[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
ZWANZIK
Forum Master
Forum Master
Posty: 1244
Rejestracja: sob lip 02, 2011 00:27
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: ZWANZIK » śr cze 26, 2013 14:56

GRUBAS :pub:


I <3 DIESEL POWER TDI =====
GTI TDI 20 Jahre był http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=454213 BYŁO.
Audi A4 B6 S line 1.9 TDI Quattro BYŁO.
Corrado 2.9 VR6 95" BYŁO.
Golf IV GTI TDI 25 Jahre 01" BYŁO.
Corrado TDI US 91".
S3 8P fl TDI CR
POLO 6Q GTI CUP Edition

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: Kevin_mkII » ndz cze 07, 2015 23:43

ehhhh 9 lat zleciało szybko.... wiele świetnych zlotów zaliczonych trójką, wiele osób poznanych dzięki nim i dzięki autku...ale przyszedł ten dzien.... cytując piosenkę: " ...To już jest koniec...."

tak to już jest koniec.... kończę ten projekt...jest trochę smutno bo wiele dobrego przeżyłem dzięki temu autu.


Masa wyrzeczeń nie wspomnę o kasie której już nie odzyskam...ale jedyne co mogę powiedzieć....

WARTO BYŁO!!!NICZEGO NIE ŻAŁUJE


Chyba dorosłem do tej decyzji.... Czas sprzedać to auto lub raczej co na dniach nastąpi: rozbiorę auto na części by odzyskać odrobine kasy wpakowanej.

Nie pchnęła mnie do tego sytuacja materialna ani personalna jak powiększenie rodziny.
Szkoda mi było gdy auto stało i marnowało się w garażu a niestety nawet wtedy generowało jakieś koszty. Auto stało się takie ze szkoda było nim jeździć bo się pobrudzi bo cos się stanie.. bo problemy z policja, a posiadanie auta by pojechać 2 razy w roku na zlot i 10 razy po wiosce zrobić objazd...przestało mnie bawić. Na co dzień mam audi a3 sportback 2.0tdi... auto fajne ale nie czarujmy się nie dające funu z jazdy... Golf daje fun ale rzadko z racji braku czasu i tego ze szkoda....no i postanowiłem kupić zabawkę na co dzień :) postanowiłem ze najpierw kupie nowe auto a potem wszystko sprzedam... i Audi i rozbiorę bądź sprzedam golfa i tak właśnie będzie.

chciałbym podziękować wielu osobom które pomogły mi w budowie tego auta:

przede wszystkim Bandziorowi i jego http://www.carsdream.com (mam nadzieje ze przy nowym projekcie tez będę mogl liczyć na niego :) )
Klariemu - za pomoc przy mechanice
Tomkowi Szołtyskowi - za pomoc podczas lakierowania auta
Drake'owi który pomagał z transportem silnika
Bilowi za pomoc w logistyce części z Niemiec
Saddamowi za klatkę i transport felg eta beta
LookazV6 - również za logistykę części
Tacie-za pomoc w dźwiganiu silnika przy swapie :)
Kozakowi za mental podczas swapa :)
Bestii - pomimo ze nasze drogi się rozeszły dziękuje za wiedze i za cenne informacje z mechaniki detailingu itp.,
i wszystkim tym którzy w mniejszym bądź większym stopniu przyczynili się do powstania tego projektu




niczego nie żałuje....budowy tego auta...bo dzięki niemu czegoś się nauczyłem jednak... na nim stawiałem swoje pierwsze kroki detailingowe dzięki czemu teraz rozwijam swoja firmę..
Tak wiec jak już pisałem... TO KONIEC! Czas na : :)

viewtopic.php?f=94&t=577253" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

dodam ze jeśli macie ochotę na jakieś części piszcie na mojego maila
bo jeśli będzie zainteresowanie zapcha się skrzynka privów

Krzysztof_wozniak@op.pl


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości