Golf IV GTi BurberryWagon powered by ShauN^

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: guziolek » sob sty 29, 2011 20:34

Zrobione jest, mimo użycia tego wełnianego materiału, który nie jest jakiś super hiper pro do obić całkiem fajnie. Krata na słonecznikach i podsufitce się zgrywa. Krata na podsufitce jest prosta niepoprzeciągana, nieporozciągana, ogólnie proste linie i ładnie deseń zachowany. To czy komuś się widzi czy nie to już typowo kwestia gustu. Myślę że na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach, bo i te też powinno się robić przy odpowiednim doświetleniu wnętrza, odpowiednim obiektywem itp, bez tego to nawet najlepsze obszycie może tracić urok. Biza też w sumie wcale źle nie wygląda, bynajmniej mi się podoba, bo jednak podkreśla te niewielkie czerwone akcenty na kracie. Jedyne co mi się nie widzi, to białe uchwyty w drzwiach, mają pasować pewnie do środków foteli, ale mi jakoś zwyczajnie całe białe nie podchodza, może jakby same dekory był białe...
Skóra też wygląda jak dla mnie fajnie bo nie jest jakaś błyszcząca jak psie ..... no właśnie :jezor: no i te dziurkowane środki. Piszę to jako przeciwnik foteli skórzanych, bo jakoś po prostu tego nie lubię, jeśli już to półskóry mi się widza albo alcantara, a tutaj to na prawdę jakoś razem nieźle wyszło.
Ogólnie po za klamkami git i kawał kasy zapewne i roboty odwalony.



Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: ShauN » sob sty 29, 2011 20:38

guziolek ale uchwyty nie są białe (bo do czego miałyby pasować ;)) tylko beżowe.... Przyjrzyj się dokładnie, są to oryginały VW :) Jak widać masz rację, dobre naświetlenie to podstawa bo inaczej kaszana. Ale innych warunków nie miałem :) pzdr


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: luki07 » sob sty 29, 2011 22:36

ShauN, robota widze zrobiona na prawde profi, widac ze nie szyte na kolanie ale...hmm srodki foteli ktore teraz masz kremowe moze lepiej by wygladaly gdybys ta krate wlasnie zapodal?? nie wiem musze obejrzec to na zywca, narazie podoba mi sie ale do konca to do mnie nie przemawia :kac:



Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: PELE » sob sty 29, 2011 23:30

ShauN, gratki za modyfikację bo zapowiada się pod względem wykonania naprawdę nieźle
jak nie zobaczę na własne oczy to nic nie powiem bo oceniać po tych fotkach jest ciężko
ja powiem tak: coś czuję, że będzie najbardziej kontrowersyjny środek ostatnich dni... :los2:

ShauN pisze:Na oryginalny materiał burberry prawdopodobnie mnie i Ciebie do kupy razem nie byłoby stać
nie o to w tym wszystkim chodzi...
Ostatnio zmieniony sob sty 29, 2011 23:57 przez PELE, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Drops
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pn gru 29, 2008 13:49
Lokalizacja: DW

Re: Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: Drops » sob sty 29, 2011 23:55

ShauN pisze:Na oryginalny materiał burberry prawdopodobnie mnie i Ciebie do kupy razem nie byłoby stać ;) Poza tym wg.mnie ten materiał zwany dalej wełną płaszczową nie wygląda jak szmata. Ale dzięki za konstruktywną opinię :)
No nie wątpię. Cena za mb pewnie koło 1k, jak nie więcej (o ile oczywiście jest łatwo dostępna). Wiem ile musi Cie to kosztować pracy i pieniędzy, aczkolwiek uważam, że jeśli już coś robić, to porządnie (czyt. jak krata Burberry to oryginalna). To tak jak nosić ciuchy podróby - niby wygląda podobnie, ale jakość i wygląd już nie taki. Można było zapodać inną kratę (np. wolfsgruppe). Środek foteli też wyszedł jasno, ale być może to wina aparatu. Ogólnie IMHO podsufitka nijak pasuje do koloru skóry na fotelach. Oczywiście o gustach się dyskutuje, więc ważne, że Tobie się podoba :pub:

BTW teraz musisz zapodać klasyczne koło, żeby to się ładnie zgrało... Hmm moze RS? :hmm:



Awatar użytkownika
DuDa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1247
Rejestracja: pt sie 27, 2010 20:22
Lokalizacja: Wrocław / Lubin

Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: DuDa » ndz sty 30, 2011 00:19

Modyfikacje wnętrza wg. mnie na plus. Tylko materiały jakieś takie nieodpowiednie. Na fotkach ta podsufitka rzeczywiście wygląda trochę jak kocyk babci. Ciekawym pomysłem jest obszycie tylnej półki. Kolor tej skóry na fotelach trochę przypomina mi kozetkę u lekarza (te takie jaśniejsze plamki). Tego, że będzie oryginalny i będzie się wyróżniał odmówić jednak nie można. :pub:


Obrazek

Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: ShauN » ndz sty 30, 2011 00:29

Drops pisze:Środek foteli też wyszedł jasno, ale być może to wina aparatu
Troszkę bawiłem się kontrastem etc w programie, pewnie dlatego. Nie pozostaje nic innego jak oblukać autko na żywo gdzieś w PL ;) :pub:

Drops pisze:BTW teraz musisz zapodać klasyczne koło, żeby to się ładnie zgrało... Hmm moze RS?

A może coś takiego :food:


Obrazek




DuDa pisze:Kolor tej skóry na fotelach trochę przypomina mi kozetkę u lekarza (te takie jaśniejsze plamki)
Tego jeszcze nie słyszałem :rotfl: Dobre :D


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Awatar użytkownika
ociu
...
...
Posty: 2047
Rejestracja: sob maja 02, 2009 11:00
Lokalizacja: DOL\SBL
Kontakt:

Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: ociu » ndz sty 30, 2011 00:37

ShauN,

Poprostu :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: za włożoną prace, obada się Twój pomysł na środek na żywca, ale mi sie podoba :okej: śledze temacik cały czas :popcorn:


VENTO RIP :-(
CABRIO zaczynamy od nowa :-)

Awatar użytkownika
zonda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: wt cze 10, 2008 15:26
Lokalizacja: BI

Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: zonda » ndz sty 30, 2011 00:42

Dla mnie środek jest wyczesany! Świetny pomysł na boczki drzwi. MZ pięknie się wszystko komponuje i mam wrażenie, że wnętrze utrzymane w ciepłych kolorach będzie bardzo przytulne :) Tylna półka również jest fajnie wykonana. Bardzo oryginalnie i pomysłowo. Poprawiłeś nudę i niedociągnięcia Volkswagena!



Kucik1989
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: wt paź 05, 2010 13:10

Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: Kucik1989 » ndz sty 30, 2011 01:42

Podziwiam za wklad i prace wlozona w tapicerke



Awatar użytkownika
mosiek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 585
Rejestracja: wt maja 29, 2007 21:49
Lokalizacja: UK

Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: mosiek » ndz sty 30, 2011 02:02

ShauN pisze:A może coś takiego :food:
ten golfik teraz smiga w Londynie na 19 z m5 :food:


ObrazekObrazekObrazekObrazek

mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

Re: Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: mikew_86 » ndz sty 30, 2011 11:07

Conscious pisze:zacnie to wyszlo :bajer: chociaz jak pisalem wczesniej nie jestem za ta krata :helm:
Też podzielam zdanie, z początku byłem sceptyczny do tej kraty, ale ta skórzana tapicerka, a dokładnie jej kolor i obszycie czerwonymi nićmi + boczki... naprawdę super to wyszło. Gratuluję. :)



Awatar użytkownika
cegunio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: wt sie 03, 2010 20:40
Lokalizacja: wrocLOW

Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: cegunio » ndz sty 30, 2011 11:22

Bardzo fajnie to się prezentuje. Na pewno wniesie trochę kolorytu i powiew amerykańskiego stylu. Wielkie brawa za odwagę. Pionierzy zawsze napotykają się na trudności ;)



Awatar użytkownika
kalbi_vw
silver
silver
Posty: 912
Rejestracja: pn gru 13, 2010 21:50
Lokalizacja: Kozienice

Golf IV powered by ShauN^ ••• s.40 foty tapicerki •••

Post autor: kalbi_vw » ndz sty 30, 2011 11:26

jest dobrze auto ma być nieprzeciętne i jest środek robi dużą robotę pomyśl jeszcze nad konsolą :)


Moje auto: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... #p4524290/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości