Golf MK2 4X4 V8 32V TURBO 2008 DRAG EDITION

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt sty 19, 2010 10:33

Chętnie się sprawdzę z tym tajnym potworem w nadchodzącym sezonie. Sam opublikowałem w kilku miejscach mój obecny projekt, choć jest również unikatowy na skale... światową.
TOMEKKK, a gdzie opublikowałeś ? :)

sorki za OT ale cos tam piszesz o swoim projekcie między wierszami, więc sie tu wyspowiadaj co tam Panie drutujesz i trytytkujesz ? :)



Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » wt sty 19, 2010 10:53

Sprawa jest wydaje mi się prosta, albo nie ma się czym tutaj afiszować, albo kolega evolution cierpi na wyolbrzymiony syndrom nieujawniania czegokolwiek przed konkurencją, jak i zwykłymi śmiertelnikami :grin: Moim zdaniem powinno się zdegradować ten temat, bo nie ma tutaj czego przeglądać.


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt sty 19, 2010 11:11

moze Evo sie boi że jak wklei fotke silnika w komorze, a nie na lewarku [edit: czytam jeszcze raz cały temat i na 36 stronie jest nie na lewarku :) ] to lud sie masowo rzuci na silniki V8 :) i zacznie do golfów zakładać
takich mototorowni w wersji 3,6 (bo chyba takiego ma Evo) ale nawet 4.2 (ABZ) to na allegro od groma do kupienia za 1500 PLN

a temat faktycznie ciezko ogarnać, bo na pierwszej stronie jeszcze opisy ze starym silnikiem, zero fotek, opisu itd
skoro temat w dziale projekty to i opis powinien być jakis lepszy ?
Ostatnio zmieniony wt sty 19, 2010 11:41 przez cowboy, łącznie zmieniany 1 raz.



Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » wt sty 19, 2010 11:50

Moim zdaniem out z projektów, dużo ciekawszych rzeczy można poczytać o zmianach w autach w dziale nasze auta, a do projektów nie trafiają.
Ja założe temat, że wsadzam v10 do mojego mk3 i tez powinien trafic do projektów, ale nikomu go nie pokaże, żeby nie skopiował. schowam w garażu i zbuduję sobie tor za domem co by mnie nikt nie zobaczył.
Jak dla mnie temat porażka. Mało informacji, które tak naprawde nie przyczynią się do kopiowania projektu, bo to że pokaże się zdjęcie auta i silnika nie pomoże zbyt w zbudowaniu drugiego takiego, tak samo jak opis jakie modyfikacje przeszedł silnik, jak ktos będzie miał kasę na takie mody to wyciśnie z tego silnika wszystko co się da. Przypuszczam, że na świecie ludzie tworzą takie projekty i je opisują z nawet zapewne dużą dokładnością, a to auto od długiego bardzo czasu wiadomo, że jest budowane (tak jest opisane) ale nie wiadomo czy w ogóle to jeździ tak naprawdę.



Awatar użytkownika
TOMEKKK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: pn lut 07, 2005 18:12
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: TOMEKKK » wt sty 19, 2010 13:24

cowboy pisze:
Chętnie się sprawdzę z tym tajnym potworem w nadchodzącym sezonie. Sam opublikowałem w kilku miejscach mój obecny projekt, choć jest również unikatowy na skale... światową.
TOMEKKK, a gdzie opublikowałeś ? :)

sorki za OT ale cos tam piszesz o swoim projekcie między wierszami, więc sie tu wyspowiadaj co tam Panie drutujesz i trytytkujesz ? :)
No właśnie -nie róbmy OT tym bardziej, że to projekt na bazie japońskiej techniki, więc z tym forum ma niewiele wspólnego ;)

Już niedługo premiera. Auto jest po testach a obecnie stoi u lakiernika. Można zajrzeć na jakieś forum Evo ;)


Diesel? Only in Ikarus !
[img]http://img4.imageshack.us/img4/3213/failsqv3.jpg[/img]
Digitun.pl

Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » wt sty 19, 2010 13:26

Auto u lakiernika już było ze 3 razy odkąd projekt sie zaczął i jakoś końca to nie wywróżyło, ja nie wierzę w to, że kiedykolwiek poznamy co siedzi w tym aucie, jak wygląda a tym bardziej jak jeździ. Wyścigi na ćwiarę straciły na popularności a to auto nadal w nich nie wzięło udziału.



Awatar użytkownika
TOMEKKK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: pn lut 07, 2005 18:12
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: TOMEKKK » wt sty 19, 2010 14:06

Marioo pisze:Auto u lakiernika już było ze 3 razy odkąd projekt sie zaczął i jakoś końca to nie wywróżyło, ja nie wierzę w to, że kiedykolwiek poznamy co siedzi w tym aucie, jak wygląda a tym bardziej jak jeździ. Wyścigi na ćwiarę straciły na popularności a to auto nadal w nich nie wzięło udziału.
Myślę, że w najbliższym sezonie ta dyscyplina przeżyje renesans, zwłaszcza uliczna klasa AWD, która jest coraz silniej reprezentowana


Diesel? Only in Ikarus !
[img]http://img4.imageshack.us/img4/3213/failsqv3.jpg[/img]
Digitun.pl

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt sty 19, 2010 14:51

Marioo pisze:Wyścigi na ćwiarę straciły na popularności a to auto nadal w nich nie wzięło udziału.
ale evolution napisał że to auto ma latać po zakrętach i ma rozkład masy 52/48

zgłebiałem kiedyś te silniki V8 i te stare są długie i cięzkie (nowsze z B6/B7 z rozrządem od strony skrzyni sa kilkanaście cm krótsze), wiec 200kg umieszczone przed przednią osią robi inne wrażenie niż silnik 180kg w poprzek :)
no ale pozyjemy zobaczymy...

EDIT:
Już niedługo premiera. Auto jest po testach a obecnie stoi u lakiernika. Można zajrzeć na jakieś forum Evo ;)
http://www.evo.org.pl/viewtopic.php?t=3498&start=0

TOMEKKK: szacun człowieku !!
Ostatnio zmieniony wt sty 19, 2010 15:15 przez cowboy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » wt sty 19, 2010 18:57

swoje widziałem :helm: :helm: :helm:
cierpliwie czekam na jazdę tym potworkiem :chytry:



dack23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 21:58
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: dack23 » śr sty 20, 2010 00:42

TOMEKKK - w tym tunelu przed silesią fajnie słychać, mozna tam pokręcić obroty, fotoradaru tam nie ma, tylko kamery przemysłowe, wiem i sam tam latam.........

będziesz gdzies prezentował furke ??
Ostatnio zmieniony śr sty 20, 2010 00:43 przez dack23, łącznie zmieniany 1 raz.


był golf mk1
był golf mk3
jest golf mk5

Awatar użytkownika
Dario84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1431
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 15:37
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Dario84 » śr sty 20, 2010 08:11

TOMEKKK, szacunek, naprawde swietny projekt


CTR Tuning: CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA, MECHANIKA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, HAMOWNIA GG:3995871 tel 693784122
Mój golfik: MK4 ASZ CTR
NASZE PRACE CTR: http://www.facebook.com/ctrtuning" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mariachi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: pn mar 05, 2007 16:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: mariachi » śr sty 20, 2010 10:49

Jak pisałem 2 str wcześniej
już 16ty :bigok:
to myślałem że czegoś się doczekamy , w końcu pod koniec grudnia były obiecane fotki, Jak widać to kolejna obietnica bez pokrycia.

Zgadzam się z
Marioo pisze:Moim zdaniem out z projektów, dużo ciekawszych rzeczy można poczytać o zmianach w autach w dziale nasze auta, a do projektów nie trafiają.
To jest najbardziej kozacki projekt na forum , V8 w mk2, wszyscy śledzą go z ogromną ciekawości, A tu zamiast jakiegoś fajnego opisu na 1 str, kilku fotek, ciekawych informacji, ( nie szczegółów technicznych ) JEDNO WIELKIE G...... .

Jedyny pozytyw jaki zaistniał dzięki temu że tu czasami zaglądam to to, że dowidziałem się o innym ciekawym projekcie . powodzenia TOMEKKK

Jak ktoś trafił tu żeby znaleźć coś ciekawego, to od razu napiszę żeby lepiej poczytał sobie ten temat http://www.evo.org.pl/viewtopic.php?t=3498&start=0

ewolution - pozdrawiam i życzę dużo sukcesów na ćwiartkę , gdzie jak to cowboy mądrze napisał
cowboy pisze:na zawody tez pojedzie zamaskowany siatką wojskową ?
Ostatnio zmieniony śr sty 20, 2010 10:51 przez mariachi, łącznie zmieniany 3 razy.



majkitdi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt lut 06, 2009 09:37
Lokalizacja: ddz
Kontakt:

Post autor: majkitdi » śr sty 20, 2010 11:55

mi rowniez bardzo podoba sie projekt uzytkownika TOMEKKK :)

a w tym topicu nie ma nic oprocz podawania kolejnych terminow z ktorych kazdy okazuje sie bzdura. mysle ze topic powinien zostac usuniety.
Ostatnio zmieniony śr sty 20, 2010 11:55 przez majkitdi, łącznie zmieniany 1 raz.


vw > all

Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » śr sty 20, 2010 12:01

Na pewno na dzień dzisiejszy powinien moim zdaniem zostać przesunięty do działu nasze auta bo do projektów się nie nadaje.
Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości