[mk7] Kapie z dyszy spryskiwacza tylnego

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wojtas_GT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: ndz cze 25, 2006 15:32
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

[mk7] Kapie z dyszy spryskiwacza tylnego

Post autor: wojtas_GT » pt wrz 06, 2019 12:09

Witam

Auto mam od poczatku, 5 lat z hakiem. Uzywalem płynów do spryskiwaczy z biedronki i ze 2 lata temu zaprzestalem, bo strasznie duzo bylo syfu w zimowym, mazał okropnie. Teraz są autolandy z koncentratow na zime z wodą demi, a na lato roznie, ale tez dobra woda.

Zauwazylem przed zmianą, ze po uzyciu tylnego spryskiwacza dlugo jeszcze kapie woda, wielokrotnie trzeba przecierac szybe, czasem bywa nawet ze bez uzycia cos kapnie i zaschnie, na szybie widac zacieki i tak w kolko, czasem po otwarciu i zamknieciu klapy tez cos wykapie, na zakretach, wybojach itp. Jeali to ma znaczenie to mam bixenony, wiec duzy zbiornik z sygnalizacją rezerwy i plukalem go po tym syfie jiz ze 2x wodą z octem, jakimis plynami i bez zmian.

W zwiazku z tym mam pytanie - czy w tym aucie do spryskiwania szyb jest jedna wspilna pompka dwukierunkowa i czy jest w niej jakis zawod zwrotny lub na przewodach (wtedy osobno na przod i tyl) a jesli jest to gdzie ten do tyłu zeby go wydlubac jakos latwo bez szukania?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości