[mk4] Pleśń na wykładzinie i woda pod nią

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
doxiarski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 08, 2019 16:29
Lokalizacja: Katowice
Auto: MK4 2001

[mk4] Pleśń na wykładzinie i woda pod nią

Post autor: doxiarski » pn kwie 15, 2019 00:28

Cześć wszystkim,
Piszę tutaj o dość częstym (z tego co widziałem dzięki opcji szukaj) zjawisku przeciekania wody do auta pod wykładzinę. Generalnie nie potrzebowałbym pomocy gdyż dużo dowiedziałem się czytając forum, ale nie do końca wiem co zrobić.
Woda znajduje się w miejsu siedzenia kierowcy, oraz za kierowcą w miejscu siedzenia pasażera. Oczywiście pod wykładziną. Z tyłu tragedii nie ma, dużo wody nie było, ponieważ na dniach zdążyła wyschnąć. Pleśń jednak pozostała z tyłu (tylko jest z tyłu). Dużo gorzej jest pod kierowcą. Tam kładąc rękę na ziemie czuć wodę praktycznie między palcami.
Z informacji które udało mi się zdobyć to wiem, że przednia szyba była wymieniana w autoryzowanym serwisie Pilkingtona. Nie wiem niestety kiedy. W aucie znajduje się szyberdach jeśli ma to znaczenie. Nie ma liści przy przedniej szybie, bo to już zdążyłem sprawdzić.
Moje pytanie do was - co zrobić z taką wykładziną? Kupić nową? Czy taką da się jeszcze odratować? Gdzie szukać przecieku?
A druga sprawa - czy taki fant może mieć wpływ na problemy z elektryką w aucie? Mianowicie problemy z oświetleniem w aucie (światło nad kierowcą), czujnikiem ESP?
Trochę dużo, ale chciałbym się wziąć za te auto, ponieważ odkupiłem je w bardzo dobrym stanie i w takim chciałbym je zachować. Wiem, że było szanowane pod maską natomiast nie wiadomo jak to było "w środku".


Hello there

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości