[mk4] Woda pojawia się nad tylną lampą

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

locarno
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: sob gru 07, 2019 13:45

[mk4] Woda pojawia się nad tylną lampą

Post autor: locarno » wt paź 13, 2020 15:18

Cześć. Zrobiło się deszczowo i znów mam problem z wodą w bagażniku. Woda pojawia się na wiązce od tylnej prawej lampy, lampce bagażnika no i na dole w okolicy gumowej zaślepki i kratki. Oczywiście zacząłem od ogarnięcia uszczelki lampy którą ostatecznie zastąpiłem grubą taśmą butylową. Myślałem że jest ok ale dzisiaj znów było mokro. Zauważyłem jednak że woda pojawia powyżej lampy i kropelkami leje się po wiązce a potem na dół. I tutaj pojawia się problem. Nie jest to duży przeciek bo po 3 deszczowych dniach w aucie nie ma powodzi więc na myjni nie jestem w stanie tego wychwycić. demontaz tapicerek też dużo nie da bo woda leci pomiędzy jedną blachą a drugą. Wygląda to tak

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Podsufitka jest sucha więc z anteny raczej to nie jest. Peszel którym przechodzi wiązka do klapy był wymieniany rok temu i wygląda ok. Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to zawiasy, uchwyty na teleskopy i miejsce w które uderza odbojnik klapy. Czy przez te miejsca może dostawać sie woda??



locarno
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: sob gru 07, 2019 13:45

[mk4] Re: Woda pojawia się nad tylną lampą

Post autor: locarno » pt paź 16, 2020 18:39

Problem rozwizany. Woda wlatywała pod uszczelką bagażnika na łączeniu dwóch blach. Trochę silikonu od zewnątrz i wewnatrz rozwizalo problem. Na tym laczeniu była mała szpara przez którą leciala woda.

Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości