[MK2] cult by k3fir 16v

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

[MK2] cult by k3fir 16v

Post autor: k3fir » ndz sty 29, 2006 22:13

----
UWAGA: NAJBARDZIEJ AKTUALNE FOTO, Z LIPCA 2012:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jakies 2 lata temu mialem kupic auto myslalem bmw, honda, golf jakos dalej byl i szukalem civica jakiegos fajnego.

Jak pamietam 23go czerwca koles pisze mi na gg ze do komisu przed jego domem przyjechal tranzit zaladowany 4 golfy i jetta coupe, mowi ze pierwszego niebieskiego sciagaja :) powiedzialem no jutro zajade lookne. Jak powiedzialem tak zrobilem. Zajechalem byly juz do wyboru niebieski 1.6, czarny 1.8 i jetta czerwona 1.8 poptrzylem tu i tam i padlo na niebieskiego :)

1.6 RF 88'

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Brewka kameii juz tam byla :) a lampy z + szybko przyszly.

Pozniej przyszedl czas na zawias, szukalem pytalem o 40/40 :panna: jakos nikt nie mial i pojawil sie vwmarian z weitecem 60/60 :okej:

Obrazek
Obrazek

i tak bujalem sie rok czasu, w miedzy czasie pojawilo sie jakies tam audio ;) jak i klary na tyl z rajchu i gril JOM :)

kasy troche sie znalazlo i nadszedl czas na zakup fel co latwe nie bylo... allegro znalem na wylot :grin: co dzien przegladalem co nowego bylo z 15" i w miescie szukalem i znalazlem steffany

Obrazek
Obrazek

tylko jakos wyszlo ze kasy nie bylo w ten dzien :) ale one nie do konca mi posowaly, troche ich bylo na samochodach juz.

Po jakims czasie na forum ktos sprzedawal dezenty 14" gwiazdki z rantem, 2 dni pozniej tez na forum pojawily sie schmidty 14" w takiej samej cenie. zastanawialem sie chyba z 5 dni jakie brac bo przekonalem sie ze 14 beda fajne, ze kazdy ma 15" to ja bede mial 14" :helm: pisze ze biore te schmidty i zonk wlasnie sprzedane, no nic sa dezenty jeszcze dzwonie... zonk sprzedane :grrr: wkurzony bylem ze nie kupilem ich wczesniej. Szukalem dalej az znalazlem na allegro schmidty :metal: kilka dni i byly u mnie

7x14 ET 25 i 7.5x14 ET 5
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i tak bujalem sie drugi rok

pozniej to okazyjnie deske wyrwalem :food: jak i momo z naba

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

wczesniej mi chodzila mysl po glowie by wstawic szerokie zderzaki, kazdy znajomy ( moze z wyjadkiem 3) mowil na szerokich bedzie fajniej, pomyslalem no jak nie podpasuje mi to odsprzedam :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

nisko bylo troche przez progi zwalniajace te duze to na styk przejezdzalem, gdzies zaparkowac to czasem problem byl :smoke: jezdzilem z nim chyba z 4 dni bo mi jakos nie podpasowal jakos przywiazalem sie do waskiego i powiedzialem sobie tak jak z kolami :) kazdy ma szerokie a ja bede mial waski :helm:

Pewnego wieczoru na allegro zobaczylem zderzak waski z chromem za 50 zl nowka koles kupil sobie ale nie zakladal wiec kupilem raz dwa :) i pozniej tel do Borysa ktory mial nowka oryginal tyl z chromem ktory mi sprzedal w b dobrej cenie (thx panie Borys) :)

Obrazek
Obrazek

tu ostatnie spojrzenie na szeroki

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ale jakos nie bylo okazji by zrobic foto z nowymi zd.

na zime auto zapadlo w sen zimowy, zmieniac zawiasu mie sie nei chcialo bo czasem nie moglem odjechac z pracy bez pomocy lopaty i koleiny w lodzi duze byly wiec odpuscilem ta zime :helm: w miedzy czasie wstawilem wspome i kupilem szroka dokladke pod waski :bigok:

i kilka fotek na koniec

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

to tyle, jak pojdzie dobrze to w marcu biore urlop na tydzien i biore sie za auto by na majowke zdazyc, w tamtym roku nie udalo sie pomalowac :chytry: wiec teraz moze zdaze :) nowy lakier subaru ten ciemniejszy lub z punto 3 niebiski ofcozz :okej:
Ostatnio zmieniony sob lut 27, 2010 17:58 przez k3fir, łącznie zmieniany 61 razy.



Awatar użytkownika
Bart
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2241
Rejestracja: wt lis 22, 2005 18:49
Lokalizacja: Ostróda
Auto: SS2 TSI
Silnik: CDAA
Kontakt:

Post autor: Bart » ndz sty 29, 2006 22:21

Fajny Golfik. Gratulacje i powodzenia w modyfikacjach ! :kufel:


:okej:

Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » ndz sty 29, 2006 23:05

Zgadzam się z przedmówcą - bardzo fajny golfik, no i powodzenia w dalszych pracach :)


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » ndz sty 29, 2006 23:14

fajna foto story. Urzekla mnie :) No a Golfinka pierwsza klasa of course. Wytrwalosci w dalszych modyfikacjach zycze



Awatar użytkownika
Sałyk
VW Lover
VW Lover
Posty: 169
Rejestracja: czw mar 31, 2005 21:45
Kontakt:

Post autor: Sałyk » pn sty 30, 2006 00:08

Nom, zajebiście sięczytało to story, pozdor i powodzenia w dalszych pracach :]



Awatar użytkownika
!greq
Forum Master
Forum Master
Posty: 1282
Rejestracja: pn lut 14, 2005 17:03
Lokalizacja: vwśląsk.pl
Kontakt:

Post autor: !greq » pn sty 30, 2006 00:17

fajna historyjka :D
ja tez czekam na rozpoczecie swojej zwiazanej z VW i mam nadzije ze do wakacji juz bede smigal wlasnym VW :D

ps gratuluje gustu bo mi sie wozik baaardzo podoba i tez lubie niebieski kolor. .:P



Awatar użytkownika
zaprzal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3027
Rejestracja: śr lis 10, 2004 20:06
Lokalizacja: Białystok / Tykocin
Kontakt:

Post autor: zaprzal » pn sty 30, 2006 00:23

heh, śliczny golfik :D bardzo charakterystyczny, chyba przez ten kolor.
jesli dobrze kojarze to kiedys kupowalem od Ciebie cos na allegro (bardzo dawno temu) to wtedy na ustawke przyjechales rowerem :D powodzenia w dalszych modyfikacjach ps. ostatnio wlasnie widzialem w bialym to niebieskie punto 3, niezle sie prezentuje


[b]nie odpowiadam na PW![/b] prosze o kontakt przez [url]turbodiesel.pl[/url]

Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » pn sty 30, 2006 00:24

fajny ten twoj golfik
na waskich mu chyba bardziej do twarzy :grin:
co masz w planach??
tylko malowanie :hmm:



Shane84
Golf 2 D60
Golf 2 D60
Posty: 404
Rejestracja: czw sty 20, 2005 19:12
Lokalizacja: E-g

Post autor: Shane84 » pn sty 30, 2006 00:27

KONKRET!!!Gratuluje!



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » pn sty 30, 2006 02:11

Ladniusi golf i wzruszajaca historia :D
Sporo sie przygladalem Twojemu jak myslalem co by w moim zmienic, szczegolnie z powodu waskich zdesiow :)
Ladny masz kolorek, ja bym nie zmienial, tylko dbal o niego myjac, woskujac i inne rzeczy z nim robiac :) wiekszosc obstaje za ciemnymi a takie konkretne, soczyste kolorki sa fajne ;) nie myslales o nakladkach na blotniki :?:

BTW: czemu sie pozbyles brewki :?:



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pn sty 30, 2006 03:20

jest sie czym pochwalić, piękny golfik :okej:

ciekawe czy ja z moim zdąże do majówki :otepienie:



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » pn sty 30, 2006 10:12

Ciekawa historia...tylko w przypadku samochodów to te historie nie mają końco. Zawsze coś nowego się dokłada wyjmuje i tak w kółko.

Ale Golfik I-wsza klasa.


Obrazek

Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » pn sty 30, 2006 12:25

Bardzo ladny golfik,jak go zawsze widze na forum to robi mi sie ochota na waskie zderzaki :) I kola tez bardzo ladne :hmm:


NORD-VAG.PL

Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » pn sty 30, 2006 14:25

kefir ładne autko dokoncz jeszcze zabudowe bagarznika ;)



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości