[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Zybi236 » pn sie 29, 2011 22:06

Heh, ja też sobie wmawiam, że potrzebuję większy a właśnie wróciłem z W-wy gdzie pojechałem z żoną, dwójką dzieci, wózkiem (pełnowymiarowa spacerówa), łóżeczkiem dla Małej,wielką torbą zabawek, wielką walizą ubrań dla czwórki na 1,5 tygodnia... dodam, że w bagażniku mam butlę na lpg w kole, dojazdówkę, skrzynkę narzędziową i wiaderko z kosmetykami samochodowymi :kac: Wszyscy się dziwili jak się spakowałem a nawet ja sam :hmm:
Wojtas, dokup trumienkę na dach i po co Ci większy :bigok:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Dani90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: pt maja 15, 2009 21:13
Lokalizacja: WM
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Dani90 » pn sie 29, 2011 22:45

A ja go rozumiem, z golfa porshe nie zrobi :D I choś trójka o dobry wóz to kiedyś i jego trzeba zmienić :helm:

Jakie auto teraz w planach? :helm:



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Fredi88 » pn sie 29, 2011 23:07

Dani90 pisze:z golfa porshe nie zrobi :D I choś trójka o dobry wóz to kiedyś i jego trzeba zmienić
super podejscie ;) dalej nie ma co dyskutowac bo mija sie to z celem ;) Nikt nie mowi ze mk3 to cudo, tylko ze szkoda tylu lat pracy nad tym jednym autem. Ja wiem, ze swojej mk3 juz nie sprzedam, chyba ze nie mialbym co do garnka wlozyc...



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: POOREK » wt sie 30, 2011 01:15

ajjj tam Wojtek chyba z krzesła spadłeś coś mi się wydaje :okej: to nie pierwsza twoja aukcja, auto doinwestowane, pora kupić drugie auto, nie koniecznie z 2005 roku, ale żeby było mega praktyczne i duże.. np passek b4 kombi, idealna w swojej prostocie konstrukcja, koszty eksploatacji bardzo niskie a jak się postarać to i z klimką sprawną kupisz... a tego zostawić jako rodzynka.. nie sprzedawaj, zastanów sie sam co CI sprawia uśmiech na twarzy.. że wszystkie złości na golfa odchodzą na bok jak idziesz nim pobrykać ;) tak czy siak, jeśli masz oszczędzoną kasę to może uda sie kupić za to coś starszego w dobrej kondycji, a jak nie to tak czy siak będziesz musiał zlokalizować mały zasiłek + dołożysz kasę z golfa... zastanów się czy warto, bo nawet ten nowy kiedyś straci na wartości.. tutaj wiesz co masz... z resztą różne przypadki po ludziach chodzą... i czasami sprzedaż jest jedynym wyjściem... ale myślę że u Ciebie jest więcej niż jedno wyjście, przemyśl jeszcze raz, chowaj auto pod kołdrę i kupuj coś z rozstawem 4x100 to zimówki z tego sobie wrzucisz :okej:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
tomciup
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 581
Rejestracja: pt lip 14, 2006 11:54
Lokalizacja: Tarnobrzeg-PL/Peterborough-UK
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: tomciup » wt sie 30, 2011 01:23

Sorry pociągne ten temat. Zybi236, Fredi88,POOREK macie racje takiego samego zdania jestem. Mam tą MK3 bo to jest moje "ja" i traktuje to nie tylko jako samchód do jazdy ale coś więcej. Przesiadujemy na forum setki godzin i i tyle samo przy autku żeby było wyjątkowe dla własnego siebie. A jak do głowy nic już nie przychodzi to ludzie sprzedają. Nie pojmuje tego. Twój wybór.
A nawiązujec
Dani90 pisze:z golfa porshe nie zrobi
to jakbyś zrobił to porsche to co zachował byś to auto. Hmm chyba też na sprzedaż by poszło.
Jak mało miejsca to alternatywa kup drugie auto. Bo przecierz ile taki golf jest wart $$$$ a jaki cię wiąże z nim sentyment?
OKi Pozwoliłem sobie na wylewność.:) Sorry za OT
Pozdro


VW górą VRa na osrto i Audi A6 na łagodnie.
viewtopic.php?t=153624_

Awatar użytkownika
DzigiGTI
Special Edition
Special Edition
Posty: 3325
Rejestracja: wt gru 07, 2010 09:54
Lokalizacja: KRA Ków
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: DzigiGTI » wt sie 30, 2011 01:35

Nie wiem czemu ale tak jest jak już sie nie ma co robić przy aucie to się sprzedaje,zamiast jeźdźić i cieszyć się tym co się zrobiło..Taka Pasja Tworzenia...Ma się póki się przy nim robi....


Wojtek ile cenisz za niego?>
Mam nadzieje że trafi w odpowiednie ręce :pub:


Powered by GTI
Mój Golfik
Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: A r t u r » wt sie 30, 2011 08:30

Ehhh no szkoda. Jak widzę Twoją wycenę, to ze sprzedażą raczej najmniejszych problemów mieć nie będziesz, bo auto zadbane i w idealnym stanie. Ale aż żal dupę ściska, oddać to za 5 tysi.
W tym sezonie normalnie nie wiem co się porobiło, że tyle ludzie chcę się pozbyć swoich rodzynków.
No ale cóż tak bywa, powodzenia w założonych planach.



Awatar użytkownika
Arczix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: śr gru 26, 2007 12:58
Lokalizacja: Ustrzyki Dolne/Kraków

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Arczix » wt sie 30, 2011 09:39

No Wojtek ;Da liczyłem ze przejedziemy sie do Katowic na SCP a tu samochodz na sprzedaz
Ciekawe co tam nowego zakupisz ja bym widzial B5FL


..::ReddeviL::..
Jeżdże nisko, leże na glebie....

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=182481
[url=http://img17.imageshack.us/my.php?image=6kg9rg8.gif][img]http://img17.imageshack.us/img17/5804/6kg9rg8.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Fredi88 » wt sie 30, 2011 09:42

A r t u r pisze:Jak widzę Twoją wycenę, to ze sprzedażą raczej najmniejszych problemów mieć nie będziesz
na "czesci" pewnie nie, w calosci za 10k raczej nikogo nie znajdzie na to auto. Popatrz na allegro co sie dzieje, po ile chodza auta. Niektore dopieszczone i wisza po 8 tys ktorys miesiac z rzedu. Z drugiej strony 5k za tak zadbana trojke to bardzo malo :) No nic, szkoda.... po 1 pewnie skonczy jak wiekszosc fajnych aut... kupi to jakiś "maniak" i bedzie co 2-3 miechy wędrował aż go ktoś zajedzie/roztrzaska itp. Po 2 szkoda ze wybierasz coś z poza vag ;) Chociaż z tym drugim ci się nie dziwię bo prawdziwy volkswagen skończył się z latami 90'. Szukając takiego passata b5 jest masa innych lepszych aut, mlodszych za mniejszy hajs a o wiele lepiej wyposazonych. No nic... powodzenia ci nie życze :grin: wręcz przeciwnie :P niech sie nie sprzeda ;) pozdro



Dani90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: pt maja 15, 2009 21:13
Lokalizacja: WM
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Dani90 » wt sie 30, 2011 10:17

Fredi88 pisze:super podejscie dalej nie ma co dyskutowac bo mija sie to z celem Nikt nie mowi ze mk3 to cudo, tylko ze szkoda tylu lat pracy nad tym jednym autem. Ja
Golf zawsze będzię golfem, ale zgodzę się z tobą że szkoda tyle lat pracy, no i tej trójki bo jest naprawdę mega, ale może kierownik chce coś innego teraz więc dlatego go rozumiem :pub:
tomciup pisze:to jakbyś zrobił to porsche to co zachował byś to auto
Takiego bym nie sprzedała na pewno :bajer:

Lecz mój taki śliczny nie jest i to i tak będę nim jeździł w tej cennie nie ma nic lepszego
Fredi88 pisze:Szukając takiego passata b5 jest masa innych lepszych aut
B5 to tak nawet b5fl dla mnie ogólnie passat to lipa, nigdy nie dorówna golfowi myślałem że kierownik pójdzie w jakieś audi



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: POOREK » wt sie 30, 2011 11:58

ale SCP może jeszcze odwiedzi :okej:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
inż. Mk2_marcin
Golfista
Golfista
Posty: 2034
Rejestracja: sob lis 07, 2009 18:05
Lokalizacja: Kraków

Re: [mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: inż. Mk2_marcin » wt sie 30, 2011 15:22

Wojtek pisze: Co do planów, to ścisłych nie mam, jest ok. 5 modeli, które trafiają w mój gust i budżet, większość spoza grupy vag...
spoza vag tzn?

będziesz też tak modził jak tą golfinę?


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Wojtek » wt sie 30, 2011 16:28

A r t u r, wiesz co wycena wyceną, ale zobaczymy jak to będzie ze sprzedażą... może się uda, na pewno mniej niż 5 tys za gołe auto nie przyjmę. A co do pozbywania się rodzynków - cóż począć

Arczix, eee tam myślę że do tego czasu się nie sprzeda ;)

Fredi88, wydaje mi się, że skończy się na sprzedaniu gołego, felgi osobno, opony osobno, a granie sobie zostawię/dam komuś w prezencie ;) co do b5fl i a6 - odpadają. Są młodsze i lepiej wyposażone auta ;)

Dani90, każde auto wcześniej czy później zmienia właściciela ;)

POOREK, no taki mam plan :) z karteczką "oddam w dobre ręce"

czarnybrat, wiesz co, ogólnie chodzi o wielkość passat, mondeo, vectra, alfa 166, peugeot 407 itd itp


Obrazek

Awatar użytkownika
inż. Mk2_marcin
Golfista
Golfista
Posty: 2034
Rejestracja: sob lis 07, 2009 18:05
Lokalizacja: Kraków

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: inż. Mk2_marcin » wt sie 30, 2011 16:34

Wojtek, bardziej rodzinne jeszcze polecam Volvo v 40 sam mam w rodzinie i jest niezawodne TDI


Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości