[mk4] Wkładka zamka klapy bagażnika MK4

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Sator007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 24, 2014 18:12
Lokalizacja: Sieradz/Wieluń

[mk4] Wkładka zamka klapy bagażnika MK4

Post autor: Sator007 » wt gru 01, 2020 22:25

Witam Kolegów

Otóz pojawił mi się problem po pomalowaniu klamki bagażnika z wkładką zamka bagażnika.Mianowicie po złożeniu wszystkiego do kupy klapa nie otwiera się za każdym razem po jej zamknięciu ( naciskam klamkę i nic ),zauważyłem ,że taki rygielek zaznaczony czerwoną strzałką na zdjęciu po zamknięciu klapy cofa się trochę ,co powoduje ,że rygiel klamki nie zaczepia wystarczająco o niego .Pomyślałem żeby może wymienić całą wkładkę z tymi rygielkami ale zauważyłem jedną rzecz.Chodzi mi o ten biały plastik, od którego odchodzą dwa kabelki zakończone wtyczką.Patrząc na Allegro za takimi wkładkami ,nawet tymi oryginalnymi zauważyłem że żadna z nich nie miała tego białego plastiku otaczającego obudowę wkładki.Zastanawiam się czy ten plastik może się demontuje przed wymianą wkładki.Co o tym myślicie koledzy ?





Obrazek



Awatar użytkownika
Bednarus
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 846
Rejestracja: pn maja 23, 2005 17:33
Lokalizacja: PZL
Kontakt:

[mk4] Re: Wkładka zamka klapy bagażnika MK4

Post autor: Bednarus » śr gru 02, 2020 11:02

Ten plastik to jest uchwyt przycisku elektrycznego i to się przekłada do nowej obudowy bębenka. Ta sprężynka powinna być zamontowana do specjalnego oczka w obudowie, a nie opaską do tego plastiku.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 20 gości