golf mk2 swap 1.8rp --> 2.0 2e

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

bysiumk2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 19, 2015 18:58

golf mk2 swap 1.8rp --> 2.0 2e

Post autor: bysiumk2 » pn paź 12, 2015 23:28

Witam,
jestem nowy na forum ok. pół roku temu kupiłem gofera od kolegi 1.8 rp GT zaczeło brakować mi mocy, a że mieszkam blisko granicy niemieckiej postanowiłem z bratem poszukać toledo 1 2.0 2e i udało się kupić z niskim przebiegem za rozsądne pieniądze, i teraz mamy w planach przełożyć silnik, wspomaganie itd. i tutaj zaczynają sie problemy golfik stara wiązka awaryjki w desce co musze mieć żeby podpasować wiązke, co ze skrzynią i czy zawieszenie będzie pasować ponieważ w toledo jest obniżone nowiutkie z gwarancją szkoda oddawać na szrot, i jak z wnętrzem fotele kanapa i el.szyby ?



Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

golf mk2 swap 1.8rp --> 2.0 2e

Post autor: Stalu » wt paź 13, 2015 17:20

Przeniosłem w odpowiedni dział .

Najlepiej będzie zmienić instalację w golfie na nowy typ, unikniesz cięcia i dużego rzeźbienia w wiązce, skrzynia może zostać z rp lub możesz przełożyć komplet z toledo, zawieszenie pasuje, elektryczne szyby po nie wielkich przeróbkach z tego co pamiętam też , fotele i kanapa też powinny podejść

Zajrzyj jeszcze tu viewtopic.php?f=15&t=320836" onclick="window.open(this.href);return false;


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości