Babcia Jetta By Kopciuch

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

Post autor: Baran. » śr kwie 07, 2010 17:47

Kolego WIELKI Szacun dla ciebie jestem pod wrazeniem ze z takiego stanu ja chcesz wyprowadzic na droge , zycze ci powodzenia w modzeniu i bede czesciej tu zagladal Pozdrawiam


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
CJ_New
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 18:11
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: CJ_New » pt kwie 09, 2010 16:40

No wreszcie się ruszyło coś bo zacząłem mieć chwile zwątpienia :helm: i dawaj jak najwięcej fotek z prac :bigok:



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » pt kwie 09, 2010 19:04

No ja jestem pod wielkim wrażeniem włożonej pracy w to auto. Rzadko zaglądam do tego działu forum. Trafiłem tutaj przypadkiem - otworzyłem ten wątek i myślałem, że ktoś sobie jaja robi, że jakiś młody napalony amator się znalazł, porobi kilka dni przy aucie i mu się znudzi... Potem patrzę na ilość stron w wątku i stąd wnioskuję, ze chyba jednak się tak szybko nie znudziło... I zaczynam czytać wszystko po kolei, co tutaj się dzieje. No i wielkie zaskoczenie - koledze się nie znudziło, co więcej autko ma się coraz lepiej...

Nie jestem fanem tuningu, lubię, jak wszystko jest robione na oryginał - Ty widzę masz odmienne zdanie - ale to twój samochód - rób tak, żeby się Tobie podobało. W każdym razie wielki podziw za włożoną pracę - będę śledził wątek :)


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

Awatar użytkownika
kopciuch
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw gru 29, 2005 21:53
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kopciuch » pt kwie 09, 2010 20:27

znudzić mi się szybko nie znudzi :grin: nie pije , nie palę , nie używam to jakieś hobby muszę mieć :bigok: Na pewno nie będzie w Babci innego silnika niż 1.6 TD a na pewno nie będzie w nim VR6. Deski z golfa 3 też nie będzie , zrezygnowałem z niej na rzecz miękkiej deski z golfa 2 :bigok: Niestety zdjęć z montażu napędu syncro nie posiadam :crazy: ale tak ku przestrodze innych powiem ze to nie tylko wymiana tunelu i podłogi w bagażniku , elementów do wymiany i montażu jest dużo więcej. Zawieszenie gwintowane też mam na lato :jezor: a na zimę dostałem drugi komplet amortyzatorów na których Babcia wygląda jak golf country :okej: Na lato do gwintowanych amorków mam takie felgi:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:okej:


A wszystko przez kobiete....:D

Awatar użytkownika
jettaman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 467
Rejestracja: śr lut 10, 2010 09:19
Lokalizacja: rybnik

Post autor: jettaman » ndz kwie 11, 2010 15:06

jestem pelen podziwu zrobic cos z niczego bo przeciez mogles kupic jette w dobrym stanie wlozyc do niej troche kasy i mial bys gotowego furexa ale postanowiles wszystko zrobic sam praktycznie od zera wielki szacun takich ludzi cenie i szanuje.

bede tu na biezaca zagladal mam nadzieje ze bedzie na co popatrzec pzdr


moje aktualne wozidło viewtopic.php?f=87&t=333511

Obrazek

Gr23s
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 09:38
Lokalizacja: Narew/ Białystok
Kontakt:

Post autor: Gr23s » ndz kwie 11, 2010 15:30

no to ladnie ladnie szacunek za poswiecenie bo inny to jette by zwazyl a ty robisz cos fajniego. pewnie duzo ludzi cie nie rozumie i licza twoja kase hehe... no to powodzenia



Awatar użytkownika
jettaman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 467
Rejestracja: śr lut 10, 2010 09:19
Lokalizacja: rybnik

Post autor: jettaman » wt kwie 13, 2010 00:42

ale za to jaka frajda bedzie tym jezdzic po ulicach z mysle ze pare miesiecy temu koty sikaly po tym aucie a teraz ludzia opadaja kopary gdy przejezdasza jeszce raz wielki szacun. ps ale klima naturalna zostaw idzie lato klima sie przyda ;p :bajer:
Ostatnio zmieniony wt kwie 13, 2010 00:43 przez jettaman, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
gibon.vw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1048
Rejestracja: pt cze 08, 2007 11:08
Lokalizacja: Głowno
Kontakt:

Post autor: gibon.vw » wt kwie 13, 2010 10:31

powiem że czekam z niecierpliwością na końcowy efekt, też wychodzę z założenia że przy swoim aucie robię wszystko sam ale tak jak ty reanimowałeś tą babcie to wielki szacun dla ciebie... pewnie też słyszałeś teksty bliskich poco kładziesz kasę w tego złoma kup coś nowszego, a ja wtedy odpowiadam pasja zobowiązuje i nie wyobrażam sobie jazdy innym autem :helm:


VW Golf mk2 pasja zobowiązuje

Awatar użytkownika
Dioda83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn mar 14, 2005 13:31
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Dioda83 » czw kwie 15, 2010 10:57

Witaj,

jestem pełen podziwu i szanuję taki ludzi jak Ty. Wielokrotnie słyszałem "motywacje" ze strony otoczenia w stylu: "Opłaca Ci się pakować pieniądze w tego dziadka?" itp. na co ja zawsze odpowiadam: TAK OPŁACA MI SIĘ, pasja czy jak kto woli hobby jest czymś bezcennym... Co do samego projektu, cieszę się że zrezygnowałeś z deski Mk3, nie ukrywam że od czasu do czasu mam napady aby wymienić ją w swoim POTWORZE, ale jak szybko przychodzą tak szybko odchodzą, bo deska Mk2 ma swój kanciasty urok i żadna inna raczej nie będzie odpowiednia. Co do zegarów, jak to jeden z przedmówców napisał, są zegary na jedną wtykę. Ciężko zakupić takie z obrotomierzem do TD, ale nie trać ducha. Jeśli chcesz mogę podjąć się poszukiwań i o ewentualnych znaleziskach oraz cenach informować Cię. Hmm... co jeszcze chciałem powiedzieć? Nie pamiętam... :goof: Zatem nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Ci sił, entuzjazmu, energii, samozaparcia (którego jak widzę nie brakuje). kasy, czasu itp. itd. aby w końcu BABCIA Jetta mogła ujrzeć światło dzienne. :bigok:

Tak przypadkiem dziś znalazłem:
http://moto.allegro.pl/item993697807_li ... _wtyk.html
Ostatnio zmieniony sob maja 15, 2010 19:58 przez Dioda83, łącznie zmieniany 4 razy.


SPRZEDAJĘ
Mój Mk2
Obrazek
www.wsercupolska.org

Awatar użytkownika
CJ_New
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 18:11
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: CJ_New » śr cze 09, 2010 22:45

Dioda83 pisze: Tak przypadkiem dziś znalazłem:
http://moto.allegro.pl/it...sel_1_wtyk.html
mam taki tylko na dwa wtyki, mam też do Jetty ori lotkę na klapę tylną, znaczek Jetta GT pod klapę, znaczki GT w nadkola, znaczek GT w grill jeśli byś coś z tego chciał do Jetki to pisz. Tylko znów widzę jakiś zastój w pracy???



Awatar użytkownika
Dioda83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn mar 14, 2005 13:31
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Dioda83 » czw cze 10, 2010 10:03

CJ_New pisze:mam taki tylko na dwa wtyki, mam też do Jetty ori lotkę na klapę tylną, znaczek Jetta GT pod klapę, znaczki GT w nadkola, znaczek GT w grill jeśli byś coś z tego chciał do Jetki to pisz. Tylko znów widzę jakiś zastój w pracy???
Ale kopciuch, potrzebuje licznik na jedną wtykę...


SPRZEDAJĘ
Mój Mk2
Obrazek
www.wsercupolska.org

Awatar użytkownika
saduwa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 826
Rejestracja: wt sie 08, 2006 19:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: saduwa » ndz lip 25, 2010 13:55

no i jak co sie dzieje :bigok:



pawel_jetta_mk2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 12, 2010 12:37

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: pawel_jetta_mk2 » wt paź 12, 2010 13:53

To twój projekt czy robisz go z Ojcem albo coś ?;D



Awatar użytkownika
jettaman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 467
Rejestracja: śr lut 10, 2010 09:19
Lokalizacja: rybnik

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: jettaman » pn lis 29, 2010 22:37

jak tam prace sie maja??


moje aktualne wozidło viewtopic.php?f=87&t=333511

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości