[GOLF MK3] Navy blue & yellow BBS RS by Metan

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Damiano01459
...
...
Posty: 599
Rejestracja: wt gru 01, 2009 20:31
Lokalizacja: Zwoleń
Kontakt:

[GOLF MK3] Golden wheels by Metan

Post autor: Damiano01459 » pt lis 18, 2011 18:27

Gratulacje artykułów a sam Golfer naprawdę jest kozacki, felgi, wnętrze no i ten kolor =D>.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=386223
http://olx.pl/oferta/borbet-15-4x100-CID5-ID7Fgqf.html

Awatar użytkownika
s0unD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 488
Rejestracja: pn sie 31, 2009 18:03
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

[GOLF MK3] Golden wheels by Metan

Post autor: s0unD » czw lut 16, 2012 02:27

ja sie pytam dlaczego ten projekt nie jest juz od dawno w zaawansowanych projektach ? Ogień na wszystkie strony świata to jest przeciez ;/


Jakby się komuś bardzo nudziło to zapraszam do siebie i czekam na wszelką obiektywną krytykę:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=382966

Awatar użytkownika
Metan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: śr sty 07, 2009 14:15
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

[GOLF MK3] Golden wheels by Metan

Post autor: Metan » wt maja 15, 2012 00:49

12.05.2012 - 4 VAG Meeting Bielawa
Golf w końcu doczekał się porządnej sesji zdjęciowej :)

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek


20.05.2012 Sesja z vento by Heto

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


Ex Golf Mk3 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=268199

My Corrado VR6 - http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=81945

pakuu1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 21:13
Lokalizacja: 071

[GOLF MK3] Navy blue & yellow BBS RS by Metan

Post autor: pakuu1 » śr sie 15, 2012 21:02

Przykro mi o tym pisać ale przed chwilą widziałem, że golf kolegi Metan, uczestniczył w wypadku :-(
Mam nadzieję, że kierowcy golfa i pasażerom z toyoty nic się nie stało, chociaż toyota wyglądała nieciekawie.
Więcej info udzieli pewnie właściciel ...



Awatar użytkownika
cegunio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: wt sie 03, 2010 20:40
Lokalizacja: wrocLOW

[GOLF MK3] Navy blue & yellow BBS RS by Metan

Post autor: cegunio » śr sie 15, 2012 21:29

co? gdzie to się stało?



pakuu1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 21:13
Lokalizacja: 071

[GOLF MK3] Navy blue & yellow BBS RS by Metan

Post autor: pakuu1 » czw sie 16, 2012 21:34

Na Mickiewicza, wczoraj przed 20...



Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

[GOLF MK3] Navy blue & yellow BBS RS by Metan

Post autor: michalqqr » czw sie 16, 2012 22:15

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:? o ile to golf metana



Awatar użytkownika
Broda6666
METALOWIEC
METALOWIEC
Posty: 1339
Rejestracja: pn cze 09, 2008 02:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

[GOLF MK3] Navy blue & yellow BBS RS by Metan

Post autor: Broda6666 » czw sie 16, 2012 22:24

czytaliscie komentarze?? pozwole sobie wrzucic najwyzej wladze usuna:
W wypadku brał udział wyjeżdżający powoli z ulicy podporządkowanej Ford Ka na szwedzkich tablicach rejestracyjnych (literka S to Szwecja, a nie Niemcy) i grzejący ok. 100 km/h stuningowany Volkswagen Golf z rejestracją DOA.
Z ul. Godebskiego wyjeżdżał, bardzo wolno, Ford Ka (prawie "nówka") na szwedzkich numerach. Za kierownicą młody człowiek, z tyłu zona i maluszek. Niestety, tył nie przypięty.. Skandynawowie jeżdżą z zasady wolno i bardzo uważnie. Dla nich 40-50 w mieście to absolutne maksimum! Mickiewicza, od strony miasta podążał po miejskim rekonesansie wieśniak tuningowanym golfem (tylna szyba obklejona, alufelgi z żółtym plastikiem ubogacone odblaskami!!! Dżizas!). Kolo mniej więcej 20 lat, nastroszony fryz, postawiony kołnierz w czerwonopomarańczowym polo. Typische;) Facet grzał mniej więcej 100km/h,. Najprawdopodobniej Szwed zobaczył "oławskiego Hołka" w odległości ok. 100m. i zdecydował, że jest to ABSOLUTNIE WYSTARCZAJĄCA odległość, żeby wjechać i opuścić skrzyżowanie. Jestem bardziej niż pewny, że do głowy mu nie przyszło, że ktoś w mieście może napierdzielać z autostradową prędkością. Magik z Golfa rozpoczął bardo krótki (z pisku opon maks. JEDNO krótkie nadepnięcie hamulca) proces zatrzymania. Niestety, 100 km/h to ok. 28 m/s. Facet miał niespełna 4 sekundy! do zatrzymania. Gdyby jechał przepisowo (tam jest ograniczenie do 40km/h) czyli mniej więcej 10km/h miałby 10 sekund!!! A to by wystarczyło. W każdym razie krótki pisk opon, HUK, tarcie metalu i drugie uderzanie czyli: hamowanie, dojazd (ok. 0.5sek), uderzenie, targanie Ka do słupa i nadzianie Forda na metal. Całe szczęście, że "maluch" miał boczne poduszki...
Mężczyzna za kierownicą był dziwnie wygięty w bok (wyglądało jakby miał uszkodzoną miednicę..), Kobieta z tyłu w szoku i krzyczący wniebogłosy maluszek..Najprawdopodobniej rzuciło nim o tylny słupek. W środku bagaże, które trochę zamortyzowały uderzenie. Po telefonie przyjechała straż (chyba dwa zastępy), w ślad za nimi karetka, potem druga, potem policja i trzecia karetka. Czas ok. 4 minut. Czyli ok.
Symptomatyczne jest/było zachowani wieśniaka, który chodził z lekkim uśmieszkiem, nie do końca przejęty. Po niedługim czasie pojawiły się "ziomeczki" o podobnej, niezmąconej myślą aparycji (jeden podjechał Golfem na bliźniaczych "alusach";) ) i rozpętały się "dyskusje i wywiady", jak to "Serb" (bo "S" na rejestracji to musi byś wg tych kretynów Serbią!) "wpierdzielił się pod koła i jechał jak dureń i *#cenzura#*". Bez komentarza.
Byłem świadkiem, praktycznie naocznym. Naoczni świadkowie, po okrzykach "wezwać policję, wezwać policję" rozmyli się...To ja wezwałem policję. Pan policjant wysłuchał mnie, ale po okrzykach (bezskutecznych) "Kto był naocznym świadkiem?" dał sobie spokój. Nie zostałem przesłuchany, nie poproszono mnie o telefon. Musiałem jeszcze zwrócić uwagę panom z drogówki, że na torowisku walają się rzeczy ze szwedzkiego samochodu, niezabezpieczone. Dopiero wtedy wrzucono je do "wraku", a jak policja odjeżdżała, znowu przerzucono, bez liczenia, weryfikacji, sprawdzenia... do "budy".
Tak, jestem kierowcą, nie znoszę piratów DOL, DOA, DTR, DB. To Ci "nasi". Bez klasy, umiejętności, jeżdżący w myśl zasady "I'm the best and f**k the rest". A to był kliniczny przykład bandyty za kierownicą. Który, bo tak to w myśl przepisów wygląda - jest praktycznie OFIARĄ, bo to Szwed "wymusił", a on - co najwyżej! - "nie zachował należytej ostrożności". A bydlak powinien dostać dożywotni zakaz wjazdu do MIASTA + dożywotni zakaz prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu, z taczką włącznie.
OK, liczę się z niepochlebnymi komentarzami. Ale to miasto jest coraz bardziej "drogowoniebezpieczne", bo:
- zamiast bezpiecznych przejść ze światłami buduje się niebezpieczne ronda (np. pl. Pereca, na tyłach "SkyPenisTower")
- zwęża się, sztucznie, światło jezdni na korzyść rowerystów
- stan dróg jest w opłakanym stanie
- policja nie reaguje na dżigitów z prowincji.

JAK DŁUGO JESZCZE??? Ni tak dawno przecież, spłonęli tam (50 m dalej) ludzie. Tez gówniarze, tez pędzący-uciekajacy. Nic, nikogo to nie nauczyło.. Ile śmierci, nieszczęść jeszcze. Czy MIESZKAŃCY mają robić łapanki na kierowców z rejestracją DOA (ang. Dead On Arrive czyli "Zmarły w chwili
ja nie skomentuje bo nie jestem w temacie...


MOJE BIAŁE MK3: viewtopic.php?f=88&t=244242" onclick="window.open(this.href);return false; było fajnie, jest kapota a może znów będzie ładnie...

Awatar użytkownika
Kapela
VWmaniak
VWmaniak
Posty: 1940
Rejestracja: czw paź 23, 2008 22:43
Lokalizacja: Wrocław/Milicz/Pleszew

[GOLF MK3] Navy blue & yellow BBS RS by Metan

Post autor: Kapela » czw sie 16, 2012 23:42

co tu komentowac szwed wymusił,wiec jego wina. A wielcy znawcy wieszaja psy na metanie w komentarzach.
szkoda auta bo naprawde robiło wrazernie.temat pewnie pojdzie do zamkniecia
Broda6666, jak nie jestes w temacie to po co ten :spam:
wystarczyło linka zapodac :jezor:


Obrazek
Zielone....TDi... :weedman: Panie,to nie na polske drogi

Awatar użytkownika
Broda6666
METALOWIEC
METALOWIEC
Posty: 1339
Rejestracja: pn cze 09, 2008 02:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [GOLF MK3] Navy blue & yellow BBS RS by Metan

Post autor: Broda6666 » czw sie 16, 2012 23:54

kapela20 pisze:co tu komentowac szwed wymusił,wiec jego wina. A wielcy znawcy wieszaja psy na metanie w komentarzach.
szkoda auta bo naprawde robiło wrazernie.temat pewnie pojdzie do zamkniecia
Broda6666, jak nie jestes w temacie to po co ten :spam:
wystarczyło linka zapodac :jezor:
to nie twoj temat wiec nie pisz mi co moge a czego nie moge z laski swojej... dodalem na samym poczatku ze jezeli komus przeszkadza badz cos innego zeby usunieto wiec nie udalo ci sie zablysnac :panna: nic nie komentowalem gdyz jak zaznaczylem nie jestem w temacie wiec twoja uwaga zupelnie zbedna


MOJE BIAŁE MK3: viewtopic.php?f=88&t=244242" onclick="window.open(this.href);return false; było fajnie, jest kapota a może znów będzie ładnie...

Awatar użytkownika
Kapela
VWmaniak
VWmaniak
Posty: 1940
Rejestracja: czw paź 23, 2008 22:43
Lokalizacja: Wrocław/Milicz/Pleszew

[GOLF MK3] Navy blue & yellow BBS RS by Metan

Post autor: Kapela » pt sie 17, 2012 00:16

Broda6666, a mozesz mi powiedziec po co sie spinasz.Napisałem to poł zartem ale nie zdziwiła mnie twoja reakcja bo czytałem pare twoich postow. Dla twojej wiadomosci nie chciałem zabłysnac, wiec twoja wypowiedz mnie nie rusza :goof: w przeciwienstwie do ciebie nie znoszacego uwag ani krytyki.


Obrazek
Zielone....TDi... :weedman: Panie,to nie na polske drogi

Awatar użytkownika
Metan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: śr sty 07, 2009 14:15
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

[GOLF MK3] Navy blue & yellow BBS RS by Metan

Post autor: Metan » pt sie 17, 2012 00:40

Koniec historii, temat można zamknąć :(

Obrazek


Ex Golf Mk3 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=268199

My Corrado VR6 - http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=81945

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości