Zmieniarka 6 CD

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bugatti415
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 168
Rejestracja: śr kwie 24, 2013 11:16
Lokalizacja: Swidnica

Zmieniarka 6 CD

Post autor: bugatti415 » pt cze 14, 2013 22:43

Witam.Czy zakladal ktos z Was do swojego MK 4 98' oryginalna fabryczna zmieniarke Sony na 6 CD w miejsce nad radiem ? A jesli tak to jestem ciekaw czy mieliscie problem z tym zeby weszla do konca wneki tak aby sie zatrzasnely te boczne zatrzaski.U mnie sprawa dzisiaj wygladala w ten sposob,wczoraj przyszla do mnie zmieniarka ( kupiona na allegro ).Podlaczenie to bajka,wystarczy wpiac do radia tylko kostke i pociagnac jeden przewod do podswietlenia przyciskow.W sumie 5 minut roboty.Ale z umieszczeniem jej we wnece juz nie bylo takie slodke.Nie chciala wejsc do konca i juz.Przekladalem na rozne sposoby.Radio na dole zmieniarka na gorze,zmieniarka na dole radio na gorze.Myslalem ze kable,albo kostka ktoras.Poscilem bokiem.Nic z tego,bez kostek tez nie chciala wejsc do konca.3,5 godziny stracilem na to dzisiaj i to w sloncu.Okazalo sie za zawadza metalowa obudowa ta ktora oslania kabel laczacy radio ze zmieniarka.A zawadzala ona konkretnie o tylna czesc wneki,tam jest takie poprzeczne wzmocnienie.Musialem odkrecic ta oslone w zmieniarce i dopiero weszla do konca.Z tym ze teraz plytka drukowana i cieniutkie kabelki ktore sa przy przewodzie z kostka do radia sa gole bez oslony i nie wiem czy po jakims czsie cos sie nie uwali.Zmieniarka typowa do volkswagena i do golfa 4 dedykowana.Dlaczego wiec tak jest ze oryginalna fabryczna zmieniarka nie chce wejsc tak jak powinna ? Mieliscie taki przypadek ? A tu jest taka zmieniarka jaka kupilem.
http://allegro.pl/radio-vw-zmieniarka-6 ... 90703.html" onclick="window.open(this.href);return false;






9 kupiona na



Awatar użytkownika
dr.house
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Zmieniarka 6 CD

Post autor: dr.house » pn cze 17, 2013 18:46

Tez sie z tym meczylem, jak wsadzisz radio to musisz siegac reka za radio i wszystkie kable podociskac na boki i w dol, kiedy zostanie ci sam kabel laczacy radio ze zmieniarka to jego trzeba wcisnac w lewa strone, ja akurat robilem to kiedy mialem oslony pod kierownica sciagniete i poprostu pociagnalem ten kabel od tylu. a co najwazniejsze pamietaj zeby zmieniarke wkladac tak jakby od dolu, zebys przechylil ja tak zeby tyl ktory wsadzasz wchodzil w gore tej wneki, powinno pomoc


Było:
Golf MK4 1.4 16V AKQ ->SWAP-> 1.8 20V AGN
Jest:
Audi A6 2.4 V6 Quattro ARJ

Awatar użytkownika
bugatti415
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 168
Rejestracja: śr kwie 24, 2013 11:16
Lokalizacja: Swidnica

Zmieniarka 6 CD

Post autor: bugatti415 » pn cze 17, 2013 19:19

Zmieniarke wsadzilem.U mnie kable nie przeszkadzaly zbytnio.Ja musialem odkrecic ta wystajaca metalowa obudowe w krztalcie malej puszki,ta ktora jest przykrecona przy kablu ktory wychodzi do radia.To przez ta puszke w zmieniarce nie moglem jej wlozyc do konca wneki bo opierala sie o plastikowe wzmocnienie wewnatrz wneki w kokpicie.Braklo jakies 1,5 cm zeby zmieniarka zatrzasnela sie na klipsach.Teraz nie mam tej obudowy z tylu zmieniarki i plytka drukowana z malymi ukladami jest na wierzchu.Mysle ze nie uszkodzi sie nic przez to. :hehe:



Awatar użytkownika
dr.house
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Zmieniarka 6 CD

Post autor: dr.house » pn cze 17, 2013 19:55

a to dziwne, u mnie nie przeszkadzal, wydaje mi sie ze to jednak ten gruby kabel, on jest ciezko lamliwy i nie chcial sie schowac, gorzej jak sie spiecie zrobi


Było:
Golf MK4 1.4 16V AKQ ->SWAP-> 1.8 20V AGN
Jest:
Audi A6 2.4 V6 Quattro ARJ

golf4trend
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr mar 15, 2017 22:46

Re: Zmieniarka 6 CD

Post autor: golf4trend » pn gru 02, 2019 19:21

Czy ktoś wie czym mogą różnić się zmieniarki o nr 6x0035110 oraz 3b7035110 ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości