AQY przebieg 500k czy warto robić uczelke

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
kamillionaire
Forum Master
Forum Master
Posty: 1033
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 23:22
Lokalizacja: SZCZECIN,TRZCIANKA
Kontakt:

AQY przebieg 500k czy warto robić uczelke

Post autor: kamillionaire » ndz lut 18, 2024 17:29

Dzień dobry.
Koledzy i koleżanki, czy warto robić remont silnika który ma 500k nalotu w tym 250 w LPG...Padła mi miesiąc temu uszczelka , gdy leciałem do GD. Miesza się olej z wodą , po namowie wujka kupiłem olej i chłodniczkę , ale było to niepotrzebnie bo i tak się miesza.

Więc on mówi żeby robić remont silnika ...ps ja w tym stanie zrobiłem jeszcze z 120km dolewając olej it'd.

Ja myślę o kupnie drugiej jednostki mimo tego że może być tak że nie wiadomo jak i gdzie był trzymany ... Ale to lepiej niż chyba reanimacja silnika ...

Więc pytanie ode mnie co byście robili ... W tej sytuacji ??
Czy może ktoś ma takowy silnik / słupek??

Czy można coś zaadoptować z innego 2.0 lub 1.9 jakbym go reanimować miał ... Dla lepszej wydajności albo więcej ps

Z Góry Thx


Sprzedam Skrzynie 1,6 16v z 98r przebieg 210tys.
MK1 Ea--->http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=472132

Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8813
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Re: AQY przebieg 500k czy warto robić uczelke

Post autor: marcin7x5 » ndz lut 18, 2024 22:05

Pytanie czy tylko uszczelka poszła czy może złapał temp i się lekko przegrzal. Remoncik to pewnie 3000÷5000 zl. Kwestia w jakim stanie ogólnie jest auto i blacharsko i mechanicznym aby zrobić remont.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości