[BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
-=RAFAL=-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 594
Rejestracja: wt wrz 01, 2009 00:23
Lokalizacja: Piastów
Kontakt:

[BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: -=RAFAL=- » pn lut 28, 2011 21:20

jak byś chciał borę doprowadzić do serii to z chęcią zamienię się z Tobą na lampy przednie za dopłatą z mojej strony oczywiście.



Awatar użytkownika
grzes283
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 08:19
Lokalizacja: Sopot Gdynia
Kontakt:

Re: [BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: grzes283 » pn lut 28, 2011 21:36

-=RAFAL=- pisze:jak byś chciał borę doprowadzić do serii to z chęcią zamienię się z Tobą na lampy przednie za dopłatą z mojej strony oczywiście.
Będę miał na uwadze, jak coś :pub:


Mein VW

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe6433baf848b2ee.html][img]http://images46.fotosik.pl/315/fe6433baf848b2ee.jpg[/img][/url]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=233943

Awatar użytkownika
synec
Forum Master
Forum Master
Posty: 1777
Rejestracja: pn mar 10, 2008 10:39
Lokalizacja: Gdańsk

[BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: synec » pn lut 28, 2011 21:51

grzes283 pisze: Szkoda, szkoda mi również, ale czas na zmiany na coś "normalnego" do jazdy na codzień. Bez stresu o koło, zawieche, michę...itd :goof:
Mięczak :jezor:

A co do gratów to pomyślałbym za pozycją 4 ;] i może trochę z 1 ;]



Awatar użytkownika
Antonioo
VW Baron
VW Baron
Posty: 3138
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 20:05
Lokalizacja: (VWLKP)

[BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: Antonioo » pn lut 28, 2011 23:27

tylko kiedy byś to robił, bo bym tylko u Ciebie zaklepał lampki tylne 2szt, i te w słoneczkach 2szt :)


MK IV 4Motion

Turbo żyje turbo pije..

Awatar użytkownika
grzes283
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 08:19
Lokalizacja: Sopot Gdynia
Kontakt:

Re: [BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: grzes283 » wt mar 01, 2011 19:37

Antonioo pisze:tylko kiedy byś to robił, bo bym tylko u Ciebie zaklepał lampki tylne 2szt, i te w słoneczkach 2szt :)
Lampki tylne idą w pakiecie z USem, Podsufitka też tylko całość. Nic nie rozkompletowuje. :bajer:


Mein VW

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe6433baf848b2ee.html][img]http://images46.fotosik.pl/315/fe6433baf848b2ee.jpg[/img][/url]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=233943

Awatar użytkownika
Antonioo
VW Baron
VW Baron
Posty: 3138
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 20:05
Lokalizacja: (VWLKP)

[BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: Antonioo » wt mar 01, 2011 23:48

łe ale Ty niedobry jesteś :D ale no ok.. dzieki za info szukam w takim razie dalej :D


MK IV 4Motion

Turbo żyje turbo pije..

Awatar użytkownika
JacekB
let it green.
let it green.
Posty: 780
Rejestracja: śr mar 09, 2011 14:57
Lokalizacja: DPL

[BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: JacekB » śr mar 09, 2011 15:58

Bardzo fajna Bora i bardzo ciekawe modyfikacje.
Mam takie swoje uwagi, nie wiem czy powinienem je tutaj wygłaszać, ale myślę, że po to powstał ten dział i temat.

1. Felgi przed Mercedesami zdecydowanie ładniejsza wg mnie. Lubię takie "śrubowane" oraz z większymi prześwitami, rozmiar 17" akurat.

2. Pakiet dekorów z "drewna" jest dla mnie marną próbą dodania ekskluzywności z Jaguara. Nie tyczy się to tylko Twojego samochodu, ale ogólnie nie lubię takiego czegoś. Co innego jeśli jest to Mercedes czy Jaguar za 100000<.

3. Chromowane pedały oraz tuning-diody kojarzą mi się z wieśniakami, sam mieszkam na wsi i zdziwilibyście się jakich to tuningowców nie znam.


Mimo wszystko uważam, że auto bardzo ładne. Dodałbym chromowany grill (jest taki na allegro za 200zł w całości wykonany z polerowanej stali bądź z aluminium. Co do czarnej podsufitki i czarnej skóry to mam mieszane uczucia chociaż wolałbym się określić gdy zobaczyłbym to na żywo. Co do kremowego wnętrza, kremowych foteli i podsufitki to nawet sekundy bym się nie zastanawiał.
Co do tylnych lamp to gustuję w całych czerwonych, oraz kierunki wymieniłbym na fabryczne cleary- zdecydowanie.

Bardzo fajne auto, trafiło na ciekawego właściciela z pomysłami i żyłką złotej rączki. Mimo tych wad to autko na prawdę wspaniałe.

Pozdrawiam


Obrazek

Kupię:
- fotele 5d recaro lub półkubły czarno-białe
- dystanse przelotowe 20mm 5x100 z śrubami

Awatar użytkownika
daniocrack
Forum Master
Forum Master
Posty: 1023
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 13:02
Lokalizacja: ZCH
Kontakt:

Re: [BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: daniocrack » śr mar 09, 2011 23:49

JacekB pisze:Bardzo fajna Bora i bardzo ciekawe modyfikacje.
Mam takie swoje uwagi, nie wiem czy powinienem je tutaj wygłaszać, ale myślę, że po to powstał ten dział i temat.

1. Felgi przed Mercedesami zdecydowanie ładniejsza wg mnie. Lubię takie "śrubowane" oraz z większymi prześwitami, rozmiar 17" akurat.

2. Pakiet dekorów z "drewna" jest dla mnie marną próbą dodania ekskluzywności z Jaguara. Nie tyczy się to tylko Twojego samochodu, ale ogólnie nie lubię takiego czegoś. Co innego jeśli jest to Mercedes czy Jaguar za 100000<.

3. Chromowane pedały oraz tuning-diody kojarzą mi się z wieśniakami, sam mieszkam na wsi i zdziwilibyście się jakich to tuningowców nie znam.


Mimo wszystko uważam, że auto bardzo ładne. Dodałbym chromowany grill (jest taki na allegro za 200zł w całości wykonany z polerowanej stali bądź z aluminium. Co do czarnej podsufitki i czarnej skóry to mam mieszane uczucia chociaż wolałbym się określić gdy zobaczyłbym to na żywo. Co do kremowego wnętrza, kremowych foteli i podsufitki to nawet sekundy bym się nie zastanawiał.
Co do tylnych lamp to gustuję w całych czerwonych, oraz kierunki wymieniłbym na fabryczne cleary- zdecydowanie.

Bardzo fajne auto, trafiło na ciekawego właściciela z pomysłami i żyłką złotej rączki. Mimo tych wad to autko na prawdę wspaniałe.

Pozdrawiam
troche mało widziałeś a z tymi clarami to poleciales, a co do kola to unikatowe a rh to juz oklepane i jakbys zobaczyc to prawie co 4 auto na nich jezdzi a ten gril chrom co proponujesz to czasami nie widziales w tesco i nie bylo czasami gratis chrom nakladek na lusterka :bajer:
zobacz do projektow trafiają auta nietuzinkowe a z tego co widze i co proponujesz to raczej napewno tu twoje auto nie trafi :smoke:



Awatar użytkownika
grzes283
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 08:19
Lokalizacja: Sopot Gdynia
Kontakt:

[BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: grzes283 » czw mar 10, 2011 19:12

1. Felgi przed Mercedesami zdecydowanie ładniejsza wg mnie. Lubię takie "śrubowane" oraz z większymi prześwitami, rozmiar 17" akurat.

- kwestia gustu :bigok:

2. Pakiet dekorów z "drewna" jest dla mnie marną próbą dodania ekskluzywności z Jaguara. Nie tyczy się to tylko Twojego samochodu, ale ogólnie nie lubię takiego czegoś. Co innego jeśli jest to Mercedes czy Jaguar za 100000<.

Nie wiedzę w tym próby dodanie ekskluzywności, raczej spasowania ze sobą elementów - Bora, jako sedan to raczej limuzyna, więc dreano jak najbardziej pasuje. Co innego MKIV :bajer:

3. Chromowane pedały oraz tuning-diody kojarzą mi się z wieśniakami, sam mieszkam na wsi i zdziwilibyście się jakich to tuningowców nie znam.

Co do diod, to mogę się z Tobą zgodzić, natomiast "chromowane pedały" - nie wypowiadam się. Poczytaj troszkę mój temat i się dowiesz, czy to są aby chromowane pedały :bigok:

Dodałbym chromowany grill

To jest dopiero agro-tunning :rotfl:

Ale mimo wszystko dziękuje za Twoją ocenę :pub: PozdraVWiam i zyczę poVWodznia :pub:


Mein VW

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe6433baf848b2ee.html][img]http://images46.fotosik.pl/315/fe6433baf848b2ee.jpg[/img][/url]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=233943

Awatar użytkownika
JacekB
let it green.
let it green.
Posty: 780
Rejestracja: śr mar 09, 2011 14:57
Lokalizacja: DPL

Re: [BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: JacekB » czw mar 10, 2011 20:14

daniocrack pisze:
JacekB pisze: troche mało widziałeś a z tymi clarami to poleciales, a co do kola to unikatowe a rh to juz oklepane i jakbys zobaczyc to prawie co 4 auto na nich jezdzi a ten gril chrom co proponujesz to czasami nie widziales w tesco i nie bylo czasami gratis chrom nakladek na lusterka :bajer:
zobacz do projektow trafiają auta nietuzinkowe a z tego co widze i co proponujesz to raczej napewno tu twoje auto nie trafi :smoke:

Kolego, nie tym tonem.
Grill wykonany z aluminium jest w porządku moim zdaniem gdy ma się wypolerowane standardowe Helle oraz nowy chromowany znaczek VW. Czarne kierunki Wolfsburga wcale mi się nie podobają bardziej niż cleary ale to jest rzecz gustu.

Proszę Cię abyś nie zabierał głosu na temat tego co jest oklepane a co nie bo widzę, że jeździsz Golfem IV a to nie jest żaden rodzynek na naszych drogach i szału nie ma wg mnie- to jest już fakt a nie rzecz gustu.
Po za tym nie robię zakupów w Tesco, ale skoro widziałeś taki grill to daj namiar bo jeśli jest taniej niż 200zł i jest rzeczywiście z aluminium bądź polerowanej na wysoki połysk stali to chętnie kupię.

Zgadzam się z tym, że do działu Projekty trafiają auta nietuzinkowe. Ja jestem studentem więc nie mam pieniędzy na rozpieszczania auta, ale dorabiam wystarczająco aby inwestować w oryginalne części bądź najwyższej jakości zamienniki. Zgadzam się również z tym, że moje auto szybko tu nie trafi, powód jest prosty- brak funduszów. Zapewniam Cię jednak, że mam wyobraźnię oraz pomysłów na godzinę tyle, że Twój umysł raczej nie jest w stanie tego nawet ogarnąć, sorry.

Od siebie napiszę tylko tyle, że mam 20 lat, lecz nie podniecają mnie raczej czarne kierunki i rzadko występujące felgi. Walenie też rzadko występują ale nie pociąga mnie chęć posiadanie jednego z nich. Podobnie to ma się do doczepiania znaczka GTI gdy się nie ma GTI, klasa sama w sobie. Dla mnie najlepsze i najpiękniejsze części do auta to części oryginalne i fabryczne. Przykładowo bardzo chciałbym nawet mieć radio Beta o ile miałoby USB. Podobnie z wszystkimi innymi częściami prócz drobnych elementów, felg, głośników czy bi-xenonów.

Moim zdaniem forum to miejsce gdzie można wyrazić własne zdanie. Ja wyraziłem a Ty naskoczyłeś na mnie bo mam zdanie inne od Ciebie. Stary dorośnij i pojmij na czym polega życie na forum.

Pozdrawiam.


Obrazek

Kupię:
- fotele 5d recaro lub półkubły czarno-białe
- dystanse przelotowe 20mm 5x100 z śrubami

Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: szczep » czw mar 10, 2011 20:28

JacekB, grill cały w chromie nie wychodził do bory tym bardziej polerowany stalowy czy co tam miałeś na myśli, Grzesiek ma pakiet ori chrom na Borze, lampy to rarytas z US zaślepki boczne to WOB Edition z Passka b4, więc chyba to nie wioska bo kilka dupereli naprawdę dużo kosztuje :helm:



Awatar użytkownika
żwirek
Caddy Mk1 TD
Caddy Mk1 TD
Posty: 492
Rejestracja: wt lis 02, 2010 13:22

Re: [BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: żwirek » czw mar 10, 2011 20:32

JacekB pisze:
daniocrack pisze:
JacekB pisze: troche mało widziałeś a z tymi clarami to poleciales, a co do kola to unikatowe a rh to juz oklepane i jakbys zobaczyc to prawie co 4 auto na nich jezdzi a ten gril chrom co proponujesz to czasami nie widziales w tesco i nie bylo czasami gratis chrom nakladek na lusterka :bajer:
zobacz do projektow trafiają auta nietuzinkowe a z tego co widze i co proponujesz to raczej napewno tu twoje auto nie trafi :smoke:

Kolego, nie tym tonem.
Grill wykonany z aluminium jest w porządku moim zdaniem gdy ma się wypolerowane standardowe Helle oraz nowy chromowany znaczek VW. Czarne kierunki Wolfsburga wcale mi się nie podobają bardziej niż cleary ale to jest rzecz gustu.

Proszę Cię abyś nie zabierał głosu na temat tego co jest oklepane a co nie bo widzę, że jeździsz Golfem IV a to nie jest żaden rodzynek na naszych drogach i szału nie ma wg mnie- to jest już fakt a nie rzecz gustu.
Po za tym nie robię zakupów w Tesco, ale skoro widziałeś taki grill to daj namiar bo jeśli jest taniej niż 200zł i jest rzeczywiście z aluminium bądź polerowanej na wysoki połysk stali to chętnie kupię.

Zgadzam się z tym, że do działu Projekty trafiają auta nietuzinkowe. Ja jestem studentem więc nie mam pieniędzy na rozpieszczania auta, ale dorabiam wystarczająco aby inwestować w oryginalne części bądź najwyższej jakości zamienniki. Zgadzam się również z tym, że moje auto szybko tu nie trafi, powód jest prosty- brak funduszów. Zapewniam Cię jednak, że mam wyobraźnię oraz pomysłów na godzinę tyle, że Twój umysł raczej nie jest w stanie tego nawet ogarnąć, sorry.

Od siebie napiszę tylko tyle, że mam 20 lat, lecz nie podniecają mnie raczej czarne kierunki i rzadko występujące felgi. Walenie też rzadko występują ale nie pociąga mnie chęć posiadanie jednego z nich. Podobnie to ma się do doczepiania znaczka GTI gdy się nie ma GTI, klasa sama w sobie. Dla mnie najlepsze i najpiękniejsze części do auta to części oryginalne i fabryczne. Przykładowo bardzo chciałbym nawet mieć radio Beta o ile miałoby USB. Podobnie z wszystkimi innymi częściami prócz drobnych elementów, felg, głośników czy bi-xenonów.

Moim zdaniem forum to miejsce gdzie można wyrazić własne zdanie. Ja wyraziłem a Ty naskoczyłeś na mnie bo mam zdanie inne od Ciebie. Stary dorośnij i pojmij na czym polega życie na forum.

Pozdrawiam.
kierunki Wolfsburga a co to??? to są tylko zaślepki tam nie ma kierunku
wypolerowane standardowe Helle co to??? mówisz o ori xenonie który tak wygląda a nie jest wypolerowany jak piszesz?
grill rzeczywiście z aluminium bądź polerowanej na wysoki połysk stali to chętnie kupię co to???? nigdy takiego czegoś nie było z takich metali i niema a piszesz że tylko ori stosujesz części a taki grill to wiocha
Także kolego przystopuj i się nie wypowiadaj każdy robi według swojego gustu, wklej swoją Bore to obejrzymy ori sztukę na ori częściach

i tak jak pisze szczep
szczep pisze:JacekB, grill cały w chromie nie wychodził do bory tym bardziej polerowany stalowy czy co tam miałeś na myśli, Grzesiek ma pakiet ori chrom na Borze, lampy to rarytas z US zaślepki boczne to WOB Edition z Passka b4, więc chyba to nie wioska bo kilka dupereli naprawdę dużo kosztuje :helm:


moja Bora http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=367183" onclick="window.open(this.href);return false;
mój Caddy mk1 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=414876" onclick="window.open(this.href);return false;
jest Golf mk1 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=611702" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
grzes283
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 08:19
Lokalizacja: Sopot Gdynia
Kontakt:

[BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: grzes283 » czw mar 10, 2011 21:02

Od siebie napiszę tylko tyle, że mam 20 lat, lecz nie podniecają mnie raczej czarne kierunki i rzadko występujące felgi. Walenie też rzadko występują ale nie pociąga mnie chęć posiadanie jednego z nich.

:rotfl: naprawdę dobre zdanie.

Kolego, bardzo dobrze, że masz własne zdanie. Ale poczytaj trochę forum, zasięgnij informacji co jest oryginalne, co jest zamiennikiem, a co to "rarytas". Ja też jestem zwolennikiem tylko oryginału, lecz niektórych rzeczy nie da się kupić w oryginale - to są tzw. rarytasy, do których "szary Polaczek" nie ma możliwości dojść. Wówczas można zrobić "druciarstwo artystyczne". Jednakże, te elementy, który wytknąłeś w moim szrocie, to nie jest wynik druciarstwa. Dla jasności:

Polerowane Helle, to jedyne oryginalne xenony dla Bory,
Czarne kierunki, to nie kierunki, tylko oryginalne ich zaślepki, swego czasu rarytas
Chromowane pedały, to oryginalne nakładki od Audi TT
Twój chromowany gril - to jedyny nie pasujący do niczego element w tej układance.

Jeżeli bierzesz się za krytykę, to zasięgnij informacji w danym temacie. Co innego sprawa gustu, a co innego niefachowe określanie rzeczy.Także proponuje się podszkolić :pub:


Mein VW

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe6433baf848b2ee.html][img]http://images46.fotosik.pl/315/fe6433baf848b2ee.jpg[/img][/url]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=233943

Awatar użytkownika
JacekB
let it green.
let it green.
Posty: 780
Rejestracja: śr mar 09, 2011 14:57
Lokalizacja: DPL

[BORA / JETTA] TDI - MILLENNIUM .....

Post autor: JacekB » czw mar 10, 2011 21:55

Pisząc o polerowanych helkach miałem na myśli swoje auto bo niedawno polerowałem lampy, które jak każdy wie matowieją i wyglądają nieestetycznie. Daje to duże wrażenie świeżości, które pasują do emblematu atrapy, który odświeżyłem u znajomego lakiernika. Xenony oglądałem kilka razy bo miałem okazję kupić, ale chciałbym już bixenony oraz nie wiem czy dałbym radę sobie z instalacją.

Co do chromowanego grilla to oczywiście zgadzam się z tym, że nie jest to oryginalny element, ale jest wg mnie bardzo ciekawy bo pasuje do Bory. Chcę sobie taki sprawić, ale póki co to oszczędzam na welurowe dywaniki na wiosnę oraz na ładne ich obszycie. Sam takiego nie mam, ale gdzieś na drodze widziałem takie cudeńko i zrobiło na mnie wrażenie.

Co do pedałów chromowanych to te nakładki osobiście mi się nie podobają i mogą być nawet z F-16 i ten fakt nie zmieni mojej opinii na ten temat.

Czarne kierunki- tu zwracam honor bo byłem święcie przekonany, że bajerka pokroju "dymionych" lamp tylnych, tutaj przyznaje się, że jak to się mówi "palnąłem babola".

szczep
To, że te rzeczy tyle kosztują to nie jest żaden powód aby tak wywyższać te części.
Dla mnie jest to jedynie znak, że właściciel nie szczędzi pieniążków i bardzo dba o swoją sikoreczkę.
Podkreślam, że nawet gdybym dostał fotel z Messerschmitta to i tak nie stanowiłby on dla mnie żadnej wartości w kwestii udoskonalenia auta, mógłby on być wyszywany skórą krokodyla i mieć złote elementy, i tak nie wstawiłbym go do auta bo to nie moja koncepcja.



Mimo wszystko podtrzymuje swoje wcześniejsze zdanie i MEGA SZACUNEK dla właściciela za włożony czas, pieniądz oraz serce.

Pozdrawiam


Obrazek

Kupię:
- fotele 5d recaro lub półkubły czarno-białe
- dystanse przelotowe 20mm 5x100 z śrubami

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości