MKIV Variant - truckman

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant - truckman

Post autor: truckman » czw maja 03, 2012 13:53

Truckman, jak od Ciebie kupię, to se sam przerobię (moje auto, moje potrzeby ;) ), tylko czy to będzie w przypadku twojego auta podmiana boczków czy trochę większa ingerencja w instalację?
przeciez ci pisze ze robie u siebie ori boczki tyl jak widac jest, pasazer przod tez, ori silniczki mam od dawna, tylko wiazki sa nie ori


Obrazek

Awatar użytkownika
kurczepieczone
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob paź 10, 2009 09:57
Lokalizacja: Kraków

Re: MKIV Variant - truckman

Post autor: kurczepieczone » czw maja 03, 2012 14:06

truckman pisze:
Truckman, jak od Ciebie kupię, to se sam przerobię (moje auto, moje potrzeby ;) ), tylko czy to będzie w przypadku twojego auta podmiana boczków czy trochę większa ingerencja w instalację?
przeciez ci pisze ze robie u siebie ori boczki tyl jak widac jest, pasazer przod tez, ori silniczki mam od dawna, tylko wiazki sa nie ori
No właśnie nie do końca zrozumiałem jak to robisz :) Wysłałem Ci pw z kilkoma pytaniami, żeby nie śmiecić w wątku.



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant - truckman

Post autor: truckman » czw maja 03, 2012 14:41

kurczepieczone, spoko, instalacja od elektryki u mnie wygląda tak że jest poprowadzona masa i zasilanie z auta, a później już tylko odpowiednio podłączone do przycisków i do silniczków, swoją rolę spełnia. Teraz ogarniam po prostu sobie wygląd zewnętrzny bo jak widziałeś uniwersalne przyciski wyglądają słabo w miejscu korbek, także działam aby było to ori z zewnątrz, w środku jest ori silniczek więc jeździ wszystko jak ori, tylko nie ma funkcji że jak mocniej pociagniesz albo wcisniesz to szyba sie sama zamknie albo otworzy trzeba trzymac przycisk.


Obrazek

Awatar użytkownika
Karpik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: sob cze 21, 2008 22:47
Lokalizacja: Warszawa/Kłodzko

MKIV Variant - truckman

Post autor: Karpik » czw maja 03, 2012 20:39

Piękny...pewny...mega zadbany...i jeszcze tani. A tu ludzie wybrzydzają i nie dowierzają :kac: :jezor:


Obrazek

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant - truckman

Post autor: truckman » czw maja 03, 2012 20:52

Piękny...pewny...mega zadbany...i jeszcze tani. A tu ludzie wybrzydzają i nie dowierzają :kac: :jezor:
Tak to już jest, ale oficjalnie mówię, że jak ktoś przyjedzie choćby zaraz i położy 13 tys zł na stół to go dostanie, tylko o dziwo na allegro odzew jest dopiero jak za 16 go postawiłem :helm: Z tym że ktoś się chciał na E46 po lifcie zamienić i jakieś tam dwa głupie telefony gdzie jak usłyszeli 3 tys za koło z autem to prawie zawału dostali, no sry, ale to nie chiński wyrób :los2:

Pewniejszego samochodu na allegro nie ma gdzie ktoś powie z ręką na sercu co było i jak było. Lipa jest u mnie z drobnymi minusami, jak lusterka i szyby, ale co zrobić nie miałem za dużego wyboru jeśli chodzi o wyposażenie :bigok: a cena jest z uwagi na to atrakcyjna bo jeśli miałby ori elektrykę w środku to minusy skończyły by się na podsufitce która nie wiadomo jak sobie poradzi z latem i będzie trzeba może ją wyjąć i poprawić innym klejem, ale to trzeba poczekać na naprawdę konkretną garówę i raczej nie jest to jakiś problem, bo klej kosztuje 15 zł :bigok:


Karpik, a ty w ogóle co teraz masz za auto jak Golfa pogoniłeś?


Obrazek

Awatar użytkownika
Karpik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: sob cze 21, 2008 22:47
Lokalizacja: Warszawa/Kłodzko

MKIV Variant - truckman

Post autor: Karpik » czw maja 03, 2012 21:05

truckman pisze:jak ktoś przyjedzie choćby zaraz i położy 13 tys zł na stół to go dostanie
Strasznie nisko go cenisz. Mój poszedł w takich pieniądzach tyle, że z kołami. Choć wiem jak ludzie patrzą na "tuningowane" auta. Myślę, że porządny opis wymian i zmian załatwił by sprawę.


Obrazek

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant - truckman

Post autor: truckman » czw maja 03, 2012 21:23

Karpik, cenię jak cenię, jakby było mało to by poszedł w kilka dni :bigok: Jak dla mnie golfy mają chore ceny i tyle :)


Obrazek

Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

MKIV Variant - truckman

Post autor: xxxPALUCHxxx » czw maja 03, 2012 23:39

truckman pisze:Powiem ci tak, nie wiem czy z tyłu założę przyciski w drzwi, znając mnie nie bo nie lubię jak ktoś za mnie otwiera okna :hmm:
przeciez jak zamontujesz z przodu oryginalny panel do otwierania szyb to w tym panelu otwierania szyb jest dodatkowy przycisk ktorym mozesz zablokowac otwierani szyb z tylu i problem rozwiazany :bigok:


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

MKIV Variant - truckman

Post autor: miskieusz » ndz maja 06, 2012 17:50

truckman pisze:arpik, a ty w ogóle co teraz masz za auto jak Golfa pogoniłeś?
Kupił i musi z tym teraz żyć:

Kod: Zaznacz cały

Siedmioletni chłopczyk spaceruje sobie chodnikiem w drodze do szkoły.Podjeżdża samochód .Kierowca odsuwa szybę i mówi:
-Wsiadaj do środka to dam Ci 10 złotych i lizaka!
Chłopczyk nie reaguje i przyśpiesza kroku.Samochód powoli toczy sie za nim.Znowu sie zatrzymuje przy krawężniku..
-Wsiadaj dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy!
Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku.Samochód nadal powoli jedzie za nim.Znowu sie zatrzymuje.
-No nie badź taki.. wsiadaj!Moja ostatnia oferta - 50 złotych, chipsy, cola i pudełko chupa-chupsów!
-Oj odczep sie tato!Kupiłes Matiza to musisz z tym życ..
parch poszedł? co do ceny, wg. mnie to jest rewelacyjna i zgodzę się, że golfy ceny to mają trochę przeholowane nawet teraz po spadkach :/ (mówię tak, bo swojego nie sprzedaję :P)



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant - truckman

Post autor: truckman » ndz maja 06, 2012 18:03

Parch jest i ma sie dobrze, ostatnio przez przypadek z dziadkiem sagano na pokladzie dal nauczke bmw e90, pewnie z 1.6 albo 1.8 tam bylo ale nie istotne, nie bedzie mi menda z Gniezna mrugala dlugimi ze mam zjechac z lewego na prawy, jak prawy jest bus pasem, a ze jechalem 40km/h... No coz deszczowo bylo a tam sporo dziur :los2:


Obrazek

eden1992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: sob gru 17, 2011 00:23

MKIV Variant - truckman

Post autor: eden1992 » ndz maja 06, 2012 20:26

Pozbywasz się może swoich starych zużytych dystansów?


Sprzedam fabrycznie nowe wyświetlacze full fis do liczników z MK4
Wymiana za dopłatą.

Kontakt: 513680655 lub PW

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MKIV Variant - truckman

Post autor: steniu4 » ndz maja 06, 2012 20:53

truckman pisze:prawy jest bus pasem, a ze jechalem 40km/h... No coz deszczowo bylo a tam sporo dziur
Grunwaldzka Street?
eden1992 pisze:Pozbywasz się może swoich starych zużytych dystansów?
Jak można zużyć dystanse?? Jeśli myślimy o gwintach z przykręcanych dystansów, to jak macie więcej to chętnie odkupię zużyte dystanse... :food:


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant - truckman

Post autor: truckman » ndz maja 06, 2012 21:14

Ta Grunwaldzka, ale cała historyjka to kiedys przy okazji :bajer:

Apropo dystansow to macie po PW :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
synec
Forum Master
Forum Master
Posty: 1777
Rejestracja: pn mar 10, 2008 10:39
Lokalizacja: Gdańsk

MKIV Variant - truckman

Post autor: synec » pn maja 07, 2012 10:28

truckman pisze:nie bedzie mi menda z Gniezna mrugala dlugimi ze mam zjechac z lewego na prawy,
Też nie lubię takich cwaniaczków. Ostatnio w piątek jakiś król szos mi walił na obwodnicy długimi. Ale ja go grzecznie puściłem, tylko potem, elegancko się za nim ustawiłem i odpaliłem długie :satan:. I tak się mu trzymałem na dupie przez całą drogę z tymi długimi. Co się chłop na wkurzał, wymachiwał łapami, zwalniał, przyspieszał, zjeżdżał na prawy potem na lewy, mówię Wam psychol jakiś :grin: . Heh miałem niezły ubaw.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 56 gości