[MK2] Golf Country syncro 1.9 TD AAZ - rzynch do odratowania

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Re: [MK2] Golf Country syncro 1.9 TD AAZ - rzynch do odratowania

Post autor: kret077744 » sob paź 26, 2019 10:51

Dawno sie nic nie działo przy aucie, więc czas założyć biał rękawiczki. Operacja zmiany sprzęgła wiskotycznego. dla dociekliwych, trzeba również odkręcić tylni stabilizator żeby wiskoza wyszła bez problemów.

Obrazek

Dawcą został oryginalny most, na którym wiskoza działa bez zarzutów.
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Niestety chyba od leżenia owa wiskoza również nie reaguje zbyt szybko, więc trzeba będzie zregenerować sprzęgło. Ku temu mam już olej.


Golf zaliczył kilka zlotów - konkretnie 3 w tym roku. Reszta zdjęć to moja zbawa fotografią.

1. Classic mania Sosnowiec - zlot jak zlot, połowa aut nie ruszona, dlatego czasem jestem za jakąś wstępną selekcją niż wpuszczać np VW Vento w serii, które do zabytku mają tyle samo co golf 3. Na szczęście było też sporo najprawdę fajnych bryk, ale jak tego imprezy mają do siebie, w tłumie wszystko ginie ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Plama pod autem to tylko destylowana woda z parownika ;D



W tym roku niespodziewanie udało sie zegrać i pokazać trzy Country na pikniku w Koninie. ZLotu nie będę oceniał, to był tylko piknik na zakończenie sezonu, ale za to bardzo fajnie i miło było poznać Adalberta i Radka, którzy przyjechali. Pogadaliśmy dość dużo o country i ciekawych patentach, mam nadzieje że w przyszłym roku będziemy mieli wiecej okazji postawic nasze auta na zlotach i powymieniać sie doświadczeniami. Zachęcam właścicieli country do przyjeżdzania na spoty zloty bez względu w jakim stanie są Wasze auta. Fajnie jest pogadać z ludźmi o tych zainsteresowaniach. Nic tak bardziej nie cieszy jak zobaczyć inne Country.


Obrazek
Obrazek
Obrazek

To nie był piknik właścicieli modeli :P


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob paź 26, 2019 11:38 przez kret077744, łącznie zmieniany 1 raz.


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Re: [MK2] Golf Country syncro 1.9 TD AAZ - rzynch do odratowania

Post autor: kret077744 » sob paź 26, 2019 11:13

Golf miał mieć pełną polerkę, ale skończyło sie tylko na wosku fusso. Przyszły rok są duże plany co do auta, szczególnie żeby troche ognia w nim zrobić. Troche detali poprawić. Szukam stelażu podsufitki, gdyby ktoś coś miał z moich okolic będę wdzięczny za info.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Troche jesiennej aury.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



To tyle w tym roku. Chciałbym więcej ale niestety są priorytety. Golf to hobby, wieć zawsze będzie z tyłu. Życzę sobie i Wam jak najwięcej obcowania i przebywania ze swoim mk2 zarówno w swoim garażu jak i na zlotach. pozdrawiam Kret.

Obrazek


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Adalbert1702
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: sob sty 04, 2014 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: [MK2] Golf Country syncro 1.9 TD AAZ - rzynch do odratowania

Post autor: Adalbert1702 » śr paź 30, 2019 17:22

Nawiązując do spotkania w Koninie informuję wszystkich posiadaczy Country i innych VW z napędem na 4 buty (SYNCRO) ze planujemy wydarzenie na Centralnym Moto Show w Ostrów Mazowiecka,który odbędzie się w przyszłym roku 11-12 lipca. Właśnie tam będzie utworzona strefa VW SYNCRO i COUNTRY. Dlatego proszę wszystkich,którzy mają jakiś kontakt z innymi posiadaczami takich aut aby poinformowali ich o tym wydarzeniu.Im wcześniej tym lepiej,bo bywa ze ktoś z daleka musi sobie zarezerwować czas i zaplanować wyjazd. Mam nadzieję ze Tym razem uda się spotkać w większym gronie! Byłoby fajnie tym bardziej ze organizator sam zaproponował utworzenie takiego wydarzenia i strefy zauroczony tymi trzema Country które spotkały się na pikniku w Koninie. A tak na marginesie tego pikniku w Koninie, to chyba organizatorzy nawet nie zauważyli ze mają u siebie trzy takie perełki! Nie jestem zdziwiony,bo wystawiając swojego Country ostatnio na targach Retro Moto Show w Poznaniu wielokrotnie spotkałem się z niewiedzą tak ze strony widzów jak i organizatorów...Tym bardziej nalegam aby pokazać "światu" ze są Country i inne Syncro w naszym otoczeniu bo przeciętny "śmiertelnik" nawet nie wie ze te auta miały napęd na cztery koła!
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
Adalbert1702
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: sob sty 04, 2014 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: [MK2] Golf Country syncro 1.9 TD AAZ - rzynch do odratowania

Post autor: Adalbert1702 » śr paź 30, 2019 17:27

Aby było pewne kto i ile pojazdów pojawiłoby się na naszym spotkaniu w lipcu przyszłego roku,proszę o zgłoszenia-najlepiej z zdjęciem na mojej stronie na FB https://www.facebook.com/Golf-Country-b ... =bookmarks

I pamiętajcie: znacie kogoś, kto dotychczas był anonimowy to informujcie go i zachęcajcie! Nie wszyscy są dostępni w necie!



Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Re: [MK2] Golf Country syncro 1.9 TD AAZ - rzynch do odratowania

Post autor: kret077744 » śr paź 30, 2019 23:16

niestety nie uczyli motoryzacji w szkole, a szkoda... sądze byłoby to lepsze niż religia xD
Trzeba sie zgadać i w jak największym gronie pokazać. Nie możemy zawieść MAriana. Pozdram Zloty i Spoty w Polsce !


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
OsteR9019
Forum Master
Forum Master
Posty: 1072
Rejestracja: czw gru 02, 2010 17:02
Lokalizacja: Toruń

Re: [MK2] Golf Country syncro 1.9 TD AAZ - rzynch do odratowania

Post autor: OsteR9019 » czw lis 07, 2019 23:55

kret077744 pisze:
śr paź 30, 2019 23:16
Trzeba sie zgadać i w jak największym gronie pokazać.
Pany. Gdyby nie mój stan cywilny i bym miał gdzie grzebać to stałbym na zlotach z Wami. Mój golf poszedł w odstawke 3 lata temu może wiecej i tak czeka na lepsze czasy.
Mimo wszystko nie ma tego złego, bo wiedza zdobyta przez ten czas pozwoli mi wszystko zrobić lepiej niż jakbym zaczął w 2016.
Jeszcze w tym roku planuje ruszyć z renowacją, ale nie z kopyta raczej powoli jak lokomotywa, nie mniej dalej pleśnią już nie zarasta.


Cały mój kraj >> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=519472" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Adalbert1702
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: sob sty 04, 2014 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: [MK2] Golf Country syncro 1.9 TD AAZ - rzynch do odratowania

Post autor: Adalbert1702 » pt lis 08, 2019 06:40

Nie ważne w jakim stanie jest auto. Przecież nie każdy jest w stanie zdążyć do tego czasu z zakończeniem prac. Mozesz przecież przyjechać w połowie prac....A swoją drogą-widziałeś te dwa nowe Country w Toruniu? Może znasz ich właścicieli i mozesz dotrzeć do nich?
ObrazekObrazek



Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Re: [MK2] Golf Country syncro 1.9 TD AAZ - rzynch do odratowania

Post autor: kret077744 » pt lis 08, 2019 20:02

Bogaty ten Toruń.. pewnie bezdomni podarowali...


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
OsteR9019
Forum Master
Forum Master
Posty: 1072
Rejestracja: czw gru 02, 2010 17:02
Lokalizacja: Toruń

Re: [MK2] Golf Country syncro 1.9 TD AAZ - rzynch do odratowania

Post autor: OsteR9019 » pt lis 08, 2019 20:57

kret077744 pisze:
pt lis 08, 2019 20:02
Bogaty ten Toruń.. pewnie bezdomni podarowali...
Dokładnie, a potem wziął i umarł. :pop:

Tego drugiego chyba znam, dałbym głowę że to mój, tylko mój jest zielony :kac:
A jeśli chodzi o odbudowę to kto wie, może i nie zdążę.


Cały mój kraj >> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=519472" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości