[Mk2, 5d] elektryczne szyby, problem z montazem

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
najaktywniejszy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 246
Rejestracja: wt gru 04, 2012 18:47

[Mk2, 5d] elektryczne szyby, problem z montazem

Post autor: najaktywniejszy » pt kwie 18, 2014 14:47

Witam! Udalo mi sie ostatnio zakupic zestaw wiazki, tunelu, mechanuzmow i guziczkow 4 elektrycznych szyb do golfa drugiej generacji w wersji 5D. Mam jednak z ich montazem problem. Zaczalem od drzwi kierowcy, zdjalem boczek i folie, wyjalem manualny mechanizm i zabralem sie za montowanie elektrycznego. Musze powiedziec ze wyjsc wyszlo ale troche na patencie a "klocek" z sercem mechanizmu wisi na jednej srubie.. nie jestem do takiego rozwiazania przekonany.. czy ktos moglby wrzucic zdjecie jak to powinno wygladac? Po drugie, z tylu nie mam pojecia jak wsadzic ten mechanizm tak, zeby "wszyscy byli szczesliwi", tj. Bez uszkodzenia szyby, ladnie i zgrabnie, no i jak ulozyc to cale serce tego mechanizmu.. czy uzytkownicy 5d elektrycznych mogliby mi cos poradzic? Bo musze powiedziec ze siedze nad tym juz ktorys dzien i dostaje lekkiej kur*icy bo strasznie bym chcial juz miec to zrobione :) z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie. Marcin :)
PS: przepraszam za brak polskich znakow.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Obrazek

Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

[Mk2, 5d] elektryczne szyby, problem z montazem

Post autor: marcinek84 » sob kwie 19, 2014 18:55



Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
najaktywniejszy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 246
Rejestracja: wt gru 04, 2012 18:47

Re: [Mk2, 5d] elektryczne szyby, problem z montazem

Post autor: najaktywniejszy » ndz kwie 20, 2014 00:00

Oczywiscie ze tak, pomoze na pewno. Dziekuje bardzo i pozdrawiam:)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości