Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

AdiLDZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: ndz wrz 11, 2011 17:49

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: AdiLDZ » czw paź 13, 2011 21:44

Siemanko, moglibyście polecić mi dobre wycieraczki do Golfa IV ? Chodzi o same pióra. No i żeby pasowały normalnie do oryginalnego uchwytu i dobrze zbierały wodę.

Z tego ci widzę najbardziej chodliwe na allegro są te, ale nie wiem, czy najlepsze w tej cenie, dlatego pytam.
http://allegro.pl/wycieraczki-bosch-aer ... 82541.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Z góry wielkie dzięki i pozdro



Awatar użytkownika
macv6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pt paź 19, 2007 22:00
Lokalizacja: Tuszyn
Kontakt:

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: macv6 » czw paź 13, 2011 22:08

Mniej więcej rok temu kupiłem najtańsze "Titany" w norauto, zbierają nadal bardzo dobrze, choć trochę zaczeły hałasować, dwie kosztowały dwadziescia kilka złotych. Moim zdaniem nie warto przepłacać.



Awatar użytkownika
kw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1336
Rejestracja: pn maja 03, 2010 17:23
Lokalizacja: Wrocław
Auto: BMW 330i
Silnik: B48

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: kw » czw paź 13, 2011 23:28

U mnie są te bosche w mk4 i są świetne.


Było: Polo 86c2f 1.0 LPG
Był: Golf 1.9 TDI ALH
Była: BMW E91 318d + chip
Jest: BMW F30 318d + chip, BMW G20 msport 258 ps

Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: xxxGlaDxxx » pt paź 14, 2011 10:03

Też kiedyś wymyślałem żeby kupować bóg wie jakie wycieraczki, bosch, valeo itp. Raz na próbę wziąłem wycieraczki Alca z castoramy, calusieńkie 10zł sztuka, niby Made in Germany. Wytrzymują cały sezon, zmieniam je przed zimą i na wiosne. Nie piszczą, dobrze zbierają, więc moim zdaniem nie ma sensu wydziwiać i przepłacać. No chyba, że zależy ci na bajeranckim wyglądzie i "aerodynamice" :)



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: jhosef » pt paź 14, 2011 10:17

Też kupowałem Alca i byłem zadowolony. Nie wytrzymywały roku co prawda ale naprawdę przyzwoite jak za tą cenę.

Teraz już nie da rady bo mam wycieraczki na multiclic czy jak to się zwie i nie podejdą. Za do można w ASO kupić gumkę do wycieraczek BOSCH aero wraz z końcówkami zaślepiającymi za około 20-25 zł brutto.



Awatar użytkownika
szewczi90
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 660
Rejestracja: sob lip 02, 2011 22:36
Lokalizacja: - - - - - -
Kontakt:

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: szewczi90 » pt paź 14, 2011 11:29

Ja myślę że Bosh areotwin to jest to co trzeba Ci, kolega właśnie to zamówił do mkIII i jest bardzo dobrze, też bym sobie kupił takie ale narazie mam bo niedawno zmieniałem hehe kupiłem z kerfura jakieś za 30zł komplet no i są zawaliste póki co pewnie na wiosne dam własnie takie areotwin


Obrazek

Awatar użytkownika
Lampart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 18:32

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: Lampart » pt paź 14, 2011 15:21

ja od 3 tyg mam valeo( płaskie) i jestem w wielkim szoku- cisza is super zbieranie wody nawet przy dużych ( pow 130 ) prędkościach,.


oswoić autyzm, http://www.michalautyzm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

seria ALH 90 km-->>soft-->>127km-->>wtryski ASV+ ASO Damian ppp ==145km :okej: :satan:

Obrazek

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: guti » pt paź 14, 2011 20:30

poczekajcie na zime :P te wszystkie płaskie slicznie oblepiaja sie sniegiem i lodem :) na wiosne ok ,bo płaskie lepiej przylegaja jak te szkieletowe, ale w zime porazka , podczas jazdy wyciera sie soplami lodu szybe :)

a co do marki to alca ok, grafitowane , nie piszczą... ale mialem przypadek ze chrobotały na nawrotach wycieraczki.. czyli póki idzie to jest ok , ale jak juz ma wraacac to słychac chrupnięcie.. sama guma jakas taka dziwna :) zmienilem na bosche i jest ok, plynnie nawracaja niemal bezszelestnie :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: doggie » pt paź 14, 2011 20:35

guti, nigdy nie miałem problemów z AERO a jeżdżę Mk5 juz 5 lat :wink:



Awatar użytkownika
Arkadiush
Forum Master
Forum Master
Posty: 1672
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 16:39
Lokalizacja: Hamburg/Szczecin
Kontakt:

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: Arkadiush » pt paź 14, 2011 21:52

guti, Wystarczy opukać z lodu i po sprawie :bigok: Trochę techniki i człowiek sie gubi :bajer:


MERCEDES BENZ SL 500 R129 V8
Obrazek
viewtopic.php?f=89&t=190930&start=0
[I][I][I][I][I][I][][][][] - 60% UKOŃCZONE MK4

Awatar użytkownika
mateo86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: śr sty 14, 2009 14:27
Lokalizacja: Rybnik

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: mateo86 » sob paź 15, 2011 16:01

AdiLDZ, Jak sprowadziłem auto z niemiec to były założone te wycieraczki ile km bylo na nich zrobione nie mam pojecia ja zrobiłem jeszcze 45tys i byłem zadowolony wiec kupiłem znowu takie same :bigok:



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: guti » sob paź 15, 2011 16:27

Arkadiush pisze:guti, Wystarczy opukać z lodu i po sprawie :bigok: Trochę techniki i człowiek sie gubi :bajer:

powaznie ? wyobraz sobie , ze co 10 min wysiadalem i opukiwalem z lodu...super sprawa co chwile wysiadac z auta zeby czyscic wycieraczki . myslenie nie boli :bajer:

taka zajebista technika.. za mna jechal kolega na zwyklych wycieraczkach i ani razu nie wychodzil z cieplego auta .
teraz mam zwykle i nic nie musze czyscic , opukiwac etc. wszystko sie oblepia na metalu a guma jest czysta i mozna wycierac szybe .


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Tical
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 449
Rejestracja: czw sty 13, 2005 23:50
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: Tical » sob paź 15, 2011 20:38

Ja mam zwykle ramiona i kupilem zwykle ori nie aero.
http://allegro.pl/oryginalne-wycieraczk ... 71742.html

Bardzo dobre.



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Jakie wycieraczki do Golfa IV ?

Post autor: haps » ndz paź 16, 2011 10:04

chcialem sobie kupic aero albo valeo, z tym że okazalo się z gumki robione są w jednej fabryce gdzie równiez jest robiona alca i są to dokladnie te same materialy i wzory przemyslowe. Zaryzykowalem i kupilem alce na cale auto i powiem Ci ze jestem mega zadowolony, naprawde swietnie zbieraja i duzo mniej kosztuja. A wycieraczki zeby zawsze dobrze zbieraly to niestety ale trzeba czesto wymieniac, nieszkoda wywalic tania alce w porownaniu z boschem czy valeo



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości