MK4 R-Line V5 AQN JAZZBLUE by afej

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: steniu4 » śr lut 01, 2012 01:17

afej, długo czekałem na Twój temacik. Zawsze zauważany przez zacny awatarek ;)
Kolor supcio!! Działaj działaj!! Ja w końcu kiedyś usiądę i też zacznę temacik. Równiez LW5Z z ALH ale w 3 furtkach...
Co z kołem?? Będzie coś??
ps. mam fotel kierowcy recaro w tym kolorze co twoje, to by Ci pasował idealnie... Za grosze w sumie jakbyś chciał... (ale to via PW)
Temacik śledzę.. :hmm:


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
afej
...
...
Posty: 1009
Rejestracja: sob sie 06, 2011 17:37
Lokalizacja: Lubin

Re: MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: afej » śr lut 01, 2012 01:36

steniu4 pisze:afej, długo czekałem na Twój temacik. Zawsze zauważany przez zacny awatarek ;)
Kolor supcio!! Działaj działaj!! Ja w końcu kiedyś usiądę i też zacznę temacik. Równiez LW5Z z ALH ale w 3 furtkach...
Co z kołem?? Będzie coś??
ps. mam fotel kierowcy recaro w tym kolorze co twoje, to by Ci pasował idealnie... Za grosze w sumie jakbyś chciał... (ale to via PW)
Temacik śledzę.. :hmm:
a dzięki, powiem tak, będzie kasa, będzie koło :grin:
to czekam na twój temat, jakieś mody już chodzą Ci po głowie ? 3D to jak go zrobisz to będzie lepiej niż 5D się prezentował więc jesteś na lepszej pozycji :bigok:
Powodzenia :D



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: steniu4 » śr lut 01, 2012 01:56

afej pisze:powiem tak, będzie kasa, będzie koło
to czekam na twój temat, jakieś mody już chodzą Ci po głowie ? 3D to jak go zrobisz to będzie lepiej niż 5D się prezentował więc jesteś na lepszej pozycji
Powodzenia
Nieraz i bez kasy można trafić koło. Uwierz moim słowom :P
Plany mam. Motor na igłę + jednomas g60 i sprzęgło z VR6 (właśnie założyłem), 11 + 216, IC i na koniec programik.
Potem wezmę się za wygląd. Koła mam 17 (bo to projekt upalacz do jazdy na codzień, więc tym razem większych nie będzie) ori mk4 VR-audi S3, dwa duże czarne lusterka, czarny grill i lampy GTi/25yahre z czarną ramką, woby siedzą i koła chyba w czarny połysk, może też i czarne słupki. Liswty mam w kolorze to dlatego chcę dodać trochę czerni bo jest zbyt cukierkowo...
I wiesz. Zależy kto co lubi. Jak akurat wolę 5d ale trafił się zdrowy 3d to się już z nim męczę... I akurat wg mnie mk4 ma udaną linię w 5 furtkach co jest rzadkością bo jednak 3d bywają zgrabniejsze (chocby Ibiza, a3 itp)


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
afej
...
...
Posty: 1009
Rejestracja: sob sie 06, 2011 17:37
Lokalizacja: Lubin

Re: MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: afej » śr lut 01, 2012 19:08

steniu4 pisze:
afej pisze:powiem tak, będzie kasa, będzie koło
to czekam na twój temat, jakieś mody już chodzą Ci po głowie ? 3D to jak go zrobisz to będzie lepiej niż 5D się prezentował więc jesteś na lepszej pozycji
Powodzenia
Nieraz i bez kasy można trafić koło. Uwierz moim słowom :P
Plany mam. Motor na igłę + jednomas g60 i sprzęgło z VR6 (właśnie założyłem), 11 + 216, IC i na koniec programik.
Potem wezmę się za wygląd. Koła mam 17 (bo to projekt upalacz do jazdy na codzień, więc tym razem większych nie będzie) ori mk4 VR-audi S3, dwa duże czarne lusterka, czarny grill i lampy GTi/25yahre z czarną ramką, woby siedzą i koła chyba w czarny połysk, może też i czarne słupki. Liswty mam w kolorze to dlatego chcę dodać trochę czerni bo jest zbyt cukierkowo...
I wiesz. Zależy kto co lubi. Jak akurat wolę 5d ale trafił się zdrowy 3d to się już z nim męczę... I akurat wg mnie mk4 ma udaną linię w 5 furtkach co jest rzadkością bo jednak 3d bywają zgrabniejsze (chocby Ibiza, a3 itp)
a to w takim razie chcę zobaczyć jak najprędzej :-) Zakładaj temacik :pub: Ciekaw jestem ile koników będzie po takiej modyfikacji :bajer:



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: steniu4 » śr lut 01, 2012 20:58

afej pisze:Ciekaw jestem ile koników będzie po takiej modyfikacji
typowe mody to i typowe wyniki. Ja celuję w spokojne i bezpieczne okolice 140 kucy... Można i więcej, ale czasowo mi wystarczy. Wole później chyba swap niż wieczne dłubanie i poprawianie osiągów o 3-4HP bo to nie ma końca a w efekcie doprowadzi mnie do granicy, potem swap i cała zabawa od nowa :P


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
Maniek_a4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1115
Rejestracja: śr sty 26, 2011 03:59
Lokalizacja: Lubin

MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: Maniek_a4 » sob lut 04, 2012 01:44

afej, chyba dzisiaj się mijalismy koło 17:00 na skrzyzowaniu Hutnicza/Jana Pawła :bigok:
Auto widziałem dobrze nawoskowane :-) ładnie wygląda ....
Wymień żarówke z przodu bo się chyba upaliła :kac:
:pub:



Awatar użytkownika
Jeżu
VW Baron
VW Baron
Posty: 3396
Rejestracja: wt sie 05, 2008 14:35
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Auto: VW Golf mk1 cabrio 91
Silnik: 2H

MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: Jeżu » sob lut 04, 2012 13:31

afej, fajne kolorek taki jak moje tyle ze ma w 3 furtkach..zapodaj mi tu oto jak recaro kratiki r32/bora i kierka siedzi na swoim miejscu :hmm:
pytanie takie średnia jest mniesza kierownica 3 ramiena ? ? czy taka sama jak czteroramioena ? ?


Był vw golf Mk2 1,3 GT
Był JazzBlue 1,6 SR mk4 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=437292" onclick="window.open(this.href);return false;
Był Passat 3BG Black Magic 1,9 TDi
Był vw Golf mk4 cabrio 1.8 GT
Był Audi A6 c5 1.9 Tdi AVG
Był a4 b6 cabrio 1.8T BFB
Jest vw tiguan 2.0 tdi 140 4 motion
Jest vw Golf mk1 cabrio 91
Był vw sirocco mk2 White scala 87 JH
Jest VW Scirocco mk2 1.600 GTI 1981
Jest new beetle 1.9 TDI 99

Awatar użytkownika
afej
...
...
Posty: 1009
Rejestracja: sob sie 06, 2011 17:37
Lokalizacja: Lubin

Re: MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: afej » sob lut 04, 2012 13:56

Maniek_a4 pisze:afej, chyba dzisiaj się mijalismy koło 17:00 na skrzyzowaniu Hutnicza/Jana Pawła :bigok:
Auto widziałem dobrze nawoskowane :-) ładnie wygląda ....
Wymień żarówke z przodu bo się chyba upaliła :kac:
:pub:
a no właśnie widziałem jakieś czarne mk4 na xenonie, jeśli rozmawiałem przez telefon to na pewno byłem ja :pub:
ale no faktycznie nie świeci mi jedna żarówka więc to na pewno byłem ja :pub:
ale generalnie nie chcę mi się wymieniać kolejnej żarówki, wymienię jedną stronę to zaraz druga poleci, w dupie mam, wymienię jak dostanę warna od policji, nie chcę mi się wydawać kasy na żarówki, jak ma wejść xenon :D



Awatar użytkownika
afej
...
...
Posty: 1009
Rejestracja: sob sie 06, 2011 17:37
Lokalizacja: Lubin

MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: afej » ndz lut 05, 2012 19:36

taka zabawa w photoshopie :helm:

Obrazek



Awatar użytkownika
JacekB
let it green.
let it green.
Posty: 780
Rejestracja: śr mar 09, 2011 14:57
Lokalizacja: DPL

MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: JacekB » ndz lut 05, 2012 20:08

afej, pomalowane listwy na czarno bardzo fajnie wyglądają, powinny być w piano black, wszystko OK ale pomyślałbym wtedy o czarnym xenonie, takie ma Maniek_a4. No i dymiony obrys i lekko szare szybki i miazga! Powodzenia w modach, oby tak dalej!


Obrazek

Kupię:
- fotele 5d recaro lub półkubły czarno-białe
- dystanse przelotowe 20mm 5x100 z śrubami

Awatar użytkownika
afej
...
...
Posty: 1009
Rejestracja: sob sie 06, 2011 17:37
Lokalizacja: Lubin

MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: afej » ndz lut 05, 2012 20:35

JacekB, cały czas myślę o tym xenonie, jedną lampę mam do regeneracji, więc myślałem, żeby od razu 2 rozkleić i pomalować w czerń, dzwoniłem do kilku firm i albo się nie zabierają za to albo cena kosmos. Z tymi lampami to mam WIELKI dylemat, czy pakować takie jakie są, czy kombinować, chodzi mi też po głowie sprzedaż i kupno czarnych z 25th GTI, w tedy nie musiałbym zakładać spryskiwaczy. <myśli> <myśli> <myśli>



Awatar użytkownika
Sphinksus
TURBINAAA!!!
TURBINAAA!!!
Posty: 797
Rejestracja: czw lis 19, 2009 17:43
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: Sphinksus » ndz lut 05, 2012 20:59

afej, Bardzo fajnie wyszedł w tym VT, trochę oponka baloniasta z tyłu :jaja: . Patrzyłeś jak by to wyglądało jakby jeszcze słupki dać na czarno? Hmmm, może rozklej ten xenon, pomaluj sam czy z pomocą lakiernika jakiegoś ogarniętego i dopiero daj do regeneracji. :-)


Wykładziny obiektowe i wycieraczki https://wykladziny-warszawa.pl/ zapraszam :pub:

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: KonradzikIV » ndz lut 05, 2012 21:06

BBS RC :bigok:

tylko na taką glebę jak zrobiłeś to już potrzeba poduszek :)


Obrazek

Awatar użytkownika
afej
...
...
Posty: 1009
Rejestracja: sob sie 06, 2011 17:37
Lokalizacja: Lubin

MK4 ALH JAZZ BLUE by Afej

Post autor: afej » ndz lut 05, 2012 21:53

Sphinksus, malowanie to jest właśnie najmniejszy problem, tylko nikt nie chce tego rozklejać, bo jak wiadomo to katorga straszna, jedną lampę mam we wzorowym stanie, a drugą widać, że ktoś kiedyś klosz zdejmował, bo widać ślady przetarcia ramki w środku i wokół soczewki, ktoś chciał umyć i przetarł ten chrom oraz klosz ma jakieś tam zadrapania, w domu jak trzymam tą lampę to widać różnicę między dwoma reflektorami, ale może na aucie nie będzie to widoczne to montowałbym takie jakie są, jeden z firmy powiedział mi, że nie odnowi mi tego chromu, ale może mi zrobić w czarny mat, także się zastanawiam czy oddać w ciemno, nie wiem jaki efekt wyjdzie i jak z kloszami czy je zdejmie czy połamie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości