[GOLF MK4] R:.arl

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

R:.arl

Post autor: gluszcz » czw gru 23, 2010 23:06

Bio pisze:Akurat wątpię żeby auto gluszcza, było brudne :grin: Te fotele mają tą wadę że wyciera się strasznie materiał na środku fotela.
zgadza się.......tapicerka prana była tego lata



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

R:.arl

Post autor: Kamel » czw gru 23, 2010 23:21

Bio pisze:Te fotele mają tą wadę że wyciera się strasznie materiał na środku fotela.
gluszcz pisze:zgadza się
Bo to się robi w czasie postoju na tylnej kanapie, a nie w czasie jazdy na fotelu kierowcy :jezor:

No ale VW niestety dał tu ciała jak z tą gumą na plastikach i te wstawki mają ograniczoną wytrzymałość :grrr:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
mef13337
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: czw cze 24, 2010 15:42
Lokalizacja: UK / Tarnów / M-ka

R:.arl

Post autor: mef13337 » pt gru 24, 2010 12:17

wesołych świąt ;) i pomyślności w nadchodzącym nowym roku i sezonie! :D
:balwanek:


Obrazek

Dani90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: pt maja 15, 2009 21:13
Lokalizacja: WM
Kontakt:

R:.arl

Post autor: Dani90 » sob gru 25, 2010 01:13

gluszcz pisze:zgadza się.......tapicerka prana była tego lata
A myślałem już że znalażłem coś zaniedbanego :hmm:



gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

R:.arl

Post autor: gluszcz » ndz gru 26, 2010 12:56

Kamel pisze:Bo to się robi w czasie postoju na tylnej kanapie, a nie w czasie jazdy na fotelu kierowcy
w czasie jazdy :food:
mef13337 pisze:wesołych świąt ;) i pomyślności w nadchodzącym nowym roku i sezonie! :D
thx,wzajemnie :okej:
Dani90 pisze:A myślałem już że znalażłem coś zaniedbanego
:hmm:

Wszyscy chcą bym nie sprzedawał i nawet taki zestaw liftowy arl poskładali na zachęte :bajer:

Obrazek


wałek,popychacze,panewki,uszczelniacz wału,uszczelniacze trzonków z.,zestaw uszcz. AL-ek,rozrząd,pompa + filtry



Awatar użytkownika
pavo71
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 14, 2009 14:44
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

R:.arl

Post autor: pavo71 » ndz gru 26, 2010 13:17

Niedługo całe auto będzie jak nowe tyle tych zestawow liftowych ;d I ten kolor LB5N chyba najładniejszy dla golfa :P A tak przy okazji ciezko znaleźć drugie tak zadbane auto które było by robione z pasją bez patrzenia na kase :) gratuluje pomysłowości i życzę pozostania przy projekcie golfa :) :bigok: :okej:


Obrazek

majkitdi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt lut 06, 2009 09:37
Lokalizacja: ddz
Kontakt:

R:.arl

Post autor: majkitdi » ndz gru 26, 2010 13:23

gluszcz hahahaha
niezle prezenty dostajesz :bigok: to taka sugestia, ze zdrowy pdek z gt22 >>> 3.2 n/a :D


vw > all

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

R:.arl

Post autor: KonradzikIV » ndz gru 26, 2010 14:07

kupujecie tego golfa czy nie ?

bo ten sknera nie chce mi sprzedać paru teili z sezonu 2011.....

auto cód miód orzeszki...... :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:


Obrazek

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

R:.arl

Post autor: gluszcz » ndz gru 26, 2010 14:41

pavo71 pisze:Niedługo całe auto będzie jak nowe tyle tych zestawow liftowych ;d I ten kolor LB5N chyba najładniejszy dla golfa :P A tak przy okazji ciezko znaleźć drugie tak zadbane auto które było by robione z pasją bez patrzenia na kase :) gratuluje pomysłowości i życzę pozostania przy projekcie golfa :)
No ale jak przychodzi do sprzedazy to nikt tego nie widzi że gratów nowych sporo i wszystko markowe :panna: wszyscy wybrzydzają :foch: :foch:
majkitdi pisze:niezle prezenty dostajesz :bigok: to taka sugestia, ze zdrowy pdek z gt22 >>> 3.2 n/a :D
zgadza się ale wiesz że to 3,2 nie bedzie długo jeździło bez doładowania :grin:
KonradzikIV pisze:kupujecie tego golfa czy nie ?

bo ten sknera nie chce mi sprzedać paru teili z sezonu 2011.....
no sa rzeczy które by idealnie siadły do srebrzaka i mam nadzieje że tak sie stanie ,dobrze ze skusiłem Cie na R... :okej:
KonradzikIV pisze:auto cód miód orzeszki......
eheh no no tylko kupujacy tego nie widzą :rotfl:



Awatar użytkownika
Kywak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: czw lut 05, 2009 13:48
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

R:.arl

Post autor: Kywak » ndz gru 26, 2010 17:15

gluszcz, moim zdaniem to chyba trzeba byc kompletnym ignorantem, zeby przyczepic sie do czegos w takim samochodzie, serio glowa mala :kac: . A napisz szczerze, czego to sie ludzie czepiaja, pewnie tego, ze przebieg powyzej 200K, a wszystkie na allegro z tego rocznika maja 100-150K maks, hahah :panna: . Jak tak to skrec szafe na 130K, to pewnie pojdzie w 2 dni z pocalowaniem reki i nikt sie nawet nie kapnie, ze szafa byla skrecona tylko beda same ochy i achy, jak to fura nie zadbana i jaki maly przebieg autentyk... Ech, Polska... Dochodze coraz czesciej do wniosku, ze w tym kraju to latwiej sprzedac szemranego ulepa, gdzie zaraz wszystko jest/bedzie do wymiany, niz sprawdzony zadbany samochod, o ktory sie dbalo, porazka troche...


Było: MK2 1.9 TDI AHF+++
Było: MK4 1.9 TDI ARL+
Było: MK3 1.8T AUQ+++
Jest: Przejściowo Mk2 1.8RP

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

R:.arl

Post autor: gluszcz » ndz gru 26, 2010 19:02

Kywak pisze:A napisz szczerze, czego to sie ludzie czepiaja, pewnie tego, ze przebieg powyzej 200K, a wszystkie na allegro z tego rocznika maja 100-150K maks, hahah :panna:
zgadza sie ,większość woli magiczne 150-160 tyś przebiegu z allegro niż pewne 240 u mnie :panna:
Kywak pisze:ak tak to skrec szafe na 130K, to pewnie pojdzie w 2 dni z pocalowaniem reki i nikt sie nawet nie kapnie, ze szafa byla skrecona tylko beda same ochy i achy, jak to fura nie zadbana i jaki maly przebieg autentyk... Ech, Polska... Dochodze coraz czesciej do wniosku, ze w tym kraju to latwiej sprzedac szemranego ulepa, gdzie zaraz wszystko jest/bedzie do wymiany, niz sprawdzony zadbany samochod, o ktory sie dbalo, porazka troche...
Sam teraz ogladam auto dla siebie i naprwde jestem *#cenzura#*...jak jade i stan auta jest inny niz w ogloszeniu :grrr: :grrr: dlatego napisałem o granatowym wszystko co ma wpływ na tranzakcje /chyba wszystko.../

ogólnie ludzie chcą serie a mi szkoda auta rozbierać ,by jeden młodzieniec w skórze racing :panna: co chciał całego, był nawet z kasą ale powiedziałem mu że to auto nie dla niego ...zrobił scene w garage i ozięble sie rozstaliśmy :helm:

Liczę ze radas sie jakos wyrobi z $$$$ i przytuli go do siebie :grin:



Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

R:.arl

Post autor: Radas » ndz gru 26, 2010 21:33

gluszcz pisze:Liczę ze radas sie jakos wyrobi z $$$$ i przytuli go do siebie :grin:
słyszałem że gość nawet kombinuje lewą kasę co by szybciej go przytulić :food: :food: :food:



Awatar użytkownika
Kywak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: czw lut 05, 2009 13:48
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

R:.arl

Post autor: Kywak » ndz gru 26, 2010 21:34

gluszcz pisze:zgadza sie ,większość woli magiczne 150-160 tyś przebiegu z allegro niż pewne 240 u mnie :panna:
Czyli, tak jak podejrzewalem, ech, tragedia... Szkoda, ze ludzie nie zdaja sobie sprawy, ze te ich cudenka z allegro, co niby maja 150-160 tyś przebiegu w rzeczywistosci beda miec czesto nawet wiecej niz autentyczne 240K u Ciebie...
gluszcz pisze:Sam teraz ogladam auto dla siebie i naprwde jestem *******...jak jade i stan auta jest inny niz w ogloszeniu :grrr: :grrr: dlatego napisałem o granatowym wszystko co ma wpływ na tranzakcje /chyba wszystko.../

ogólnie ludzie chcą serie a mi szkoda auta rozbierać ,by jeden młodzieniec w skórze racing :panna: co chciał całego, był nawet z kasą ale powiedziałem mu że to auto nie dla niego ...zrobił scene w garage i ozięble sie rozstaliśmy :helm:

Liczę ze radas sie jakos wyrobi z $$$$ i przytuli go do siebie :grin:
A ten mlodzieniec, co byl z hajsem to po prostu jakis nagrzany malolat byl? Z jednej strony faktycznie szkoda takiemu sprzedac zadbane auto, bo pewnie po 2 tygodniach powiesi je na drzewie, czy cos takiego, ale z drugiej strony biznes to biznes i lepiej sprzedac takiemu, jak chce wziac ze wszystkim i ma kase, niz ze tak sie wyraze "bujac sie" z autem w nieskonczonosc :( .

Tak, czy inaczej zycze powodzenia przy sprzedazy, bo naprawde super fura, az szkoda sie z nia rozstawac :okej: :satan: . Gdybym obecnie sam szukal IV, to wzialbym w ciemno, ale mam juz jedna, heh ;) .


Było: MK2 1.9 TDI AHF+++
Było: MK4 1.9 TDI ARL+
Było: MK3 1.8T AUQ+++
Jest: Przejściowo Mk2 1.8RP

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

R:.arl

Post autor: gluszcz » ndz gru 26, 2010 22:54

radas8412 pisze:słyszałem że gość nawet kombinuje lewą kasę co by szybciej go przytulić
hehe działaj działaj bo nie chce dać w złe ręce granata,czekam Cierpliwie na Ciebie :pub:
Kywak pisze:A ten mlodzieniec, co byl z hajsem to po prostu jakis nagrzany malolat byl? Z jednej strony faktycznie szkoda takiemu sprzedac zadbane auto, bo pewnie po 2 tygodniach powiesi je na drzewie, czy cos takiego, ale z drugiej strony biznes to biznes i lepiej sprzedac takiemu, jak chce wziac ze wszystkim i ma kase, niz ze tak sie wyraze "bujac sie" z autem w nieskonczonosc
Nie spieszy mi się ze sprzedażą ,a młodzieniec który ma zwieśniaczyc auto może *#cenzura#* ze swoja kasą :ass: :ass:



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości