[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: czajaa22 » ndz mar 11, 2012 17:35

No dobra czas coś nabazgrać żeby bi było że się nic nie dzieje. Staram się chociaż troszkę modzić i poprawiać co się da. Przyszedł sezon auto wróciło na wyspy i trzeba zglebować ponownie bo tutaj wiosna zawitała. Teraz na przód przyjdą dystanse 3mm zejdzie trochę niżej na tyle niestety było już max na nakrętce i postanowiłem ze wywalę regulacje ale boję sie ze sprężyna nie będzie siedziała prawidłowo jakieś sugestie chce zostawić to całe mocowanie regulacji tylko nakrętkę wywalić tym sposobem zejdzie jakieś 10mm w dół, czy może całą regulacje wywalić wtedy może być za nisko :kac:

Kolejnym planem jest malowanie podsufitki na czarno i do tego paru innych elementów zobaczymy. Trochę problemów wynikło z heblami chyba się trochę zapowietrzyły od tak długiego letargu no i kierownice w turbinie trzeba pogimnastykować też myślę że się zastała bo lekko przeładowuje na jałowych po ostrym butowaniu.
Nie wiem co się stało z mikro stykami w zamkach bo cala strona od pasażera nie działa tzn po otwarciu drzwi nie zapala się lampka też tak nagle nie wiem o co chodzi czy to możliwe ze oba tak padły?

Pisałem o sprzedaży auta i nadal chodzi mi to po głowie ale jak narazie jeszcze trzeba się trochę nacieszyć klekotem :okej:


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: truckman » ndz mar 11, 2012 20:25

Nie maluj tylko oklej jakimś materiałem. Nie idź na skróty, najwyżej się odklei w sezonie to na lepszy klej przykleisz i styka


Obrazek

Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

Re: [GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: czajaa22 » ndz mar 11, 2012 22:44

truckman pisze:Nie maluj tylko oklej jakimś materiałem. Nie idź na skróty, najwyżej się odklei w sezonie to na lepszy klej przykleisz i styka
Nie idę na skróty widziałem ja to wygląda na aucie i jest spoko polecają ta farbę plastiki będę kombinował nie będę malował będzie pomieszane chce być oryginalny. Szukałem materiału ale nic nie mogłem znaleźć w kolorach kremowo czarnych

" onclick="window.open(this.href);return false;

Ty mi lepiej powiedz co z tym tyłem pokombinować czy osadzać springi na tych regulacjach czy podobnie jak w ori na samym dole i wywalić tą regulacje chyba że inne springi dorwać bo te są dupne za miękkie moim zdaniem.


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
hunterek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1141
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 23:01
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: hunterek » ndz mar 11, 2012 23:30

czajaa22, wywal regulacje z tylu, bedzie dobrze siedzialo :) ja mialem w golfie i borze wywalone :)



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: truckman » ndz mar 11, 2012 23:38

hunterek, ty to zacznij o samochody najpierw dbać a później się w tuningi baw. Widziałem Bore na drugi dzień po odkupieniu od ciebie, lakier to jakaś kpina... Sry, ale kupując auto w takim stanie trzeba o nie dbać.


Obrazek

Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: czajaa22 » pn mar 12, 2012 00:02

truckman, aż tak żle było a tak ładnie wyglądała na zdjęciach :bigok:
Obadam jak będzie siedział bonie chcę żeby po pewnym czasie springa mi przeleciała na dół bo siedzisk starych nie ma musiałem wywalić bo regulacja nie wchodziła. Po pewnym okresie użytkowania gwintu MTs mogę śmiało stwierdzić że nie jest on na porządne gleby za miekki niestety i muszę poszukać jakiegoś innego jak się znajdzie jakaś okazja.
Między czasie trzeba wymienić olej i dotąd jeździłem na motul 10W40 tym razem zmieniam oliwę na liqui moly
http://www.ebay.co.uk/itm/Liqui-Moly-Oi ... 46019aa612" onclick="window.open(this.href);return false;

Nie mogę znaleźć czy spełnia on normę :kac: Chyba że taki DIESEL LEICHLAUF 10W-40 tutaj jest norma 505.00


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
GoNzO !!!
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: sob mar 14, 2009 19:12
Lokalizacja: Wielkopolska

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: GoNzO !!! » śr mar 14, 2012 23:21

czajaa22, gwint MTS jest chyba najmiękciejszy z tych wszystkich. Mogę Ci polecić twarde odboje TA-Technixa, które u mnie pomogły przy gwincie KW ale auto straciło na komforcie jazdy i trochę na właściwościach jezdnych :?


Moje MK4 25 Jahre GTI
viewtopic.php?t=266320" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
VWojtasDE30
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: czw lis 24, 2011 14:39
Lokalizacja: Gliwice--DE.

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: VWojtasDE30 » czw mar 15, 2012 09:39

Piekny golf :hmm: szacun za wlozona prace i serce :prayer: :wgore: co tu wiecej pisac autko rewelacyjne :bigok: Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
kacpersky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 745
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 12:54
Lokalizacja: Koszalin/Manowo
Kontakt:

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: kacpersky » pt mar 16, 2012 12:43

ja nie mam regulacji od w sumie roku ( na zime nia zakladalem ). przycierka jest ale tylko dlatego ze mam dystans 25 mm na strone zalozony i troszke za bardzo wystaja kolka. ale jak jezdze sam lub z pasazerem to nie ma problemu. wyglad za to jest zajebisty wiec taki wariant ci polecam... no chyba ze kupisz gwint np HR ktory ma o 20-30 mm wieksza regulacje z tylu. ale to wiadomo dodatkowe koszta. pozdro


Obrazek
Sprzedam Grill do VW Bory bez znaczka, pomalowany na czarno 50 zł

eden1992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: sob gru 17, 2011 00:23

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: eden1992 » pt mar 16, 2012 23:26

Fura robi ogromne wrażenie ;D
Pisałem o sprzedaży auta i nadal chodzi mi to po głowie ale jak narazie jeszcze trzeba się trochę nacieszyć klekotem
Zmieniasz na nowszy model?


Sprzedam fabrycznie nowe wyświetlacze full fis do liczników z MK4
Wymiana za dopłatą.

Kontakt: 513680655 lub PW

Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: czajaa22 » sob mar 17, 2012 13:05

GoNzO !!!, No i właśnie nie jestem za bardzo za taką operacją może poszukam jakiś innych sprężyn może siądzie niżej na przód już dystanse doszły więc zobaczymy.
kacpersky, Skoro mówisz to zobaczymy muszę trochę czasu znaleźć aby wszystko ogarnąć na spokojnie jak masz osadzone te springi tylko nakrętkę wywaliłeś czy całą regulacje i siedzi na ori wkładkach bo ta wkładkę musiałem wywalić przy zakładaniu całej regulacji i teraz nie mam jej :kac:

Najgorsze jest to że za każdym razem jak śmigam na prom muszę auto podnosić bo nie mieszczę się tam :kac: Trochę wnerwiające ale 2 razy do roku jeszcze do przeżycia a już wkrótce powrót do kraju wiec looz :bigok:
eden1992,
Zmieniasz na nowszy model?
Sam nie wiem raczej nie na nowszy z golfa jeszcze trochę się nim nacieszę a jak już przyjdzie do sprzedaży to następne będzie audi :okej:


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: czajaa22 » wt mar 27, 2012 23:04

Panowie może wy mi powiecie co jest grane. Lekkie przeładowanie na wskaźniku na biegu jałowym czasami około 0.2. Auto czasami przyspiesza lepiej czasami gorzej wiadomo że sa wtryski do regulacji bo już nie trzymają ciśnienia ale tez zaworek kata wtrysku na pompie nie trzyma czy to może być przyczyna tych wahań mocy? jakie są objawy kiedy pompa nie trzyma kata wtrysku? Auto stało pol roku może kierownice się trochę zapiekły co o tym sądzicie? Rozebrać i wyczyścić? Turbina zakładana rok temu ale ze względu na wtryski i setup ustalona jest bogata dawka paliwa i pewnie sporo osadu tam już siedzi nie wiem co o tym sądzić. W następnym miesiącu wysyłam wtryski do regulacji może poczekam z demontażem turbiny tylko poruszam kierownicą :kac:


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: truckman » śr mar 28, 2012 10:43

czajaa22, ja bym najpierw wyregulował co trzeba, później trochę mu dał na ciepłym, tzn jakaś autostradka czy coś i pełen ogień przez 20 km, tak najlepiej jest bo takie sprinty co chwilę to nic nie dadzą ;) Mój dopiero przestał mieć problem z turbiną która sie zapiekała jak zacząłem jeździć autostradą regularnie i wtedy temperatura jest taka ze syf się usuwa. :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Post autor: czajaa22 » śr mar 28, 2012 22:01

truckman, No może i masz racje, zrobię wtryski i się zobaczy, już mnie też to auto powoli zaczyna wnerwiać no ale tak to już bywa :kac:


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości