Pytanie odnośnie silników do golf 2

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

djMruczekk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn lip 21, 2014 20:56

Pytanie odnośnie silników do golf 2

Post autor: djMruczekk » wt wrz 23, 2014 17:05

Witam posiadam golfa 2 z silnikiem 1.3 od polówki i pytanie czy wszystkie silniki montowane w 2 podejdą pod oryginalne mocowania.
2 pytanie czy któryś silnik mocniejszy miał ten sam osprzęt znaczy się czy mogę zastąpić mój słupek nowym mocniejszym słupkiem(chodzi o słupek silnika bez osprzętu) jeśli tak to jakie?
3 pytanie czy silnik od golfa 3 2.0 gti z pasuje do 2 czy trzeba kombinować jak przy vr6?



bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Pytanie odnośnie silników do golf 2

Post autor: bugalon » śr wrz 24, 2014 14:07

1. Nie rozumiem pytania do konca. Jeśli silnik był montowany w mk2 to podejdzie na tych samych mocowaniach do Twojego mk2. Umieszczenie poduszek jest takie samo, umieszcenie mocowania na wózku też. Różnice są w łapach jedynie i rodzajach poduszek.
2. Tylko jedno wolnossące 1.3 szło w mk2. Mocniejszy słupek miało tylko doładowane G40, ale ono ma inny stopien sprezania i przy braku kompresora będzie miało mniej mocy niż twój wolnossący słupek.
3. Pasuje tylko łapy z mk2 trzeba przekręcić.


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

djMruczekk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn lip 21, 2014 20:56

Pytanie odnośnie silników do golf 2

Post autor: djMruczekk » śr wrz 24, 2014 17:15

Czyli jak przekręcić łapy ? Wytłumaczysz mi bliżej a jeszcze pytanie czy 1.3 który ma na wtryskach uciągnie kompresor g40 albo g60 czy trzeba zakuwać?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości