Problem spryskiwacze świateł

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

nuq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob wrz 01, 2012 18:35

Problem spryskiwacze świateł

Post autor: nuq » śr lut 06, 2013 13:37

Witam, wiem że owy temat był poruszany wielokrotnie. Nie znalezłem jednak rozwiąznia mojego problemu. Miałem początkowo problem z nie wysuwającymi się spryskami świateł, mimo że silnik było słychać i i nie było widać wycieków. Okazało się, że mimo tego że silnik działa elektrycznie nie dawał ciśnienia, dziś zakupiłem nowy. Teraz spryskiwacze się wysówają ale nie puszczają płynu, nie mam już pomysłów. Odpiełem spryski przy zderzaku i z węży leci płyn bez problemu. Pomyślełem że są przytkane dysze, z płynem w przewodach zadziałałem sprężonym powietrzem i spryski ładnie się wysuneły i spryskały światła. Pomyślałem że pompka mimo, że nowa daje za małe ciśnienie jednak jak zdecydowałem że wypskiam cały płyn to ciśnieie aż wypinało mi przewody od płynu a ze sprysków dalej nic nie leciało. Ręce mi już opadają bardzo proszę o jakieś rady bo ja już nie mam pomysłów.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Problem spryskiwacze świateł

Post autor: Haki » pt lut 08, 2013 00:25

Możesz spróbować w ten sposób --- przytkaj wężyk z płynem idącym na szybę ... i zobacz czy wtedy działają dysze na lampy ....


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

nuq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob wrz 01, 2012 18:35

Re: Problem spryskiwacze świateł

Post autor: nuq » pt lut 08, 2013 19:19

Wydaje mi się, że przytykanie weżyków od spryskiwaczy szyb nic nie da. Ponieważ do szyb i do świateł są osobne pompki. No chyba że czegoś nie rozumiem.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Problem spryskiwacze świateł

Post autor: Haki » pt lut 08, 2013 23:54

Zgadza się .... źle napisałem - chodziło mi o zamianę przewodów - tych ze sprysków szyby na dysze od światełek ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
cieszyn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob sie 27, 2011 10:31
Lokalizacja: SK !

Problem spryskiwacze świateł

Post autor: cieszyn » czw lut 14, 2013 01:39

Witam, mam problem, kupiłem gofera i niby powinny być spryski na światła, ale nie psika nic, nie wiem jak sie zabrać i gdzie zerknąć bo nie wiem gdzie jest pompka...


Był mój Golf 4 ===> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=501068" onclick="window.open(this.href);return false;

Teraz jest Borewicz :) ===> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=587208" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Problem spryskiwacze świateł

Post autor: Haki » czw lut 14, 2013 23:20

Pompkę powinieneś mieć w zbiorniku --- o ile masz dedykowany pod spryski - czyli większy :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości