zablokowane drzwi

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

burger789
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 18:05

zablokowane drzwi

Post autor: burger789 » pn maja 19, 2014 09:52

Siema, mam problem z moją zarazą. Drzwi od strony pasażera się zacięły ani z zew ani z wew otworzyć ich nie moge. Gdy ciągnę za klamkę grzybek spada w dół, a już mnie zacyna wkurzać wychodzenie z auta żeby pasażera wyciągać :/ Pomocy !



Awatar użytkownika
Robsonnnn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 727
Rejestracja: wt maja 17, 2011 22:16
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

zablokowane drzwi

Post autor: Robsonnnn » śr maja 28, 2014 21:42

sciagnij boczek i sprawdz co tam sie dzieje bo tak to mozna gdybac


Obrazek

barto125
Powered by MTDI
Powered by MTDI
Posty: 1493
Rejestracja: śr kwie 27, 2011 14:12

zablokowane drzwi

Post autor: barto125 » czw maja 29, 2014 10:42

Jak ani z jednej, ani z drugiej strony nie chcą się otworzyć to będzie problem trochę z wyjęciem boczka. Wyjmij uszczelki od szyb i z góry go odchyl.



easy_rider91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 08, 2012 21:50

zablokowane drzwi

Post autor: easy_rider91 » ndz cze 08, 2014 21:35

szyba w dół i próbuj jednocześnie za klamke i za guzik szarpać a jak nie pomoże to uszczelka



Dexter18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 469
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 21:49

zablokowane drzwi

Post autor: Dexter18 » pn cze 09, 2014 08:09

Mialem kiedys podobny prolem. Zrobilem tak ze wyciagnalem uszczelke miedzy drzwiami a karoseria w miejscu gdzie jest zamek, potem srubokretem wcisnalem i drzw sie otworzyly. potem swobodnie mozesz odkrecic boczek i zobaczyc co sie dzieje.



Lukaszek2230
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz sty 04, 2015 22:07

zablokowane drzwi

Post autor: Lukaszek2230 » czw lut 19, 2015 21:00

Witam

Odswiezam temat chodzi mi o vw passata b5fl nie moge otworzyc tylnych lewych drzwi ciagnac za klamke podnosci ci rygiel ale nie chca sie otworzyc dodam ze udalo mi sie sciagnac boczek jak i ta blache co jest przykrecona na chyba 10 srubach na klucz 10 mam dostep do zamka ale nie wiem co dalej zrobic jak je otworzyc. Probowalem otwierac w sposob ze trzymalem klamke wewnatrz auta i z drugiej strony otwieralem klamka ale to i tak nic nie dalo. Pytanie czy jak podlocze prad bez posrednio do podnosnika z akumulatora otworza sie ??

Z centralnym zamkiem ogolnie sa caly czas jakies problemy Podminielem modul komfortu ale nie chcialo go w ogole zakodowac
Otwieraja strone kierowcy w moim przypadku prawa strone i lewe przednie drzwi sie otwieraja za kazdym razem ale nie chca sie zamknac za kazdym razem.

Moze ktos ma jakies inne rady jak je otworzyc??

Przepraszam za brak Polskich znakow ale nie posiadam polskiej klawiatury.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości