[mk4] Podnoszenie oparcia fotela kierowcy - hatchback

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

irish76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn gru 18, 2017 15:44

[mk4] Podnoszenie oparcia fotela kierowcy - hatchback

Post autor: irish76 » wt lut 18, 2020 21:34

Cześć!
Pojawił się problem z podnoszeniem oparcia fotela, a ponieważ zawsze na tylne siedzenie wrzucam plecak, to jest to problem zajebisty!
Podstawa uchwytu podnoszenia fotela (ta, na stałe do niego przypięta) wypięła się częściowo. Trzyma się tylko u góry. Próbowałem ją jakoś wcisnąć, nasiłowałem się z tym i... wypięła się ponownie :(
Pewnie żeby łatwo zamontować cały uchwyt z powrotem, to musiałbym poluzować linki stalowe, które tym mechanizmem zarządzają...
Więc szukałem... i w poście z 2007 roku znalazłem post z informacją, że trzeba by rozebrać tył fotela. Był nawet link do instrukcji demontażu, ale siłą rzeczy już nie aktywny :(

Załączam fotę, jak to teraz wygląda...
Zasadniczo jak się na chama pociągnie do góry, to oparcie się kładzie, ale to męczące, szczególnie jedną ręką :/

Pomożecie mi się z tym uporać?
Pzdr
Artur


Obrazek



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk4] Re: Podnoszenie oparcia fotela kierowcy - hatchback

Post autor: Haki » wt lut 25, 2020 20:55

Wyciągnij fotel.. i sam dojdziesz jak go rozebrać.. troszkę zatrzasów,drutów... ale ogólnie nie jest yo nic trudnego jak masz fotel na stole i możesz go obejrzeć całego z każdej strony...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości