[GOLF MK4] R:.arl

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

R:.arl

Post autor: lolo_golf » pn gru 27, 2010 12:49

gluszcz pisze:Nie spieszy mi się ze sprzedażą ,a młodzieniec który ma zwieśniaczyc auto może ******* ze swoja kasą
:pub: Też tak raz miałem :crazy: Najlepsza jest mina gościa. Niby przyjeżdża oglądać auto z myślą o kupnie a ty mu mówisz że nie sprzedasz :foch: :foch:



marcingolf88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 27, 2010 18:10

Re: [GOLF MK4] R:.arl

Post autor: marcingolf88 » pn gru 27, 2010 21:07

witam potrzebuje instrukcji jak pokolei od poczatku wymienic popzchacze przy golfie4 . i czy wymienie uszczelniacze zaworow bez zdejmowania glowicy? i czy po wymianie tego jak juz bzm zrobil musze podlanczac pod komputer auto i czy przy wymianie popychaczy musze wymienic olej i filter olejowy z gory dziekuje



struna7

[GOLF MK4] R:.arl

Post autor: struna7 » pn gru 27, 2010 21:17

marcingolf88 pisze:witam potrzebuje instrukcji jak pokolei od poczatku wymienic popzchacze przy golfie4 . i czy wymienie uszczelniacze zaworow bez zdejmowania glowicy? i czy po wymianie tego jak juz bzm zrobil musze podlanczac pod komputer auto i czy przy wymianie popychaczy musze wymienic olej i filter olejowy z gory dziekuje

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Awatar użytkownika
FisheR
...
...
Posty: 3579
Rejestracja: ndz cze 15, 2008 22:40
Lokalizacja: Pelplin>Silent Hill
Kontakt:

[GOLF MK4] R:.arl

Post autor: FisheR » pn gru 27, 2010 21:21

nie robmy OT z projektu... 3 ostatnie posty out


MK IV TDI 4MOTION :dol:
Obrazek

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

[GOLF MK4] R:.arl

Post autor: gluszcz » pn gru 27, 2010 22:35

marcingolf88 pisze:witam potrzebuje instrukcji jak pokolei od poczatku wymienic popzchacze przy golfie4 . i czy wymienie uszczelniacze zaworow bez zdejmowania glowicy? i czy po wymianie tego jak juz bzm zrobil musze podlanczac pod komputer auto i czy przy wymianie popychaczy musze wymienic olej i filter olejowy z gory dziekuje
Hm ,co prawda ja nie chciałem tego robić sam tylko chciałem dać to jakiemuś magikowi ale tu masz temat cowboya i tam jest sporo wyjasnione
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=107505" onclick="window.open(this.href);return false;
ja chciałem wszystko za jednym zamachem wymienić wałek,szklanki,panewki,uszcz. trz.,uszczelniacz wałka,pompa wody + rozrz. + oleje i filtry .Po mojemu nie trzeba zrzucać głowicy do uszczelniaczy trzonka zaw. a olej powinien byc wymieniony .Ogólnie zapytaj na tech. bo jest kilka myków przy samej wymianie .....google też wiele na pewno powiedzą :bigok:



gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

[GOLF MK4] R:.arl

Post autor: gluszcz » śr sty 05, 2011 23:52

poszlo na giełdę ,może znajdzie się ktos kumaty bo narazie sami spece od tuningu mi sie przytrafiają :panna:
radas -no nie o tobie ,czekam :pub:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1400783891" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

[GOLF MK4] R:.arl

Post autor: Radas » czw sty 06, 2011 08:27

gluszcz pisze:poszlo na giełdę ,może znajdzie się ktos kumaty bo narazie sami spece od tuningu mi sie przytrafiają :panna:
radas -no nie o tobie ,czekam :pub:
spoko ja się staram jeszcze opchnąć grata,ale jest ciężko cały czas mam nadzieję że się uda...



mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

[GOLF MK4] R:.arl

Post autor: mikew_86 » ndz sty 09, 2011 13:51

To auto miało już tyle rzeczy modzonych, że przebieg 200K to widział chyba tylko silnik. Tym bardziej jakbyś przekręcił na te 150K to nikt by się nie kapnął, bo auto wygląda jakby miało jeszcze mniej i w zasadzie sporo części ma dużo niższy przebieg, bo są nowe.

Inna sprawa to to, że nie uchronisz auta przed małolatem jak taki się na nie uprze... następnym razem wyśle starego i nawet nie będziesz wiedział jak auto trafi do gnoja. Ewentualnie sytuacja, że ty sprzedasz komuś ogarniętemu, a ta osoba z czasem komukolwiek. Ja bym sprzedawał byle płacili.



Awatar użytkownika
TheBoogie
...
...
Posty: 398
Rejestracja: pn lut 08, 2010 23:38
Lokalizacja: Świebodzice
Kontakt:

[GOLF MK4] R:.arl

Post autor: TheBoogie » ndz sty 09, 2011 18:02

A nie myslales czasem by swojego granata sprzedać jako seria i czesci ktore juz masz czyli, zderzaki, lampy, licznik, fotele + kanapa przelozyc do tego :D

http://moto.allegro.pl/vw-golf-r32-uszk ... 37167.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:okej:

Wszytsko masz tylko kwestia pomalowac zderzaki jeszcze raz :D i masz ori R32 :D


Obrazek

Awatar użytkownika
Bio
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 941
Rejestracja: czw cze 11, 2009 13:45
Lokalizacja: Kłodzko

[GOLF MK4] R:.arl

Post autor: Bio » ndz sty 09, 2011 18:06

BoogieG, gluscz wypowiadał się o tym aucie w kąciku bodajże. Ponoć trzeba tam zrobić trochę więcej niż tylko przełożyć cześci ;)


Obrazek

Szukasz porady n/t detailingu czy profesjonalnych kosmetyków ? Napisz w nowym dziale
http://forum.vwgolf.pl/viewforum.php?f=175

Awatar użytkownika
dn501
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 00:38
Lokalizacja: Warszawa

[GOLF MK4] R:.arl

Post autor: dn501 » ndz sty 09, 2011 19:46

gluszcz, Golf piękny gratuluje! Jak bym w najbliższym czasie znalazł na ulicy 10k to sprzedaje swojego i biorę od ciebie granatowego i to bez zastanawiania :grin:



Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

[GOLF MK4] R:.arl

Post autor: Radas » ndz sty 09, 2011 20:14

dn501 pisze:to sprzedaje swojego
też tak powiedziałem i próbuję już 5 tydzień. Weź tu sprzedaj golfa....
BoogieG pisze:A nie myslales czasem by swojego granata sprzedać jako seria i czesci ktore juz masz czyli, zderzaki, lampy, licznik, fotele + kanapa przelozyc do tego :D

http://moto.allegro.pl/vw-golf-r32-uszk" onclick="window.open(this.href);return false; ... 37167.html

:okej:

Wszytsko masz tylko kwestia pomalowac zderzaki jeszcze raz :D i masz ori R32 :D
ty w ogóle czytasz posty wiesz co się dzieje??? ten golf już chyba ze 2 razy był przez piotra w kąciku opisywany i nie tylko



Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

[GOLF MK4] R:.arl

Post autor: Frykas » ndz sty 09, 2011 21:40

taki mial plan zeby tego golfa kupic ;) nawet go sprawdzalem mu w Elsie ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Marcinek
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 1177
Rejestracja: sob sie 21, 2004 00:37
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

[GOLF MK4] R:.arl

Post autor: Marcinek » pn sty 10, 2011 16:28

Cześć Piotrek, widzę że pozbywasz się swojej perełki ale wiem że zamienisz to na pewno na coś lepszego. Życzę sprzedania tego no i kupna wymarzonej .:R ;]



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości