Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Paul119
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt sie 23, 2011 22:13

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: Paul119 » czw sie 25, 2011 13:40

Chciałbym zapytać, czy tylna półka od golfa 3 będzie pasować do golfa 4, oraz jak szukać na jakichś aukcjach rączki od siedzenia (mam 3 drzwiowego golfa 4), bo jak go kupiłem, to już jej nie było. Szukałem na szrocie i była od kierowcy, ale za żadne skarby nie chciała zejść. To jest ta rączka, którą podciągamy do góry, żeby przesunąć siedzenie do przodu, aby można usiąść na tylnych siedzeniach. poszukuję także plastiku tego co jest przy podszybiu od nawiewu na szybę, tylko nie znam nazwy tego, żeby poszukać na allegro, czy tam na innych portalach.



michao
...
...
Posty: 446
Rejestracja: wt paź 21, 2008 11:34
Lokalizacja: Lubelskie

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: michao » czw sie 25, 2011 13:46

co do połki raczej nie spasuje,
co do tej raczki i plastyku od podszybia to wydaje mi sie ze najprosciej bedzie poprostu poszukac fotela i moze ewentualnie ktos Ci ten element odsprzeda, to samo z plastykiem podszybia - latwiej znalesc cala konsole na szrocie i z niej wyciagnac dany element.
Sek w tym ze nie kazdy sie zgodzi bo ptm moze wybrakowanego fotela / deski rozdzielczej nie sprzedac.



Paul119
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt sie 23, 2011 22:13

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: Paul119 » czw sie 25, 2011 13:59

Ja taką rączkę znalazłem na szrocie przy siedzeniu kierowcy, tyle że nie wiem ja ją ściągnąć, bo pościągałem wszystkie te sprężyny w środku, ale ta rączka siedzi tylko na tym metalu. Czy wiesz może czy w aso takie coś można dostać? Tyle, że nie znam tego nazwy, jak tego szukać.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: Qto » czw sie 25, 2011 14:25

Rączka - 1J3 881 633 B
Kratki nawiewu na szybę raczej nie dostaniesz...jako nowe w sprzedaży tylko z całą deską, a używkę żeby dostać to ktoś by musiał mieć zdewastowaną deskę a w niej nie połamaną kratkę...



Paul119
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt sie 23, 2011 22:13

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: Paul119 » czw sie 25, 2011 22:12

Qto dziex za pomoc. Chciałbym zapytać co może być grane z autem, bo jak np. jadę rozpędzony autem i wrzucę "luz", to samochód gaśnie. Nagle obroty spadają i gaśnie. Co może to powodować? Tak samo jak odpalam, to muszę dodać trochę "gazu", bo nie chce odpalić na zimnym. Jak jest ciepły, to jest trochę lepiej. Mam problem również z wrzucaniem dwójki, bo jakiś dziwny dźwięk słychać ze skrzyni biegów jakby chrzęst. Co powinienem zrobić w tej sprawie?



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: guziolek » czw sie 25, 2011 23:16

Co do silnika to podłączyć pod komputer niewątpliwie. Nikt się tu jeszcze otwarcie nie przyznał do bycia wróżką i potrafienia czytać z fusów :grin: Co do drugiego problemu to może wodziki trzeba by wyregulować, ale ja się na tym nie znam. Gdzieś tematy były o tym zabiegu to musisz poszukać, albo może ktoś podeśle linka jak poczekasz.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: Qto » pt sie 26, 2011 01:13

Pierwszy problem...standardowo od przepustnicy zacznij - czyszczenie plus adaptacja
a drugi...słabo opisałeś, może synchronizator się sypie



Paul119
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt sie 23, 2011 22:13

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: Paul119 » ndz sie 28, 2011 14:31

Przepustnicę jutro będę czyścił, bo wcześniej miałem problem z innym autkiem do rozwiązania. Mam też problem w moim golfiku mk4 z airbagiem. Nie wiem co może być grane, bo jak skasuję błąd vagiem: http://allegro.pl/vw-passat-polo-golf-3 ... 50400.html" onclick="window.open(this.href);return false;
to po przejechaniu paru km pojawia się od nowa. Czy to może być wina taśmy od airbagu? W poniedziałek wrzucę od razu nazwy błędów, jakie mi znajdzie w programie "polski Vag". Jeśli macie jakieś pomysły na to, co może być przyczyną, to proszę o wszelkie sugestie na ten temat.

P.S. Wiem, że "nie przyznał do bycia wróżką i potrafienia czytać z fusów ", dlatego napisałem wcześniej, że wrzucę nazwy błędów, jakie komputer "wypluje".



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: Qto » ndz sie 28, 2011 20:43

co do błędu poduszki to nie ma co podawać sugestii skoro nie wiadomo którego elementu układu dotyczy problem. Będzie błąd poduchy w kierownicy to winna może być taśma...więcej można pogdybać jak podasz nr błędu



Paul119
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt sie 23, 2011 22:13

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: Paul119 » pn sie 29, 2011 20:25

Dzisiaj przeczyściłem przepustnicę i już nie gaśnie, na wolnych obrotach. Oto błędy jakie wyskoczyły po czyszczeniu przepustnicy:
519 Czujnik ciśn.w przewodzie dolotowym-G 71
przerwa lub zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY
17978 Moduł sterujący zablokowany
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
1217 Zapalnik poduszki powietrznej bocznej lewej - N199
zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY
928 Siłownik zamka centralnego lewy przód-F220
nieprawidłowy sygnał

Niestety błąd airbagu wciąż się pojawia po pewnym czasie po skasowaniu go wcześniej. Sprawdzę jutro, czy na pewno jest poduszka w kierownicy. Jeśli jej nie będzie, to chyba odłączę czujnik, żeby mi nic nie świeciło.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: Qto » pn sie 29, 2011 20:31

Paul119 pisze:Sprawdzę jutro, czy na pewno jest poduszka w kierownicy
przecież błąd wyraźnie mówi że poduszka boczna - czyli w fotelu. Odepnij wtykę pod fotelem (żółtą) psiknij jakimś "kontaktspreyem" i powinno być git, druga wtyczka która może mieć wpływ na ten błąd jest w słupku przy pasach - wykonaj taki sam zabieg jak z wtyczką pod fotelem.
Paul119 pisze:928 Siłownik zamka centralnego lewy przód-F220
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=255090" onclick="window.open(this.href);return false; - miłej lektury

Dwa pozostałe błędy - sporadyczne - trzeba obserwować czy wrócą po skasowaniu



Paul119
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt sie 23, 2011 22:13

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: Paul119 » sob wrz 10, 2011 13:03

Pozbyłem się tego błędu od centralki, lecz ten od poduszek nadal wraca po skasowaniu. Jest zwarcie w tej wtyczce tak jak pisze w błędzie. Zwarcie jest w tej części wtyku, który idzie do siedzenia. Będę chyba musiał rozebrać siedzenie, aby zobaczyć co może być przyczyną. Czy macie jakieś linki do rozebrania siedzenia od kierowcy?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: Qto » sob wrz 10, 2011 13:12

może to się przyda http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=68357" onclick="window.open(this.href);return false;



Paul119
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt sie 23, 2011 22:13

Tylna półka, rączka od siedzenia, plastik

Post autor: Paul119 » sob wrz 10, 2011 14:15

Teraz to już nic nie wiem co jest w końcu grane. Sprawdzałem po stronie pasażera tą wtyczkę i tam też jest zwarcie na 2 stykach po stronie wtyku od siedzenia. Co w końcu powinienem zrobić? Czy to jest normalne i co może być przyczyną tego błędu? Ta wtyczka żółta jak na tym zdjęciu: http://imageshack.us/photo/my-images/20 ... aggw4.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false; ma 3 kabelki. 2 są koło siebie i są oba razem zwarte(połączone taką małą blaszką) i jeden dalej nie zwarty z żadnym z nich.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości