golf MK1 KOMPLEKSOWA ODBUDOWA 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: Maygo99 » śr mar 02, 2016 22:15

Niesamowite podejście do tematu \:D/
mega pozytyw :okej:


Forum golf>>> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=386162" onclick="window.open(this.href);return false;
Jetta Club>>> http://www.jettaclub.pl/viewtopic.php?f=5&t=2236" onclick="window.open(this.href);return false;

damiano074
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: śr gru 30, 2015 14:06
Lokalizacja: Sokolniki

Golf MK1 KOMPLEKSOWA ODBUDOWA 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: damiano074 » śr mar 09, 2016 23:34

Jak tam kolego postępy w pracach nad golfem? Nie moge sie doczekać jakiś fotek :hmm:



Awatar użytkownika
lord5005
Forum Master
Forum Master
Posty: 1038
Rejestracja: wt lis 30, 2010 20:54
Lokalizacja: Góra k.Leszna

Golf MK1 KOMPLEKSOWA ODBUDOWA 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: lord5005 » pt mar 11, 2016 21:57

Czas na aktuala :bigok:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 9#p5129059" onclick="window.open(this.href);return false;

kopalniak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: pt sty 01, 2016 20:52
Lokalizacja: Bogatynia

Golf MK1 KOMPLEKSOWA ODBUDOWA 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: kopalniak » pt mar 11, 2016 23:50

damiano074 pisze:Jak tam kolego postępy w pracach nad golfem? Nie moge sie doczekać jakiś fotek :hmm:
lord5005 pisze:Czas na aktuala :bigok:
Widzę , że nie tylko ja za każdym razem z niecierpliwością czekam na następne aktualizacje JendrasMK1, :D
Ja to samo co Panowie wyżej :okej: :D


KUPIĘ KONSOLE VOTEX !!!

JendrasMK1

Golf MK1 KOMPLEKSOWA ODBUDOWA 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: JendrasMK1 » sob mar 12, 2016 02:01

O kirde , juz 3 osobyczekaj , nie mam czadu zrobic aktuala bo przez tele nie mogę wsyltawic zdjec , aparat 16 mpx i zdjecia waza 5 mb jefno , fotem lrzyjmuje do 3 mb , caly wolny czas poswiecam na skladanie , maly przedsmak dla kibicujacych , ktorych serdecznie pozdrawiam.
Zalozony kompletny uklad hamulcowy , nowe przewofy uklaf kierowniczy uklaf paliwowy zbiornik przewody wlew , belka zawieszenia tylnego , przednie zawiesznie , zalozone kola jeszcze przed polerka rantow , wsadzony piec wlasnie dzisiaj prawie ukonczylem wkladac i podlaczac osprzet i podlaczhc przewodem miedzianym FI 10 mm akumlator - rozrusznik - alternatow , postaram sie w niedziele possiecic troche czasu na ukladanke , warto poczekac , bedzie ROZP....OL :satan:



JendrasMK1

Golf MK1 KOMPLEKSOWA ODBUDOWA 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: JendrasMK1 » ndz mar 13, 2016 03:16

Nie wiem , czy dam radę zaktualizować wszysyko w niedziele bo chcę złożyć jak najwięcej , a juz ponad 200 zdjęc do dodania , bedzi trzeba poprzebierac najwazniejsze :P



kopalniak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: pt sty 01, 2016 20:52
Lokalizacja: Bogatynia

Golf MK1 KOMPLEKSOWA ODBUDOWA 2-Gie Życie By Jendra's

Post autor: kopalniak » ndz mar 13, 2016 13:02

JendrasMK1 pisze:O kirde , juz 3 osobyczekaj
Zapewniam Cię , że tych osób co czekają jest na pewno więcej , tylko nie piszą o tym ;) :D
JendrasMK1 pisze:Nie wiem , czy dam radę zaktualizować wszysyko w niedziele bo chcę złożyć jak najwięcej , a juz ponad 200 zdjęc do dodania , bedzi trzeba poprzebierac najwazniejsze :P
Wszystkich zdjęć nie musisz naraz wrzucać , ale fajnie byłoby zobaczyć co działałeś , bo bardzo przyjemnie ogląda się Twoje fotografie z prac przy mk1 ;) :okej:


KUPIĘ KONSOLE VOTEX !!!

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości