Centralny zamek made in allegro

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

GolfikMKII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:15

Centralny zamek made in allegro

Post autor: GolfikMKII » ndz mar 17, 2013 10:59

Mam problem mianowicie nie wiem ktoredy najlepiej przeciagnac kable do tylnej klapy i wlewu paliwa. Doradzcie



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Centralny zamek made in allegro

Post autor: marcinek84 » ndz mar 17, 2013 15:54

W klapę tylna jedynie przez słupek C potem przelotka do klapy. A do klapki wlewu normalnie na tył jak do lamp i na prawo tylko nie wiem jak tam chcesz podłączyć centralny elektryczny chyba że masz mechanizm zamykania z oryginalnego pneumatycznego.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

GolfikMKII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:15

Centralny zamek made in allegro

Post autor: GolfikMKII » wt mar 19, 2013 20:52

mam pneumatyczny ale walnely mi silowniki i wymieniam na made in allegro a i mam pytanie przy okazji jak jest ta folia na drzwiach czym ja najlepiej przykleic probowalem silikonem probowalem klejem na goraco i tak nie bardzo trzyma mimo iz odtluszczone i suche



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Centralny zamek made in allegro

Post autor: marcinek84 » wt mar 19, 2013 22:10

Ja mam chwilowo tak od 2 lat :) folię przyklejona, widać ślad po silikonie. Nie zastanawiałeś się nad znalezieniem dobrych pneumatycznych siłowników? Ja miałem elektryczne z allegro i różnie wytrzymują, najgorzej siłowniki. Tylko z Blow są chyba lepsze niż pozostałe.
Obrazek Obrazek


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Centralny zamek made in allegro

Post autor: skaktus » śr mar 20, 2013 14:44

Blow i pozostałe to to samo. U mnie najtańszy zestaw pracuje poprawnie od około 1,5 roku.



GolfikMKII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:15

Centralny zamek made in allegro

Post autor: GolfikMKII » śr mar 20, 2013 17:27

nie chodzi mi o dlugosc dzialania itd tylko mam problem z ta folia aktualnie bo mi od dolu w ogole nie trzyma i woda sie leje do srodka ;/ sprobuje dekarskim silikonem



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Centralny zamek made in allegro

Post autor: skaktus » czw mar 21, 2013 13:07

Pytanie co ma folia do lania ? Jesli leje ci się do drzwi, należy poprawić uszczelki przy szybie. Inaczej będziesz miał pełno syfu w drzwiach i rdza gotowa.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Centralny zamek made in allegro

Post autor: Paweł Marek » sob mar 23, 2013 00:47

GolfikMKII, awaria wszystkich siłowników pneumatycznych? To jest usterka sporadyczna żeby się jeden siłownik pneumatyczny zepsuł . Prawie na bank ktoś ci ta awarię wmówił albo sam ją sobie wmówiłeś, a starczy zmienić ze szrotu lub naprawić pompkę czy też jej kable i wężyki ciśnieniowe do zamków. Zrobisz to 10 razy szybciej i taniej niż zakładanie elektrycznego zamka, z mocowaniem siłowników elektrycznych jest masa roboty,ściąganie tapicerki z każdych drzwi itd


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
aikon353
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: pn lis 19, 2012 19:19
Lokalizacja: Wałbrzych/Boguszów-Gorce
Kontakt:

Centralny zamek made in allegro

Post autor: aikon353 » sob mar 23, 2013 10:39

Witam nie bede zakładał nowego tematu bo po co:)

Czy ten zestaw podejdzie mi pod moja Golfinę??

http://moto.allegro.pl/centralny-zamek- ... 09687.html

Z montażem sobie poradzę... Tylko nie wiem czy podejdzie :)

Dzięki z góry za odpowiedz...



GolfikMKII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:15

Centralny zamek made in allegro

Post autor: GolfikMKII » sob mar 23, 2013 19:55

bedzie pasowal tylko tych szyn jest malo i nie bardzo ja mialem jak je przykrecic do drzwi


a co do centralnego to zrobilem bez wiekszych klopotow mam klopoty tylko z silownikiem od wlewu paliwa ale sobie poradze jak bede miec czas

a mam pytanie czujniki drzwiowe podaja sygnal plusowy czy minusowy po otwarciu ? Oraz gdzie szukac tych kabli tzn czy ze wszystkich czujnikow idzie 1 przewod czy kazdy osobno i gdzie znalezc



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości