co zamiast kata

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
malutki gti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt lis 05, 2004 23:37
Lokalizacja: >>>GLIWICE
Kontakt:

co zamiast kata

Post autor: malutki gti » śr kwie 13, 2005 18:31

siemanko mam pytanie chce wywalic kata bo jest pusty w srodku i tylko brzeczy ale nie wiem jak to wplynie na moc auta i czy nie zakloci to pracy sombdy mam golfa 2 syncrko z silnikiem 1.8 gx co wstawic zamiast kata rurke czy strumiennice i jak to przerobic zeby sombda byla na swoim miejscu a moze mozna ja wywalic ?? z gory dzieki aha czy to ma jakis wplyw na moc auta ??


UCZUCIA ZAGUBILEM UTRACILEM TO CO PIEKNE :(

skuri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 01:11
Lokalizacja: Gdańsk-Uk

Post autor: skuri » śr kwie 13, 2005 20:41

Zwyklal rure o tej samej srednicy co wlot kata.Ja mam sonde przed katem wiec nie mialem problemu.Jesli u Ciebie jest w kacie(a jest o pusty) a sonda dziala prawidlowo, to mozesz ja wkrecic w przyspawana rure.Ja po wywaleniu kata nie odczulem nic bo byl pusty.Ale brzeczal strasznie po wywaleniu-cisza :bigok: .


Wielki projekt....rozpocznie sie latem !

Awatar użytkownika
malutki gti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt lis 05, 2004 23:37
Lokalizacja: >>>GLIWICE
Kontakt:

Post autor: malutki gti » śr kwie 13, 2005 20:46

no ja mam ja cos na poczatku kata no mi tez brzeczy jak jade wolno to cisza ale jak dam po gazie to go slychac strasznie i mnie to wpienia a pozatym auto na wolnych chodzi jak beczka hehe


UCZUCIA ZAGUBILEM UTRACILEM TO CO PIEKNE :(

skuri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 01:11
Lokalizacja: Gdańsk-Uk

Post autor: skuri » śr kwie 13, 2005 20:51

Mi brzeczalo na wolnych obrotach.Spaliny wprawione w ruch brzeczaly jak cholera.Szalu mozna bylo dostac.


Wielki projekt....rozpocznie sie latem !

Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » czw kwie 14, 2005 00:22

skuri pisze:Zwyklal rure o tej samej srednicy co wlot kata.Ja mam sonde przed katem wiec nie mialem problemu.Jesli u Ciebie jest w kacie(a jest o pusty) a sonda dziala prawidlowo, to mozesz ja wkrecic w przyspawana rure.Ja po wywaleniu kata nie odczulem nic bo byl pusty.Ale brzeczal strasznie po wywaleniu-cisza :bigok: .
skuri ma racje najlepsza rura o tej samej srednicy :bigok:

a nie jak to co niektórzy robia wsatwiajac strumienice za 60 zł i po co? :panna:

szkoda tylko kasy
:foch:


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

Awatar użytkownika
malutki gti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt lis 05, 2004 23:37
Lokalizacja: >>>GLIWICE
Kontakt:

Post autor: malutki gti » czw kwie 14, 2005 06:16

nie no ja strumienicy nie wtstawiam mam juz strumienice jak go kupilem to juz byla ktos ja zamontowal zamiast srodkowego tlumika zaraz za koncowym no mi wlasnie brzeczy na wolnych jak choera wpienia mnie to strasznie dzieki pozdrowka narazko


UCZUCIA ZAGUBILEM UTRACILEM TO CO PIEKNE :(

Awatar użytkownika
mis_tobis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sob maja 07, 2005 10:17
Lokalizacja: pn-czw: Łódź [ P Ł ] pt-nie: Tomaszów Maz
Kontakt:

Post autor: mis_tobis » sob maja 07, 2005 13:44

Mam golfa mk3 1,8 GT [only 90PS :grrr: ]
i nie wiem czy wywalić kata czy dać mu swiety spokuj i niech sobie tam siedzi :P



Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » ndz maja 08, 2005 02:58

jak działa i nie jezst rozwalony to po co ruszac


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » ndz maja 08, 2005 11:56

KATO pisze:
skuri pisze:Zwyklal rure o tej samej srednicy co wlot kata.Ja mam sonde przed katem wiec nie mialem problemu.Jesli u Ciebie jest w kacie(a jest o pusty) a sonda dziala prawidlowo, to mozesz ja wkrecic w przyspawana rure.Ja po wywaleniu kata nie odczulem nic bo byl pusty.Ale brzeczal strasznie po wywaleniu-cisza :bigok: .
skuri ma racje najlepsza rura o tej samej srednicy :bigok:

a nie jak to co niektórzy robia wsatwiajac strumienice za 60 zł i po co? :panna:

szkoda tylko kasy
:foch:
jak bys wiedzial cokolwiek na temat wydechu min. zjawisk falowych to wiedzial bys dlaczego zamontowac strumiennice zamiast rury. posluchales zapewne opini kolesi co to mysla ze bez 10 tys zl zainwestowanych w przerobki nie ma co podchodzic do tematu i teraz glupoty gadasz nie wiedzac nic na temat. fizyke miales?? zdales czy zaplaciles za zdanie?? zasade dzialania strumionki naddzwiekowej znasz?? raczej nie znasz lub zaplaciles za zdanie fizyki bo bajki opowiadasz. boshe ratuj bo juz nie moge

malutki brzeczy bo ma gdzies luzy albo o rure napiernicza albo elementy w jej srodku sa luzne zreszta co to za rozmowa jak nie wiesz co to za typ strumionki


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
Zyszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 02, 2005 22:45
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Zyszek » sob maja 14, 2005 23:00

NO własnie co to za brzeczenie tak jakby kamyk sie obijał po metalu ? CZy to luźny jakis element czy ten katalizator do d.. ?? Słychac to tylko na wolnych obrotach i czasami przy ruszaniu.



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » ndz maja 15, 2005 21:33

Zyszek pisze:NO własnie co to za brzeczenie tak jakby kamyk sie obijał po metalu ? CZy to luźny jakis element czy ten katalizator do d.. ?? Słychac to tylko na wolnych obrotach i czasami przy ruszaniu.
sprawdz czy nie masz czegos luznego w elementach wydechu, zaczepy rury, obejmy, kolektor wszycho!


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » ndz maja 15, 2005 23:04

U mnie taki sam dzwiek byl. Okazalo sie ze koncowy tlumik sie poluzowal troche. Przyczepilem mocniej i podlozylem jakas gumke i przestalo stukac.


STOP dziurom na drogach!!!

tayger

Post autor: tayger » pn cze 06, 2005 15:49

prozak pisze:
KATO pisze:
skuri pisze:Zwyklal rure o tej samej srednicy co wlot kata.Ja mam sonde przed katem wiec nie mialem problemu.Jesli u Ciebie jest w kacie(a jest o pusty) a sonda dziala prawidlowo, to mozesz ja wkrecic w przyspawana rure.Ja po wywaleniu kata nie odczulem nic bo byl pusty.Ale brzeczal strasznie po wywaleniu-cisza :bigok: .
skuri ma racje najlepsza rura o tej samej srednicy :bigok:

a nie jak to co niektórzy robia wsatwiajac strumienice za 60 zł i po co? :panna:

szkoda tylko kasy
:foch:
jak bys wiedzial cokolwiek na temat wydechu min. zjawisk falowych to wiedzial bys dlaczego zamontowac strumiennice zamiast rury. posluchales zapewne opini kolesi co to mysla ze bez 10 tys zl zainwestowanych w przerobki nie ma co podchodzic do tematu i teraz glupoty gadasz nie wiedzac nic na temat. fizyke miales?? zdales czy zaplaciles za zdanie?? zasade dzialania strumionki naddzwiekowej znasz?? raczej nie znasz lub zaplaciles za zdanie fizyki bo bajki opowiadasz. boshe ratuj bo juz nie moge

malutki brzeczy bo ma gdzies luzy albo o rure napiernicza albo elementy w jej srodku sa luzne zreszta co to za rozmowa jak nie wiesz co to za typ strumionki

prozak widze ze ty strasznie nerwowy i bardzo zlosliwy jestes, skoro taki obeznany jestes to powiedz mi co da strumienica na wydechu przy standardowym dolocie, bez stozka itp?
z tego co mowisz to to znasz sie troche, a ja jestem poprostu bardzo ciekaw bo nikt mi nie wytlumaczyl co to da przy pelnej serii!



tayger

Post autor: tayger » pn cze 06, 2005 15:52

Zyszek pisze:NO własnie co to za brzeczenie tak jakby kamyk sie obijał po metalu ? CZy to luźny jakis element czy ten katalizator do d.. ?? Słychac to tylko na wolnych obrotach i czasami przy ruszaniu.

nie spotkalem sie z tym, ale to moze faktycznie porcelanka w kacie napiernicza?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości