[inny] [O1] cieknie woda po słupku A

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

killah
Forum Master
Forum Master
Posty: 1218
Rejestracja: sob wrz 19, 2009 21:41
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

[inny] [O1] cieknie woda po słupku A

Post autor: killah » wt lut 11, 2020 09:25

Witam

Zwracam się do kolegów od zaprzyjaźnionej marki o pomoc :(

Od jakiegoś czasu dzieje mi przykra rzecz w mojej Octavii 1.

Mianowicie mam taki widok po wiekszych opadach (zdjęcie zapożyczone z internetów)

Mam szyberdach ale odpływy są drożne. Ostatnio z nimi walczyłem bo owszem się zapchały i wtedy miałem powódź w aucie ale teraz wszystko z nimi jest ok. Sprawdzałem wtłaczając w nie wodę przy użyciu dużej strzykawki i nie ma zatorów.

Wiele wpisów w internecie mówi, że szyba mogła się odkleić. Miałem 2 lata temu szybę wymienianą. Jakieś inne pomysły? Kolega zasugerował mi ,że uszczelka drzwi może to powodować ale wydaje mi się, że woda do góry raczej nie popłynie. A może są jakieś zgrzewy w dachu mają jakieś nieszczelności w miejscu plastików gdzie są miejsca na relingi

dzięki z góry za jakiekolwiek pomysły.

Obrazek


Golf MK3 by killah : viewtopic.php?p=3276083#3276083 - RIP
Passat B3 Daily Car by killah : viewtopic.php?f=91&t=558831 - SOLD

Awatar użytkownika
ktm950
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: wt paź 04, 2011 14:30
Lokalizacja: Kraków/Leżajsk

[inny] Re: [O1] cieknie woda po słupku A

Post autor: ktm950 » śr lut 12, 2020 16:49

Niestety jest to znany temat. Woda dostaje się przez nieszczelny zgrzew w okolicy górnych rogów szyby. Zdejmij maskownice słupków A od wewnątrz, lub maskownice przedniej szyby przy słupkach A (takie czarne listwy) i zaklej te zgrzewy jakimś klejem do szyb. Powinno pomóc.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości