Skrzynia DRP przerobka na fwd

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Skrzynia DRP przerobka na fwd

Post autor: k3fir » sob maja 13, 2017 10:51

Ktoś przerabia, przerabiał? Chcę takowa skrzynie wsadzić do siebie, póki co będzie fwd a kiedyś możne zapnie się tył. Szkoda by było zostawiać reduktor by kręcił na pusto i dwa czy jak zostanie będzie miejsce na poprowadzenie wydechów? Przy okazji ktoś ogarnia dorabianie kpl półośki?



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Skrzynia DRP przerobka na fwd

Post autor: kkkacper » sob maja 13, 2017 11:23

k3fir, skoro chcesz potem isc w napedy to po co chcesz przerabiac skyrznie? Totalny bezsens dla mnie.. na oske skrzynie przerabia osoba ktora Ci podsylalem od lap, ale robi to nieodwracalnie z tego co wiem.. tak czy owak wez to pierd** i zostaw reduktor w spokoju, nie rozumiem czemu ludzi zawsze robia sobie pod gorke.. :banghead: po drugie, poloske pasazera tez bedziesz dwa razy dorabial? Pomysl ;) po trzecie dalem Ci 2 najlepsze namiary na osoby robiac polosie wiec czego jeszcze chcesz?? oj kefir, kefir..


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Skrzynia DRP przerobka na fwd

Post autor: k3fir » sob maja 13, 2017 11:33

Miałem na mysli takie cos Obrazek

Było mi od razu dzwonic do Apsika, 5 min i wszystko jasne ;) mozna zostawic reduktor i spokojnie zmiesci sie wydech. :helm:



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Skrzynia DRP przerobka na fwd

Post autor: kkkacper » sob maja 13, 2017 23:35

k3fir, bylo Ci od razu mnie sluchac to nie musialbys dzwonic ;)


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości